מחפש דרך נוחה ואיכותית ליצור רשת ביתית בבית שבו צריך מספר ראוטרים כדי לקבל כיסוי טוב של רשת אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש דרך נוחה ואיכותית ליצור רשת ביתית בבית שבו צריך מספר ראוטרים כדי לקבל כיסוי טוב של רשת אלחוטית

ModChiP
 Share

Recommended Posts

היי,

כרגע בבית המדובר מורכבים 3 ראוטרים

ראוטר ראשי שמקבל , ממנו יוצאים 5 כבלי לכל חלקי הבית ובנוסף הוא משדר אלחוטית.

ראוטר שמתחבר אליו כבל והוא משדר אלחוטית.

עוד ראוטר שמתחבר אליו כבל רשת+ עוד 5 מכשירים חוטיים והוא גם משדר רשת אלחוטית.

במצב הזה, יש 3 אלחוטיות כל אחת עם שם שונה.

אני רוצה ליצור מצב שבו תהיה רשת אלחוטית אחת בכל הבית, אני לא רוצה פתרון של מגדילי טווח כי אני רוצה להמשיך ולהשתמש ברשת הקווית שיש לי כרגע בבית, ואני לא רואה היגיון בלהשתמש במגדילי טווח כשאני יכול פשוט להשתמש ברשת החוטית ולחבר אליה את הראוטרים.

האם פתרון של MESH ייתן לי את מה שאני מבקש?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ModChiP

האם פתרון של MESH ייתן לי את מה שאני מבקש?

כן , אבל יש לזה מחיר , אתה צריך למעשה לבטל את כל הרשתות האחרות וחייב לקנות הכל חדש. 

צריך בשביל זה MESH מלא . ה MESH יוצר משלו ולא מאפשר לגופים זרים כמו הנתב של הסיבים להיות חלק מהרשת .

זה אומר שהנתב של הסיבים יהיה מודם בלבד, והMESH יהיה תשתית הרשת האלחוטית כאשר הרחבת קווית אפשר בעזרת HUB או SWITCH שיהיה מחובר לאחת הנק' של הMESH או לכמה מהן.

אפשר גם מותאם לMESH + נקודות להרחבה , 

אפשר גם עם מודם ולהחליף את הנתב של הסיבים בממיר סיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להמליץ .

קודם כל הייתי רוצה להמליץ באופן כללי ללכת על מערכת שהיא מבוססת AX מאחר ו AX הוא full duplex  בניגוד לשאר האלחוטיות שהן half duplex .

אבל זה כמובן עניין של future proof כי אני מניח שרוב מה שיש לך כרגע הוא לא AX ולכן הרשת העיקרית לא תהיה AX.

אחרי זה נשאלת השאלה האם אתה פתוח למוצרים של xioami ו . אני לא , זה קצת מוגזם מבחינתי , ואני לא הולך על המוצרים שלהם אבל הם זולים ואם אין לך בעיית אמון  עקרונית אז הם אמורים להיות טובים .

אז השאלה מה התקציב שלך ,  כי מערכת של Linksys תעלה צפונה מ 1000 . ויש אחרות שיעלו חצי מזה .

לי יש linksys ואני לא יודע אם זה היה שווה את הכסף . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...