שדרוג שילוש לטובת גיימינג - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג שילוש לטובת גיימינג

Psychedelic
 Share

Recommended Posts

היי
יש לי כרגע את המפרט הבא:
I7 4790
Asrock Z97 killer
ddr3 16 gb
GTX1080 G1 OC
אני מרוצה יחסית מהמחשב ומהביצועים,יש לי מסך 34 UW של עם 144 הרץ,השאיפה בסופו של דבר היא גיימינג ב4K עם מסך קצת יותר רציני.
בגלל המצב כרגע של הכרטיסים ,אני לא הולך לקנות כרטיס מסך חדש, בטח לא במחירים של היום,מבחינת ביצועים אני מריץ eternal ב120-144 הרץ לרוב בהגדרות הכי גבוהות,מידי פעם דרופים ל100 הרץ.
משחקים קצת יותר חדשים או שדורשים יותר כוח , מורגשת איטיות ויותר לאגים.
האם יהיה לי יתרון בגיימינג לעבור לשילוש מודרני עם הכרטיס מסך הקיים? אם כבר משדרגים(מתוכנן לעוד חודשיים שלושה) האם ללכת על או DDR4? כמו שאתם רואים אני לא משדרג כל יום ורוצה חומרה שתחזיק לאורך השנים,כמו שהחזיק לי המפרט הנוכחי.
הספק הקיים הוא ספק של seasonic 650W bronze,במידה ויהיה צורך בהמשך גם הוא ישודרג.
בהמשך הדרך אשדרג ל3070 ככל הנראה .
תודה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד מחירי ה כפולים ויותר מ DDR4  , אין סיבה ללכת על .

גם ככה הבדל הביצועים לא מהותי ובטח שלא במשחקים . חודשיים -שלושה - לא הולך להשתנות .

באופן עקרוני אם הספק נרכש יחד עם המחשב אז הוא מזדקן , אז השאלה היא איזה מעבד אתה הולך לקנות.

אם תלך על טווח ביניים משתלם ומומלץ ( 12400-12600 ) אז אפשר לחכות עם ההחלפה להחלפת כרטיס המסך.

אם אתה רוצה מעבד כבד , 12600k עם כוונת OC או i7, ובוודאי אם אתה רוצה i9, אולי כבר כדאי להחליף את הספק.

כן, אתה תרגיש שיפור במשחקים , בעיקר במשחקי AAA חדשים , בעיקר במשחקים בהם אתה מתפשר על קצת על האיכות הגרפית ומוריד עומס מכרטיס המסך. 

ציטוט של Psychedelic

אני מרוצה יחסית מהמחשב ומהביצועים

אם אתה מרוצה , למה להחליף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לשדרג כי אני מתחיל להרגיש את העומס עליו,משחקים רצים פחות ופחות טוב עם הזמן שעובר,זה ברור.
אני שמח שהוא החזיק עד כה.

אגב אני שם HUD בgeforce experience המעבד על 45-70 אחוז והכרטיס הגרפי על 99 אחוז,זה לצורך העניין במשחק god of war.
האם זה אומר שבמצב הזה המעבד הוא בהכרח לא הצוואר בקבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס מסך על 99% אתה במצב מצוין ואין סיבה לשדרג(לפחות עבור GOW).
סביר להניח שתראה שיפור כלשהו(בעיקר במינימום), אבל אם אתה לא מתכנן לשדרג כרטיס מסך בקרוב לדעתי תחכה ותקנה הכל יחד כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...