מעוניין להחליף את הנתב BE של בזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להחליף את הנתב BE של בזק

BasiChaos
 Share

Recommended Posts

אהלן 

בשעה טובה העבירו לי לבית אז החלטתי להתחבר לבזב"ל.

הגיעו אלי עשו הכל (עבודה לא משו אבל עובד) ושמו את הראוטר BE שלהם. 

לא בדיוק רוצה לשלם להם כל חודש על זה אז קניתי ראוטר פרטי כדי שיהיה לי לעתיד ותומך במהירות עד 3 גיגה (TPLINK Archer AX50).
כמובן בנוסף לכך קניתי ממיר מדיה TPLINK MC210CS.
מחבר הכל כמו שצריך(סיב נכנס לממיר מדיה, ממנו יוצא RJ45 שמתחבר לראוטר למיקום המיועד לכניסה, וממנו יוצא עוד RJ45 למחשב).

נכנס להגדרות של הראוטר,עושה את ההגדרה המהירה שלהם, בוחר PPPoE, מכניס משתמש וסיסמא שנתנו לי בבזב"ל ואחרי ההתקנה כל פעם נותן לי שגיאה ואין חיבור לאינטרנט.

אם מישהו יכול להסביר לי מה אני עושה לא נכון או למה זה לא מתחבר ואיך אפשר לסדר את זה אני אשמח מאוד!
תודה מראש!

error1.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

@ruo66 הנה הם, עדיין לא מצאתי פתרון.

בזק אומרים תסתדר לבד, לא בעיה שלנו.

בזב"ל ניסו לעזור קצת, אמרו שכשאני מנסה להתחבר הם לא רואים חיוג מהצד שלהם.
הSFP שלי מבזק סטור, אני מניח שהוא צריך להתאים לסיבים שלהם.

הראוטר עובד בלי בעיה כאשר מחובר אחרי הBEFIBER כגשר.

20220128_002957.jpg

20220128_003014.jpg

Set1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שבדקתי, החיבור בצורה הזאת, כאשר משתמשים בממיר מדיה כתחליף למודם יוצר בעיות עם ספקים מסויימים. אני ממליץ לך לעשות כך:

א. תנסה יוזר מספק אחר(אין לך התחייבות על כך אז אפשר לבטל אחרי הבדיקה)

ב. אם לא עבד, אתה יכול או להישאר עם הראוטר הפרטי והראוטר שלהם כגשר(פלוס - יותר שליטה מהצד שלך על האינטרנט, מינוס - תשלום חודשי).

Untitled.thumb.png.2551ee0be0aeea7f66517115da9805c8.png

האם אפשר להתחבר עם ממיר מידה וראוטר פרטי בלי מודם/נתב מהספק שמשמש כברידג'?

Screenshot_10.jpg.f88feff6d9f36230db023e41de158a48.jpg
החיבור שלך במצב הלא תקין.

נ.ב יש ראוטרים כמו הTX-W6961N שמנסים להציע חיבור כולל, אבל לא יודע עליו הרבה או אם הוא עובד בארץ.Screenshot_1.jpg.f972ec228335df23570606a5df4d2bdd.jpg

נערך על-ידי ruo66
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ruo66

החיבור שלך במצב הלא תקין.

זה בדיוק הצורה שבה אני מחובר. 

למרות זאת הנציג מבזק אמר לי שהוא מכיר בזה שאנשים כן מתחברים איכשהו ככה אבל הוא לא יכול לעזור עם זה. כל מה שהוא יודע זה חיבור של SFP ישירות לתוך ראוטר. 

איזה ספקים כן תומכים בראוטרים פרטיים? מבדיקה נראה שיש לי סיבים של , פארטנר וסלקום בבניין (כנראה העבירו אותם בזמן האחרון או ביחד עם בזק). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BasiChaos

זה בדיוק הצורה שבה אני מחובר. 

למרות זאת הנציג מבזק אמר לי שהוא מכיר בזה שאנשים כן מתחברים איכשהו ככה אבל הוא לא יכול לעזור עם זה. כל מה שהוא יודע זה חיבור של SFP ישירות לתוך ראוטר. 

איזה ספקים כן תומכים בראוטרים פרטיים? מבדיקה נראה שיש לי סיבים של בזק, פארטנר וסלקום בבניין (כנראה העבירו אותם בזמן האחרון או ביחד עם בזק). 

קודם כל תבדוק איזה חבילה יש לך כרגע בבזק. אם החבילה היא באנדל(בזק + בינלאומי) אתה יכול דרכו לשנות למגוון ספקים בלי התחייבות או קנס, לקבל יוזר, להזין אותו לראוטר ולראות אם יש ספק שיעבוד עם הציוד הפרטי שלך.

אם החבילה שלך היא תשתית בלבד, אז אתה יכול ליצור קשר עם ספק בעצמך ולקבל מהם יוזר(אם לא עובד- אתה יכול לבטל את העסקה).

הנציג של יכול גם לשלוח לך רשימה של ספקים שתומכים במהירות של סיבים - אין קשר לספקים שפרוסים לך באיזור כרגע, זה נקרא הולסייל וזה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי עוד חפירות באינטרנט מצאתי ת'רד שנפתח בימים האחרונים בפורום אחר ושם אמרו שצריך "להפעיל" את הSFP דרך המוקד תמיכה של .

יכלו לומר לי את זה בפעם הראשונה שהתקשרתי אליהם אבל למהשהו לא אמרו לי דבר כזה. 

מי שנתקל בזה צריך להתקשר ל166 לתמיכה טכנית של הסיבים, הם עובדים 24/7 ולבקש מהם להפעיל או לאקטב את הSFP החדש שלכם.

עכשיו הכל עובד פיקס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של BasiChaos

אחרי עוד חפירות באינטרנט מצאתי ת'רד שנפתח בימים האחרונים בפורום אחר ושם אמרו שצריך "להפעיל" את הSFP דרך המוקד תמיכה של בזק.

יכלו לומר לי את זה בפעם הראשונה שהתקשרתי אליהם אבל למהשהו לא אמרו לי דבר כזה. 

מי שנתקל בזה צריך להתקשר ל166 לתמיכה טכנית של הסיבים, הם עובדים 24/7 ולבקש מהם להפעיל או לאקטב את הSFP החדש שלכם.

עכשיו הכל עובד פיקס!

יופי טוב לשמוע! לא בסדר שלא אמרו לך על זה מקודם נציגים - במיוחד אחרי שדיברת איתם הרבה פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

חבל שקנית TPLINK, חברה זבל! אכלתי אותה עם הראוטר הקודם שלי שמאז 2017 פתאום הם החליטו שהם לא מוציאים לו יותר עדכוני קושחה, עכשיו כשסוף סוף עברתי לסיבים החלטתי שכשאני אחליף את הראוטר של בזק זה יהיה לראוטר של , גם כרטיס רשת קניתי של והוא מצוין בהשוואה לTP LINK הדגם המתחרה שלו שקראתי תגובה של מישהו שקנה אותו ורשם לאנשים שלא לקנות אותו כי הוא על הפנים, מקווה שאני טועה לגבי הראוטר שלך אבל פעם אחת הספיקה לי ליפול איתם.

יש לי שאלה, אם כבר אתה מדבר על SFP, למתאם הזה יש מהירויות מסוימות כמו לממיר מדיה? או שמתאם SFP הוא פשוט מתאם? כי כבר יש לי מתאם SFP שרכשתי מבזק כשעשיתי 600MB אבל אחר כך שדרגתי את המהירות אז כבר החליפו לי בכלל לראוטר BEFIBER שבו הסיב מתחבר ישירות ללא מתאם SFP, רציתי לדעת אם כשאקנה ראוטר פרטי המתאם SFP יתאים גם לקצב מהירות של 2.5GB שיש לי כרגע או שאצטרך לרכוש אחד חדש.

נערך על-ידי IMPULSE
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...