שידרוג מעבד ל6900xt - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג מעבד ל6900xt

Roy.T
 Share

Recommended Posts

יש בסך הכל שלוש חברות שמייצרות שבבי בעולם: הייניקס, ומיקרון.
כל המיתוגים זה רק על הPCB והשטויות מסביב.

בסופו של דבר החלטה שלך, ההבדל לא גדול בכל מקרה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי לגבי הזכרונות, כנרגע נוטה לפטריוט שגם מעט מהירים יותר אם זה משנה משהו, אבל נראה. 

ציטוט של Moon-Mage

יש בסך הכל שלוש חברות שמייצרות שבבי זיכרון בעולם: הייניקס, סמסונג ומיקרון.
כל המיתוגים זה רק על הPCB והשטויות מסביב.

באופן מוזר דווקא לאחר שהפעלתי את XMP בביוס ונכנסתי לCPUZ מראה שזוג מודולים של קינגסטון (הראשונים שקניתי בזמנו ב-2016 נראה לי)

מופיע שהיצרן הוא היניקס ובזוג השני שהוספתי לאחר מספר שנים בלדעתי 2018~2019 (גם כן קינגסטון באותו המהירות) מופיע יצרן בשם NANYA.

אגב לאחר הפעלת ה-XMP ב-CPUZ מראה שהתדר הינו 1200MHZ, אני מניח שמדובר ב-1200MHZ*2 נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

נכון שחכתי מהם, אז תתקן לארבע.

כן זה 1200*2

אחלה. 

אלא אם יש הסתייגויות, כרגע אני נוטה ל-זוג מודולים של 3600 32GB.

https://www.amazon.com/gp/product/B08688GFPD/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A26PVB3960EU85&th=1

זה יוצא לא זול וזו BY FAR המערכת הכי יקרה שבניתי עד כה, אבל אני רואה שהלוח תומך ב-128GB אז לא יזיק להשאיר שני סלוטים פנויים לשידרוג עתידי ולנפחים גדולים יותר יש בדרך-כלל יתרון ל-LONG RUN. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סימון שיהיה איזשהו צורך למעל 32GB בחמש שנים הקרובות ואני אישית לא הייתי קונה יותר.
גם 16GB זה מספיק למחשב שמיועד למשחקים כרגע.

אם אתה רוצה להשקיע בזיכרון הכיוון צריך להיות בתזמונים, אתה יכול לקנות 3600CL16 או אפילו CL14 אם אתה באמת רוצה להשקיע.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי צריך אולי לציין שמדובר גם במחשב עבודה וכבר כרגע במצב IDLE עם התוכנות וכ-20 טאבים של כרום 

שרצות באופן קבוע ברקע אני בממוצע של 40% תפוסה של . מניח שיש עדיין מספיק רזרבה בשביל להריץ משחקים\תוכנות עריכה

במקביל אך הייתי רוצה קצת יותר מרווח ביטחון.

בכל אופן 64GB כנראה באמת יספיק לחיי המערכת הזו אז הלכתי על שני מודולים של 16GB של הפטריוט 3600 כרגע ובהמשך אוסיף עוד זוג. 

במקום להזמין פעמיים את אותו המוצר פשוט פיצלתי את הכתובות וזה חישב לי את הטוטל ללא מיסים ועם משלוח חינם. 

תודה רבה על העזרה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף מטעמים אסטטיים בעיקר מאחר והbuild יהיה לבן בעיקר עם מארז חדש ואלמנטים של ARGB הלכתי על זכרונות לבנים של קורסייר וקירור מים 360 לבן במקום ה240 כי עכשיו יש מקום במארז.

מה שכן בדיוק באותו הרגע שבאתי ללחוץ על ביטול לשני המודולים של פטריוט קיבלתי הודעה שהם נשלחו :(

אם מישהו במקרה מעוניין לקחת אותם במקום שאחזיר אותם כשיגיעו מוזמן ליצור עימי קשר.

שני מודולים של 16gb כל אחד. 130$ עבור שניהם. כמובן סגורים באריזה עם אחריות ו30 יום אפשרות החזרה מרגע המסירה.

Patriot Viper Steel 16GB (1 x 16GB) 3600MHz Module - PVS416G360C8

1. Patriot Viper Steel DDR4 16GB (1 x 16GB) 3600MHz Module - PVS416G360C8
  2.  
  3.  
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

סוף סוף היה לי כמה שעות לסדר את המערכת, not too shabby אם ירשה לי לומר בשביל קשיש פורום

שלא פתח מארז יותר מחצי עשור :)

הדבר הכי מעיק היה הסנכרון ARBG של כל הרכיבים, במיוחד הזכרונות של קורסייר עם ה-AURA, אבל הצלחתי

בסופו של דבר. 

הייתי צריך לשלוח חזרה את הכרטיס שהיה לו פגם באחד הנגדים בחלק העליון אז כבר ניצלתי את ההזדמנות להחליף לספייר שמתאים יותר לאסתטיקה. 

ה-I7 לא נשלח במשך כמעט שבועיים אז ביטלתי וקרוב שהגיע לביקור מארה"ב הביא בכיס I9-12900K :)

ואם כבר 12900K אז החלפתי גם את הלוח מה-PRIME ל-STRIX :/

תודה על העזרה 👍

9e967ff7-2187-4d9e-a315-3dacbb2c40ef.jpg

נערך על-ידי Roy.T
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...