רכישת מסך מחו"ל - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מסך מחו"ל

law89
 Share

Recommended Posts

היי

האם יצא למישהו כאן להזמין מסך מאסוס / סמסונג? האם המשלוח חינם שהם רושמים הוא גם לישראל?

בנוסף, האם מבצעי בלייק פריידי חלים עדיין אצל אסוס?

הסתכלתי גם בניידים, איזה הפרשים פסיכיים. בחו"ל שיעלה משהו כמו 4 אלף, בארץ עולה 8 אלף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הBenq PD3200U שלי הזמנתי מAmazon לפני מספר שנים. המשלוח לא חינם (לא זול, אבל לא יקר בהתחשב בגודל המסך) וצריך גם לשלם מע"מ, אבל זה עדיין יצא באותה נקודה ב1000-1500 שקל יותר זול, כי מדובר במסך שבקושי היו מביאים לישראל, ובמצבים כאלה היבואן גוזר איזה קופון שבא לו.

אם זה מסכים שיש להם ייבוא סדיר ובכמות גדולה - להזמין מחו"ל בייבוא אישי לרוב לא ייצא יותר זול באופן משמעותי, ואולי גם יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל משמעותי בין לאמזון.

אסוס - משהו כמו 170 דולר (פלוס 17% על זה).

אמזון - מעל 400 דולר (עדיף כבר לרכוש בארץ).

אם שולחת לארץ במשלוח חינם, אני אקח כבר מסך גדול יותר של 32 אינץ' שיוצא אצלם משהו כמו 1,000 ש"ח שזה בערך המחיר של 24 בארץ.

ציטוט

אם זה מסכים שיש להם ייבוא סדיר ובכמות גדולה

כל המסכים שהסתכלתי עליהם עלו בחודשים האחרונים. אני לא יודע אם זה משהו גורף. המחירים אצל עלו מאוד. ה-p2419h שרכשתי לפני שענה עלה באזור ה-630, היום הוא עולה בערך 200 ש"ח יותר. ה-p2421 עלה קצת מעל 700 ש"ח כשהוא הושק וגם הוא היום מעל 800 ש"ח.

מה שהולך בארץ מוגזם (במיוחד בלפטופים שפתאום הבנתי כמה מקפיצים להם את המחיר בארץ. יכולתי לקנות טופ בחו"ל במחיר שקניתי בינוני אולי אפילו בינוני מינוס בארץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

כל המסכים שהסתכלתי עליהם עלו בחודשים האחרונים. אני לא יודע אם זה משהו גורף. המחירים אצל עלו מאוד. ה-p2419h שרכשתי לפני שענה עלה באזור ה-630, היום הוא עולה בערך 200 ש"ח יותר. ה-p2421 עלה קצת מעל 700 ש"ח כשהוא הושק וגם הוא היום מעל 800 ש"ח.

במקרה חיפשתי מסך לאחרונה, ומשיחה עם בעלים של כמה חנויות הבנתי שיש בעיה כללית באספקת מסכים - המלאי לא יציב, יבואנים מזמינים משלוחים ולא יודעים אם ומתי בפועל זה יגיע. כנראה המחסור העולמי בצ'יפים מסוגים מסוימים משפיע על שוק המסכים גם כן. זה כנראה הגורם לעליית מחירים, והיא לא רק אצל .

ציטוט של law89

אם אסוס שולחת לארץ במשלוח חינם, אני אקח כבר מסך גדול יותר של 32 אינץ' שיוצא אצלם משהו כמו 1,000 ש"ח שזה בערך המחיר של 24 בארץ.

עדיף שתברר ישירות מולם - אבל 170 דולר ומשלוח חינם כשאמזון לוקחת 400? מאוד סקפטי שזה באמת יהיה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי להם כבר לפני יומיים, עדיין לא ענו. מחר מסתיימים המבצעים בארץ, אז העדפתי לשאול כאן למקרה שהם לא יספיקו לענות.

ניסיתי להיכנס עכשיו לחלק של המבצעי בלאק פריידי והם רשמו שהם נגמרו באתר של . בעיה.

בנוגע להפרש. לוקחים 170 דולר על המסך בגלל המבצעים בעוד באמזון הוא מעל 200 דולר כי שם נגמרו המבצעים. הם לוקחים עוד משהו כמו 100 דולר משלוח ו-100 דולר מסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה יש לך לדבר איתם, יש חנות מכניסים מוצר לעגלה עוברים לעמוד הקניה מכניסים כתובת רואים מה מחיר המשלוח.

מניסיוני חנויות של יצרנים בדרך כלל מוגבלות לאזור גיאוגרפי מסויים ופשוט לא ישלחו לארץ וזהו אבל תנסה ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת שלא חשבתי על זה, אבל לרוב חנויות כאלה רוצות רישום והזנה של כרטיס אשראי לפני. שלחתי להם מייל כי כשאני מגיע לחנות אני לא מקבל את המבצע (היתה להם הנחה של משהו כמו 33%) אז לא חשבתי לנסות להתקדם משם.

מישהו יודע אם משלמים 17% רק על מחיר המוצר או שגם 17% על מחיר המוצר ו-17% על עלויות המשלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלמים את המע"מ על המחיר הסופי שכולל הכל (משלוח, דמי טיפול, דמי אריזה וגם דמי חנוכה). כדי למנוע התחכמויות כמו  מוצר שעולה 75$ פלוס 2500$ דמי משלוח, מתחת ל75$ נכון, אז אין מע"מ...

נערך על-ידי yotam
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אומרים על המסך הבא:

https://www.amazon.com/ASUS-Gaming-מעוקל-1440P-VG32VQ/dp/B07VFKSGRW/ref=mp_s_a_1_3?qid=1638710842&refinements=p_89%3AAsus&s=pc&sr=1-3

אין לי ניסיון עם מעל 24 אינץ ואין לי ניסיון עם מסכים מעוקלים.

מבחינת כבלים - האם זה מגיע עם כאלה שמותאמים לחשמל בארץ?

עריכה: שמתי לב שזה פאנל VA

נערך על-ידי law89
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...