הכנה ושימוש ברשת חוטית לחיבור לרשת אופטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנה ושימוש ברשת חוטית לחיבור לרשת אופטית

haim_egm
 Share

Recommended Posts

בחודשים הקרובים יבוצע חיבור לסיבים אופטיים אצלנו בישוב ע"י נורקום תקשורת בע״מ, כרגע אנחנו מחוברים בחבילת כבלים של "הוט" של 500M. כיום, הכניסה לבית היא כבל מהחברת כבלים המגיע למפצל בכניסה לבית וממנו חיבור לנקודת כבלים בסלון שם נמצא המודם/ראוטר וכולם מחוברים בווי-פיי. עד לפני מספר חודשים המודם היה מחובר אצלי בחדר עבודה לנקודת הכבלים והתחבר למחשב חוטית, הנקודה שם הפסיקה לעבוד ואז המודם ירד לסלון.

אני חושב מה תהיה הדרך הרצוייה להתחבר לסיב האופטי כי להבנתי, יגיע לארון חשמל ושם יוצר לחיבור שממנו נתחבר בבית (חוטית או אלחוטית).

-חיבור הרשת בארון חשמל הוא בעצם יציאה של מודם, נכון? ממנו אני צריך להתחבר לראוטר (חוטי ואלחוטי) שיבנה את הרשת בבית.

*איזה ראוטר אני צריך?

*ישנו מודם/ראוטר עם כניסה אופטית שייתר את הציוד של הספק?

-אם נרצה להעביר כבל בבית מהראוטר לחדר עבודה אז:

*איזה כבל אני צריך כדי לנצל את יכולות 1G?

*מה האורך האפשרי שלו בלי פגיעה בביצועים? האם ניתן להשתמש בכבל של 15-20 מטר?

*כרגע לבנתיים, האם אפשר/כדאי (מבחינת ביצועים) לחבר את המודם/ראוטר כבלים בארון חשמל ולהעביר כבל לחדר העבודה?

-מישהו שמע ו/או התנסה עם "נורקום תקשורת בע״מ"? לחברה הזו יש רק טלפון סללורי אחד וכשהצלחתי להשיג שם מישהו הוא לא הצליח לתת לי פרטים טכניים. הםא כנראה מספקים תשתית בלבד, מה ספק האינטרנט שכדאי לקחת ממנו את חיבילת האינטרנט? יש הבדלים בין הספקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...