Samsung Electronics 980 PRO SSD איזה מודל מתאים לי? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Electronics 980 PRO SSD איזה מודל מתאים לי?

roi286
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם, מקווה שהגעתי למקום הנכון.

בונה את המחשב שלי

יש לי לוח אם של אסוס מדגם ROG MAXIMUS XIII HERO מעבד אינטל i9 11990k כרטיס מסך 3060 ג'יפורס רוג סטריק 12G OK של , המחשב יעשה קצת מכל דבר

מתעד להכניס את 980 פרו המוכר והמומלץ (אלא אם כן מישהו יכול לתת המלצה טובה יותר במחיר דומה ל T1) יש גרסה שמגיעה ללא ויש את האחרת - עם.

לשאלתי: האם הגרסה עם הקירור תתאים ללוח האם? והאם אני בכלל זקוק לגרסה הזאת?

ככלל, מעדיף להיות עם אובר מאשר להיות עם פחות.

תודה למשיבים, רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, האם בכלל ראית שתמונה של הלוח שאתה קונה ? אני מניח שזה רטורי כי רוב מי שקונה כזה לוח מחפש גם את השופוני .

אז התשובה היא שהלוח שלך מגיע עם צלעות קירור מובנות לכונני NVME  ולכן אתה ככל הנראה חייב לא צלע .

ברמה שמעבר, כדאי שתיקח בחשבון שמעבד 11900k הוא ככל הנראה המעבד הכי מטופש לרכוש כיום.( אני לא מכיר 11990 , מניח שזה TYPO ) 

ההסתייגות היא במידה ואתה משלם עליו  הרבה פחות ממה שעולה 12600kf  וגם אז כדאי להסתכל על כלל העלות של המערכת שהרי אתה רוכש לוח אם מאוד יקר. ( במילים אחרות , רק אם אתה רוכש את זה כעובד העסקה הזאת אולי משתלמת וגם זה בספק ) 

נ.ב.

תאחד פוסטים.

המיליון איש שקוראים את הפוסטים בפורום הם אותם מיליון איש שקוראים את הפוסטים בפורום לוחות אם ומעבדים.

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה.

אכן ישנה טעות בהקלדה.

קלעת לנושא, אכן מדובר בדיל של - וכן, גרמת לי לעשות רויזיה בחשיבה.

בגלל שאני לא מתכנן לבנות מחשב כל שנתיים אני כנראה אלך על דור 12 ואשדרג את לוח האם.

וכן אני אמחק את הפוסט הנוסף - פשוט רציתי לראות את המבט משני הכיוונים, אבל המבט שלך כבר הספיק 

רב תודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...