דיסקים נעלמים לפתע לאחר החלפה ושינוי הדיסקים במחשב - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים נעלמים לפתע לאחר החלפה ושינוי הדיסקים במחשב

haim_egm
 Share

Recommended Posts

בשבוע שעבר החלפתי מספר דיסקים במחשב ופתאום נתקלתי בבעיה שפתאום דיסק אחד או שניים (תמיד אותם דיסקים) נעלמים לי. חשבתי כי זאת בעיית חיבור אבל משחק עם הקונקטורים (SATA ומתח) לא פותר את הבעייה אלא ריסוט המחשב.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אלה דיסקים שמשמשים לאחסון ולא למערכת - יכול להיות שהם הולכים לישון (חסכון בחשמל)? למרות שזה אמור להיות שקוף למשתמש (האות המוקצה לדיסק לא נעלמת, והוא צריך לחזור לזמינות מלאה ברגע שניגשים אליו).

בכל מקרה משחק עם חיבורי SATA לדיסקים פנימיים תוך כדי עבודת המחשב לא מומלץ - hot-plug לא תמיד נתמך וגם כשנתמך לא תמיד עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לשינה (כל הדיסקים נכנסים לשינה אחרי 10 דקות), הדיסקים פשוט נעלמים וה computer management לא רואה אותם.

ציטוט של QttP

בכל מקרה משחק עם חיבורי SATA לדיסקים פנימיים תוך כדי עבודת המחשב לא מומלץ - hot-plug לא תמיד נתמך וגם כשנתמך לא תמיד עובד.

מעניין, יש לי כבר שנים מגירת דיסקים נשלפים לשם גיבוי ולא נתקלתי בבעיה. מוזר דווקא שאתמול (מבצע גיבויים בסופ"ש...) כל פעם שהוצאתי דיסק (ישירות או דרך תוכנה המסירה אותו מהמערכת) הדיסקים נעלמו. היום בבוקר שלפתי את הדיסק והכל היה בסדר...

אני עובד עדיין עם WIN7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה לא חשבתי, הדיסקים הפנימיים שהתקנתי תקינים לפי ה crystal disk info. אחד מהדיסקים חדש לחלוטין והשני שימש אותי לגיבוי והיו עליו פחות מ 50 שעות עבודה...

הדיסקים הפנימיים נעלמים כאשר אני שולף את הדיסק במגירה, הדיסק הנשלף עובד מצויין וללא תקלות לפי ה crystal disk info

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...