כדאיות החלפת כבלים לספק Corsair RM850x 2021 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאיות החלפת כבלים לספק Corsair RM850x 2021

kokoki
 Share

Recommended Posts

היי,

אני מעוניין להחליף את הכבלים לספק שלי RM850x 2021, הם מסורבלים להרכבה בגלל הקבלים שנמצאים על הכבלים.

האם זה יכול לפגוע בביצועים של הספק או בספק עצמו ועדיף להימנע מזה או שאין חשש?

הכל כמובן בהנחה שאני מוצא כבלים שמתאימים לספק הספציפי הנ"ל.

בנוסף,

איפה אפשר למצוא כבלים שמתאימים לספק הנ"ל? לא משנה אם דרך חנות בארץ או דרך Aamzon וכדו' .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א' אין שם קבל.

ב' לרוב מה שמגיע עם ספק מסויים לא יתאים לספק אחר , לכל היותר לכבלים של ספק מאותה משפחה שמן הסתם יהיו זהים.

ג' להרבה מאוד ספקים יש את השרינק הזה בקצה השרוול או משהו אחר שמקשה על הכיפוף בסוף .

ד' אם אתה באמת לוקח את זה קשה הפתרון הוא למכור את הספק במלואו כמשומש ולרכוש ספק  שתוודא מראש שהוא יותר גמיש בקצה.

אבל יש גם אופציות של מאריכים , לא מכיר משהו עם פירמה שעומדת מאחורי האיכות אבל באתרים סינים יש סטים כאלה בפחות מ 50 ש"ח.

לא הקטע שלי אבל אני חושב שמתישהו גם ראיתי כאלה שמוליכים אור של RGB  או משהו כזה

חפש

Sleeve Extension Power Supply Cable

atx extension cable kit

https://www.aliexpress.com/item/4001085380637.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר למצוא custom cables לספקי כוח, בדרך כלל זה לבניות מחשב custom למי שצריך אורך אחר או מחפש התאמת צבעים ספציפית.

https://cablemod.com/made-for/corsair/

https://www.nouvolo.com/products/sleevedcablemod

בחלק מהפורומים שעוסקים בבנית מחשבים אפשר גם למצוא אנשים פרטיים שמציעים שרות כזה של כבלים לפי דרישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה כבלים עם קבלים, האופנה הזאת די יורדת מהסיבה של פותח הדיון, המטרה של הקבלים זה להפחית ripple, ההפחתה די מינורית וטובה ליצרנים בעיקר עבור טבלאות של ביקורות, בספק טוב כמו זה גם בלי הקבלים הripple יהיה נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

יש הרבה כבלים עם קבלים, האופנה הזאת די יורדת מהסיבה של פותח הדיון, המטרה של הקבלים זה להפחית ripple, ההפחתה די מינורית וטובה ליצרנים בעיקר עבור טבלאות של ביקורות, בספק טוב כמו זה גם בלי הקבלים הripple יהיה נמוך.

נשמע כמו גימיק דיי דבילי, הרבה יותר הגיוני לשים את הקבלים לפני היציאה מהספק(כמו שעושים גם ככה) או על לוח האם(שוב, כמו שעושים כבר גם ככה).

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותה בעיה בדיוק. ממה שקראתי אתה אמור לוודא שמה שאתה קונה יתאים ספציפית לספק שלך. יש לקורסאיר קיט כבלים אבל הוא עולה 70 דולר באמזון וזה נראה לי מוגזם לגמרי... ספציפית למארז שלי אין חלון אז פחות מפריע לי

האם ניתן להפעיל כוח בניסיון לעקם קצת את הכבלים בקצה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שקראתי ניתן להוריד את הקבלים, בעקרון לא כדאי להאריך כבלים, זה מגדיל את ההתנגדות ומוריד את המתח, גם תוספת חיבורים זה לא מומלץ, למרות שסביר שאם תוספת קטנה לא יהיו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...