דונגל 2.4 - האם יש אחרים? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דונגל 2.4 - האם יש אחרים?

law89
 Share

Recommended Posts

יצא לי להתייעץ כאן בנוגע לשני עכברים שחיברתי. מישהו רשם לי שהם מתחברים בתדר 2.4 (אם אינני טועה במינוח). שמתי לב שיש לי בעיה גם כשאני מתחבר עם מתאם של TP LINK לצורך וואי פיי.

הייתי מתחבר לרשת 2.4 וכל הורדה של משהו במהירות גבוהה היתה משביתה לי את היכולת להשתמש בעכבר.

בעקבות זה שהזכירו שעכבר מתחבר עם 2.4, ניסיתי להתחבר לוואי לרשם של ה-5, ושמה הורדתי קובץ וסוף סוף העכבר פחות או יותר עובד כמו שצריך.

האם יש עכברים שלא מתחברים עם 2.4? יש לי 3 עכברים של לוג'יטק ובכולם יש הבעיה הזאת אז כנראה שלושתם מתחברים ל-2.4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל האדפטרים הם 2.4 ו-5?

במקרה אני גרוע אני אשים על 5, אבל ממה שאני זוכר האות עובר פחות טוב קירות ומרחקים. אני ארכוש איזה עכבר ומקלדת זולים שמתחברים באופן חוטי ואראה אם הבעיה קיימת ואז אוכל לדעת בוודאות אם זה בגלל שהעכברים הם אל חוטיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ariel007

אני כתבתי לך על זה כי לי הייתה בעבר בעיה דומה שבעקבותיה חזרתי להשתמש במקלדת חוטית. תראה את הדיון  הזה

וואללה ?

אז כנראה אני כתבתי בדיון אחר ....

מעבר לזה שה"כעס" היה הלצה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה סדר קטן בבעיות:

1. ניתוקים - נבעו מזה שכנראה האדפטר היה מדגם ישן (אמרו לי יש דגם N ועוד כמה דגמים. אין לי מושג מה היה הישן). החלפתי לדגם ארצ'ר t4u. עושה רושם שנפתר.

2.א. לאגים שנובעים ממרחק - למרות שהסט אמור לתמוך עד 10 מטר, מעבר למטר- מטר וחצי יש לאגים (ללא קשר לראוטר, גם כשאני מחבר ישירות). אני מדבר על דגם mk 270. לא ברור לי ממה זה נגרם. נעזוב את זה כרגע (אני רוצה לבדוק עם מחשב נוסף, אולי זו איזו בעיה בחיבורי USB).

2.ב. לאגים שנובעים מראוטר - ממה שראיתי היום עושה רושם שזה רק עם חיבור של 2.4.

נבדק עם שני סטים של mk 270.

אני לא מעוניין לחזור לסט חוטי ולכן החלטתי ללכת על אחד העכברים היקרים שלהם (רשמו שהוא אפילו טוב למשטחי זכוכית וכו') mx master. בינתיים הבעיה מתרחשת גם איתו. אני אנסה לבדוק אותה במחשב נוסף.

אציין שכאשר אני מתחבר עם הנייד ללא האדפטר של טי פי לינק, אין בעיות לאגים. אציין גם שזה נבדק אדפטר נוסף של טי פי לינק שנרכש לאחרונה (אינני זוכר את הדגם, בגלל הבעיות החליפו לי ל-t4u.

ציטוט

וברור שתעדכן .....

לרוב אני משתדל לעדכן.

ציטוט

ואללה ?

אז כנראה אני כתבתי בדיון אחר ....

מעבר לזה שה"כעס" היה הלצה ...

אני לא זכרתי את הטופיק ההוא. כל יום כאן אני לומד משהו אחר.

זה היה טופיק מהימים האחרונים. מישהו כאן רשם לי שלרוב העכברים האלה מתחברים עם 2.4 וזה גרם לי לחשוב שאולי כדאי לנסות להתחבר עם 5 ולראות מה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...