מפרט גיימינג סביבות +4k ללא ציוד היקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט גיימינג סביבות +4k ללא ציוד היקפי

chenk
 Share

Recommended Posts

ציטוט של Moon-Mage

נשמע כמו רעיון טוב, אתה יכול לבדוק גם מחנויות אחרות אם אתה לא קונה מstartpc את כרטיס המסך כי זאת הסיבה המרכזית לקנות מהם.

דיברתי עם startpc עכשיו יש להם כרטיסי מסך של 3060TI ה- dual oc במחיר של 2800 אבל הוא אמר שאת הקירור והספק אצטרך לבחור של . מה אתה ממליץ בגזרה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקירור הכי זול שאפשר ומארזים של אני לא מכיר אבל גם שם הייתי לוקח כנראה את אחד מהכי זולים.

אם עדיין לא הזמנת ואתה לא לחוץ מדי אז אתה יכול לחכות עוד טיפה שיגיעו לוחות לstartpc ואז לקחת את ה12400\500F שיכולים להביא שיפור יפה ובאותו מחיר בערך(אם אתה מצליח לתפוס אותם אתה יכול גם לשאול אותם אם יש להם הערכת זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

את הקירור הכי זול שאפשר ומארזים של אסוס אני לא מכיר אבל גם שם הייתי לוקח כנראה את אחד מהכי זולים.

אם עדיין לא הזמנת ואתה לא לחוץ מדי אז אתה יכול לחכות עוד טיפה שיגיעו לוחות B660 לstartpc ואז לקחת את ה12400\500F שיכולים להביא שיפור יפה ובאותו מחיר בערך(אם אתה מצליח לתפוס אותם אתה יכול גם לשאול אותם אם יש להם הערכת זמן).

לא מדובר במארז הוא אמרת רק ספק, וקירור. הספק הכי זול הוא 550W. 
 ASUS 550W TUF GAMING 80+ BRONZE - 5 Year Warranty
האם זה מספיק או צריך 650W?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...