עזרה עם בחירת ספק ומארז - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם בחירת ספק ומארז

Bluemen
 Share

Recommended Posts

היי חברים אז נסגרתי על מחשב וקניתי מKSP 

מעבד 12700K

לוח  tuf wifi d4

קירור d15

אני עובד עם שני מסכים של 27 אינץ אם זה משנה

יש לי כרגע gtx 1650 והוא המליץ על לקנות 750w אם בעתיד אני ארצה להחליף כרטיס זרמתי איתו והוא שם לי את המארז והספק הבאים:

** קישור לחנות שאינה מאושרת לפרסום **
** בעל חנות, רוצה לפרסם בפורום? יש לנו חבילת פרסום לחנויות מחשבים במיועד בשבילך! פרטים נוספים **

** קישור לחנות שאינה מאושרת לפרסום **
** בעל חנות, רוצה לפרסם בפורום? יש לנו חבילת פרסום לחנויות מחשבים במיועד בשבילך! פרטים נוספים **

חזרתי הביתה וראיתי שיש ספקים מודולרים ושאין צורך לסדר את כל הכבלים ואמרתי וואלה זה רעיון גאוני אני רוצה..

את המארז אהבתי אבל קראתי פה בפורום שאתם ממליצים על וגם שפתוחים מקדימה אז אני שואל האם כדאי להחליף או להשאיר את שלי? 

אני חייב מחשב שקט אני עובד איתו רוב היום ואני לא סובל רעש, הבנתי שספקים רועשים?

יש לי כמה אפשרויות:

1. לקחת את ה ROG-STRIX 750W GOLD  - שהוא 570 שקל

2. לקחת את ה 750W 80+ Gold TX750M שהוא 430 שקל

3. 750W זה בסדר?

גם לא הבנתי איך הספק שקניתי עולה 400 שקל אם אני יכול להוסיף 30 שקל ולקבל gold (שלי bronze) וגם לקבל חצי מודולרי...

כבר עשיתי מהם הזמנה ואין לי כוח עכשיו להזמין חלק ממקום אחד וחלק ממקום אחר אז עדיף הכל מאותה חנות.

תודה רבה רבה זה חשוב, אני מחר בבוקר מתקשר ל KSP לבצע את השינויים שלא יגידו מאוחר מדי.

image.png

image.png

נערך על-ידי Bluemen
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק 750W בהחלט מומלץ אם תרצה לשדרג.

מודולרי עניין נוחות וסידור שיראה יפה.

היה לי את הקירור שלך והוא ענק , תסתכל בלינק הוא מראה איזה מתאימים לקירור.

מאוורר אחד יהיה יותר גבוהה בגלל הזיכרונות

https://pangoly.com/en/compatibility/noctua-nh-d15/case

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של regev_k

ספק 750W בהחלט מומלץ אם תרצה לשדרג.

מודולרי עניין נוחות וסידור שיראה יפה.

היה לי את הקירור שלך והוא ענק , תסתכל בלינק הוא מראה איזה מארזים מתאימים לקירור.

מאוורר אחד יהיה יותר גבוהה בגלל הזיכרונות

https://pangoly.com/en/compatibility/noctua-nh-d15/case

אחרי בדיקה קצרה אני חושב שאני אלך על ספק של SeaSonic  - FOCUS 750W 80+ Gold SSR-750FM

470 שקל וגם חצי מודולרי.

לגבי המארז אני חושב שאחליף באמת ל nx410 ראיתי באתרים ש d15 נכנס במארז (ממש על הקשקש 17 ס"מ הגובה של הקירור וגם של המארז ביחד עם הלוח אם הדלתות - מוזר)

חשוב מודולרי גם כי אני מתכוון להרכיב את המחשב אז שיקל עליי בסידור כבלים וגם בגלל שזה תופס פחות אבק.. 

לא לקחתי מלחתחילה את הantec כי הכפתור כיבוי נמצא למעלה וזה בעייתי כי אני שם רגליים על המארז..

במארז הקודם לא הפסקתי לכבות את המחשב תוך כדי עבודה 🤪

גם לפי האתר שלך זה תומך

נערך על-ידי Bluemen
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי משקיע עוד טיפה וקונה את הNX800 שיש לו מאוררים משמעותית גדולים יותר(שקט יותר) ויש לו בקר נורמלי לאורות במקום שזה יהיה בתוך אחד המאוררים כמו בNX410(למרות שגם הוא סביר, אבל לתקציב כזה הייתי מוסיף את העוד 100 שקל).

והספק שבחרת של סיסוניק משמעותית יותר טוב ממה שהוצע לך.
ואם הבעיה היא שכפתור הכיבוי הוא למעלה פשוט תכסה אותו או תנתק אותו לחלוטין ותחבר את הכפתור של reset בתור הכפתור הדלקה\כיבוי כי הסיכוי שתלחץ עליו קטן משמעותית וכמה פעמים כבר צריך reset(ככה אני פתרתי את הבעיה עם חתול שאוהב לקפוץ על המחשב).

אתה לא חייב מארזים של בכל מקרה ויש גם לPhanteks וגם לcorsair טובים, אבל הם יקרים יותר בעיקר עקב הצורך להוסיף עוד מאוררים.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

הייתי משקיע עוד טיפה וקונה את הNX800 שיש לו מאוררים משמעותית גדולים יותר(שקט יותר) ויש לו בקר נורמלי לאורות במקום שזה יהיה בתוך אחד המאוררים כמו בNX410(למרות שגם הוא סביר, אבל לתקציב כזה הייתי מוסיף את העוד 100 שקל).

והספק שבחרת של סיסוניק משמעותית יותר טוב ממה שהוצע לך.
ואם הבעיה היא שכפתור הכיבוי הוא למעלה פשוט תכסה אותו או תנתק אותו לחלוטין ותחבר את הכפתור של reset בתור הכפתור הדלקה\כיבוי כי הסיכוי שתלחץ עליו קטן משמעותית וכמה פעמים כבר צריך reset(ככה אני פתרתי את הבעיה עם חתול שאוהב לקפוץ על המחשב).

אתה לא חייב מארזים של Antec בכל מקרה ויש גם לPhanteks וגם לcorsair מארזים טובים, אבל הם יקרים יותר בעיקר עקב הצורך להוסיף עוד מאוררים.

דיברתי עם נציג של TMS וכן גם הוא המליץ על ה nx800  אז נראה לי שאני פשוט אבטל מ KSP את הספק והמארז ואזמין מ TMS ספק ומארז..

הקטע שב TMS אין ספק של seasonic יש את ה ANTEC 750W High Current Gamer Gold - 420 שקל

הוא סבבה מתאים?

רעיון חזק לשנות לכפתור של ל reset אני אעשה! הreset פשוט נמצא ליד הכפתור הדלקה פשוט הוא יותר קטן נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Bluemen

דיברתי עם נציג של TMS וכן גם הוא המליץ על ה nx800  אז נראה לי שאני פשוט אבטל מ KSP את הספק והמארז ואזמין מ TMS ספק ומארז..

הקטע שב TMS אין ספק של seasonic יש את ה ANTEC PSU 750W High Current Gamer Gold - 420 שקל

הוא סבבה מתאים?

רעיון חזק לשנות לכפתור של ל reset אני אעשה! הreset פשוט נמצא ליד הכפתור הדלקה פשוט הוא יותר קטן נכון?

הHCG הוא אחלה ומתאים.

בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם עדיין רלוונטי. אבל אם לא אכפת לך לחכות עוד שבועיים, תוכל לחסוך 200+ ש"ח ולהזמין באמזון.

https://www.amazon.com/EVGA-Supernova-Modular-Warranty-220-G5-0650-X1/dp/B07WDLTKNM/ref=sr_1_4?crid=FOD2KUM1V21Q&keywords=power+supply+gold&qid=1638951272&sprefix=power+supply+g%2Caps%2C745&sr=8-4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של שמואל דקל

לא יודע אם עדיין רלוונטי. אבל אם לא אכפת לך לחכות עוד שבועיים, תוכל לחסוך 200+ ש"ח ולהזמין באמזון.

https://www.amazon.com/EVGA-Supernova-Modular-Warranty-220-G5-0650-X1/dp/B07WDLTKNM/ref=sr_1_4?crid=FOD2KUM1V21Q&keywords=power+supply+gold&qid=1638951272&sprefix=power+supply+g%2Caps%2C745&sr=8-4

כבר אצלי בבית תודה..

בכל מקרה, אין חשש להזמין ספק מחול? 

זה לא ראם, וכאלה

נפילה אחת לא טובה של איזה שליח ואתה כבר בסרט אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...