הספק שלי: hec 400vn 2wx - נדפק לי (כניראה) ואני מחפש תחליף או משומש. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הספק שלי: hec 400vn 2wx - נדפק לי (כניראה) ואני מחפש תחליף או משומש.

undav
 Share

Recommended Posts

המחשב הפסיק לעבוד היום.

ובהפסיק לעבוד הכוונה היא שכשלוחצים על המפסק, הוא לא מגיב, שום כלום.

המחשב מת לגמרי ולא נפתח.

הספק בכותרת הוא זה שיש לי במחשב והוא מריח לא טוב ולכן הנחתי שאולי הבעיה בו.

אז הלכתי לקנות ספק ולצערי קניתי את הספק fsp hd 420 שאינו מתאים למארז העתיק מאוד שלי.

לא קיבלתי איתו ברגים מתאימים (זה retail) והברגים שיש לי מהספק הישן מתאימים לחורים שלא נמצאים באותו מיקום של הספק של fsp.

(על פניו ניראה שהחורים הם גם קצת יותר דקים מאלו שנמצאים בספק הישן שלי)

אז אם במקרה למישהו יש את הספק הזה ממש אשמח לקנות במחיר סמלי (מניח שהוא אינו חדש - אני מאזור חיפה).

לחילופין, אם תוכלו לעזור לי למצוא ספק אחר כלשהו עם חורים שנמצאים במקום המתאים למארז הנוכחי שלי, זה יהיה נהדר.

אני לא ממש מבין בזה מעבר למה שתיארתי כאן.

המארז שלי הוא מארז גנרי כלשהו בערך בן 13, אז אולי יש ספקי כח שמתאימים למארזים גנריים בתקווה שהמארזים האלו לא השתנו עם השנים.

ואם יש כאלו אז אשמח להמלצה.

אני לא צריך יותר מ400w כניראה (הדבר הכי מוגזם שיש לי במחשב זה כרטיס מסך hd 2400 pro של ati).

נערך על-ידי undav
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• undav changed the title to הספק שלי: hec 400vn 2wx - נדפק לי (כניראה) ואני מחפש תחליף או משומש.

מצאתי ספק (של אנטק) שהחורים שלו נראים (לפי התמונה כאן) במיקום דומה לחורים במארז אצלי, אבל כמובן שאני לא בטוח ב100 אחוז שזה יתאים ואין לי רצון שוב לקנות ולקבל מוצר שאין לי מה לעשות איתו.

האם לדעתכם זה אכן יכול להתאים? (החורים נראים עבים מספיק בדומה לברגים המעט עבים שיש לספק התקול שלי).

I0KZ3iJp9W-1000x1000.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

כדאי שתעלה תמונה של המארז שלך ואיך הספק מחובר אליו, מיקומי הברגים בסטנדרט ATX12V שזה מה שיש לך לא השתנו יותר מ20 שנה.

מעולה. זה מה שרציתי לדעת בעצם. אם יש סטנדרט כזה שאני צריך לחפש. תודה רבה!

והנה קצת של הספק שלי כשהוא מחובר למחשב, כשהוא מחובר ליד שלי והפרטים שלו:

(יש המשך לאחר התמונות)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ובעקבות כל זה האם אכן התמונה של הספק שהעליתי מספר תגובות לפני כן, מתאימה למארז שלי?

כמו כן, איך אני  יודע לזהות שזה הספק לפי התקן שלי  כשאני מחפש ספק לקניה?

לא ראיתי שיש התייחסות לתקן הזה ATX12V בפירוט של הספקים שראיתי.

נערך על-ידי undav
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חברים, סיום מפתיע וגילוי מרעיש (לצערי לא בפעם הראשונה) בצידו: שוב פעם יצאתי מטומטם לצערי הרב.

היה צריך להתקין את הספק הזה הפוך ולא כפי שהתכוונתי והתעקשתי מראש.

ואת זה גיליתי כאשר הלכתי היום לחנות ואמרתי להם מה הבעיה והתכוונתי כבר להחליף לספק אחר והיה ניראה שהם לא מבינים מה נסגר איתי אבל ראו שאני נחוש ולא התנגדו אבל אז לפתע המציאות נגלתה בפני ושמתי לב שהחורים בדיוק אותם חורים בשני הספקים כשמניחים אותם אחד על השני (כאשר הספק החדש יושב הפוך).

ואכן כשחזרתי הבייתה (בדיוק עם אותו ספק שקניתי אתמול), הצלחתי להתקין אותו (על הדרך גם פינקתי את המעבד במשחה טרמית חדשה) והמחשב עכשיו עובד וממנו אני כותב לכם.

תודה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשוב שהספק מחובר למעלה זה שהמאוור יהיה למטה, המאוורר אצלך מכניס אוויר ואם הוא יהיה למעלה הוא יתקשה להכניס אוויר, ברגע שאין לך אפשרות לשנות את הכיוון במארז סביר שזה ככה.

נערך על-ידי none77
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...