המלצה למסך קעור ultrawide - 4K - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך קעור ultrawide - 4K

I7210I
 Share

Recommended Posts

שלום רב,
אשמח להמלצה על מסך קעור ורחב (ultrawide) המדמה שני מסכים בשביל עבודה משרדית, תכנות וגיימינג קל.

אני מבין שעדיין כדאי עם פאנל היום ולכן אשמח לכזה
תקציב: לא מוגבל

כרגע אני עם מסך u2311H מפעם :)
החיבורים הזמינים :

HDMI, Display Port, DVI (מה שבכרטיס מסך)

חשוב לי במסך חיבורי ואילו type C יכול להיות נחמד אך לא חובה

יחובר למחשב נייח
GTX 970 (ישודרג בהמשך אני מניח)
I7 דור 12

יכול להיות שאולי לא כדאי קעור, אבל עדיין אשמח למשהו גדול.

תודה רבה

נערך על-ידי I7210I
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Moon-Mage למה לא?

@etalתחליט ultrawide או 4k כי שתי הדרישות האלו לא הולכות ביחד, למה?, אני כמובן רוצה את הרזולוציה הכי גבוהה שאוכל לקבל

מה גודל המסך המבוקש? 34? 38? אפשר אפילו 49

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנסה לעשות סדר.

4k זה 3840 × 2160 כלומר יחס אורך רוחב סטנדרטי 16:9 . כמובן שאפשר למצוא מסכי גדולים, 43 אינץ' או אפילו 48 אבל זה לא יכול להיות UW.

1. מסכי UW ביחס 21:9 הם בדרך כלל 34 אינץ' ברזולוציה 3440x1440 או 38 אינץ' ברזולוציה 3840x1600. יש דגמים בודדים ברזולוציות גבוהות מ- אבל הם לא מותאמים לגיימינג ומוגבלים ל-60hz מעבר לשאלה איזה כרטיס מסך בכלל צריך בשביל גיימינג ברזולוציות כאלו.

מסכי סופר UW ביחס 32:9 או משהו דומה. אלו מסכי ה-49 שהתייחסת אליהם, הרזולוציה גבוהה אבל זה לא , זה יותר כמו מסך qhd (או לפעמים אפילו fhd) שהרחיבו אותו מאוד. בקטגוריה הזאת כמעט תמיד הפאנל הוא .

תנסה להחליט מה פורמט והגודל שאתה מחפש אחרת יהיה קשה לכוון אותך לדגם ספציפי.

מסך זה יותר מרק רזולוציה יש עוד דברים חשובים כמו קצב רענון, מרחב צבעים, וגם בתקציב לא מוגבל אין מסך מושלם.

נערך על-ידי etal
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@@etal תודה על ההסבר,

אחדד קצת, רוב השימוש זה דווקא לא משחקים אבל אני לא אגיד שזה לא קורה, לכן השאלה היא אם ללכת על UW?

4k זה 3840 × 2160 כלומר יחס אורך רוחב סטנדרטי 16:9 . כמובן שאפשר למצוא מסכי 4k גדולים, 43 אינץ' או אפילו 48 אבל זה לא יכול להיות UW.

1. מסכי UW ביחס 21:9 הם בדרך כלל 34 אינץ' ברזולוציה 3440x1440 או 38 אינץ' ברזולוציה 3840x1600. יש דגמים בודדים ברזולוציות גבוהות מ-4k אבל הם לא מותאמים לגיימינג ומוגבלים ל-60hz מעבר לשאלה איזה כרטיס מסך בכלל צריך בשביל גיימינג ברזולוציות כאלו.

מסכי סופר UW ביחס 32:9 או משהו דומה. אלו מסכי ה-49 שהתייחסת אליהם, הרזולוציה גבוהה אבל זה לא 4k, זה יותר כמו מסך qhd (או לפעמים אפילו fhd) שהרחיבו אותו מאוד. בקטגוריה הזאת כמעט תמיד הפאנל הוא . - אני חושב שנירד אולי מהגודל הזה?
זה המסך בגודל הזה

https://www.dell.com/en-us/work/shop/dell-ultrasharp-49-curved-monitor-u4919dw/apd/210-arnw/monitors-monitor-accessories

אולי הפורמט העדיף זה כן הרחב ולא הרבוע, השאלה מה אפשר לקבל מזה?

@etal בעצם אין מסכי ultra wide שהם 4K?

נערך על-ידי I7210I
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...