עידכון של חלונות 10 פגע בביצועים של משחקים. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עידכון של חלונות 10 פגע בביצועים של משחקים.

yellow acid
 Share

Recommended Posts

ברשותי מחשב די צנוע, אבל מספק.

i5-3570

2 סטיקים של 4 ג'יגה ראם DDR3

GTX 1650 SUPER

על מערכת 10, גירסא 19H1. הריץ לי יופי את AC ולהאלה.

אין לי מושג מה עבר עלי, אבל משום מה הסכמתי לעדכן לגירסא 20H2 (בדרך ככל אני לא מנסה לתקן משהו שעובד)

ומאז אוביקטים נוצרים רק כשהם ממש קרובים אלי, למשל אין כלום על האדמה ורק כשאני מתקרב נוצרת הצימחיה\הדשא. גם אוביקטים אחרים גדולים יותר (למשל בתים) נראים גרוע עד שאני נמצא לידם ואז הם נראים טוב יותר.

עידכנתי דרייבר לכרטיס מסך וזה קצת שיפר את המצב, אבל עדיין. זה מציק ברמה שאי אפשר לשחק.

יש פיתרון שלא כולל פירמוט והתקנה מחדש של מערכת ההפעלה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי משהו דומה, לא יודע אם בגלל עדכון בווינדוס או בגלל משהו אחר (מה שכן אני תמיד מעדכן את הווינדוס).

אני משחק warzone ומדבר עם חברים בדיסקורד בו זמנית, פתאום ביום בהיר הדיסקורד התחיל להתקע ולא לעבוד כמו שצריך כשאני בתוך המשחק, אם אני לא במשחק הוא עובד רגיל. מיותר לציין שהפסקתי להשתמש בו. כשרציתי לבדוק מה הבעיה כל הפתרונות שמוצעים הם איך לשפר את הביצועים של הכרטיס מסך או כל מיני הגדרות בווינדוס שיעזרו לביצועים ועוד דברים דומים. כלום לא עזר.

יכול להיות שזה מבלאי טבעי או עדכון של הדיסקורד עצמו, למרות שהמחשב די חדש (פחות משנתיים).

ryzen 5 2600

1660 super

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוצא מנק' הנחה שאת הדרייבר העדכני הורדת מהאתר של .כך צריך לעשות אם זה לא מובן מאליו. 

אני חושב שההגדרה שמפריעה לך נקראת Depth of field .

זה דימעמיס על כרטיס המסך.

תחפש בהגדרות , תתחיל מזה שיהיה על ON ואחרי זה אם אפשר לשחק עם העומק.

לגבי הלוגיקה, אם אתה צודק והביצועים של המחשב ירדו בעקבות העדכון אז אולי המשחק עשה בדיקה אוטומטית והוריד לך את ההגדרות.

אולי זה השתנה סתם .

אתה יכול לנסות לשנות ב control panel  תחת manage 3d settings את ה power management mode .

אולי זה ישפר את המצב אם אכן יש ירידת ביצועים 

אתה יכול לנסות ליצור פרופיל משתמש חדש במחשב ולראות אם איתו דברים עובדים יותר מהר.

אם שום דבר לא עוזר, לפני פרמוט אולי עדיף דווקא ללכת קדימה. גם אני נמנע משדרוגים לא הכרחיים אבל מעבודה עם כמות גדולה של מחשבים אני חושב שגרסות 21h1 ואפילו 21h2 הן יציבות וטובות .

לא בדקתי סוגיית ירידת ביצועים במשחקים , אני כן חושב שדרייברים חדשים יותר מותאמים לגרסאות עדכניות של מערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

אני יוצא מנק' הנחה שאת הדרייבר העדכני הורדת מהאתר של NVIDIA .כך צריך לעשות אם זה לא מובן מאליו. 

בוודאי, גם את הקודם וגם את זה

אני חושב שההגדרה שמפריעה לך נקראת Depth of field .

זה דימעמיס על כרטיס המסך.

תחפש בהגדרות , תתחיל מזה שיהיה על ON ואחרי זה אם אפשר לשחק עם העומק. יש לי שם גבוה נמוך וכבוי, היה מוגדר על גבוה, שיניתי לנמוך וכן זה שיפר קצת את המצב אבל עדיין מזעזע, הFPS הממוצע גם עלה מ42 ל47 כשהפעלתי את הבנצ'מארק המובנה של המשחק, אבל עדיין זה מטריד.

לגבי הלוגיקה, אם אתה צודק והביצועים של המחשב ירדו בעקבות העדכון אז אולי המשחק עשה בדיקה אוטומטית והוריד לך את ההגדרות.

אולי זה השתנה סתם . אין לי ספק שאני צודק, ראיתי את השינוי אחד לאחד, אחרי 70 שעות משחק שהכל עבד חלק התפתתי לנקודה הצהובה שאומרת לי לעדכן, ומאותו הרגע צניחה חדה בביצועים.

אתה יכול לנסות לשנות ב NVIDIA control panel  תחת manage 3d settings את ה power management mode .

אולי זה ישפר את המצב אם אכן יש ירידת ביצועים כרגע זה על אופטימאל, מה להגדיר?

אתה יכול לנסות ליצור פרופיל משתמש חדש במחשב ולראות אם איתו דברים עובדים יותר מהר. את זה עוד לא ניסיתי, איך זה אמור להשפיע?

אם שום דבר לא עוזר, לפני פרמוט אולי עדיף דווקא ללכת קדימה. גם אני נמנע משדרוגים לא הכרחיים אבל מעבודה עם כמות גדולה של מחשבים אני חושב שגרסות 21h1 ואפילו 21h2 הן יציבות וטובות . רעיון טוב לנסות, אין לי מה להפסיד.

לא בדקתי סוגיית ירידת ביצועים במשחקים , אני כן חושב שדרייברים חדשים יותר מותאמים לגרסאות עדכניות של מערכת ההפעלה.

בסופו של יום אולי מעז יצא מתוק, אני המון זמן רוצה להזמין כונן אבל לא עושה את זה כי אני מתעצל להתקין מחדש את מערכת ההפעלה, אבל אם גם ככה לא תיהיה לי ברירה אלא לפרמט... זאת הזדמנות טובה בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...