תאימות זיכרון ללוח אם ומעבד - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות זיכרון ללוח אם ומעבד

iveco
 Share

Recommended Posts

יש לי לוח אם ציפסט H110 עם מעבד I3 7100 שניהם תומכים בתדר 2133/2400 אני רוצה לשדרג את הזיכרון ויש בחנות שאני קונה מהם GSKILL 16GB בתדר 2666 אני מפחד שהתדר לא ירד ל 2400 בגלל חוסר תאימות של המעבד והלוח שווה לקחת סיכון ? זה עולה 190 שקל .

ועוד שאלה :

כרגע יש לי 8 גיגה 4+4 אם אני אוריד סטיק אחד של 4 ואוסיף 16 גיגה = 20 GB אני ארגיש הבדל בביצועים ? או שזה בקטנה ? אותם ביצועים רק אפשרות לפתוח יותר תוכנות ברקע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי בעבר מעבד 775 ולוח אם שתומך 1333 ושמתי זיכרון 1666 והוא לא הוריד את התדר למרות ששני הזכרונות והמחשב לא עשה BOOT מזה אני חושש , קשה למצוא 2400 רק באמזון וכו' אני מעדיף לקנות בארץ .

בקשר לזכרונות 8 גיגה הנפח נמוך לא רוצה להיתקע עם נפחים קטנים מעדיף 16 סטיק אחד ולהוריד את ה 4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפחד שה 2666 לא יעבוד אתה נותן לי 3200 ? אני יודע שתדר יכול לרדת אבל יש מקרים שפשוט אין בוט בגלל חוסר תאימות של מעבד / לוח ושניהם תומכים עד 2400 , שינמוך של תדר זה לא מדוייק לפעמים זה הרבה מזל , זה סוג של הימור להפסיק 200 שקל שכל המחשב שווה אולי 500-600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

זה יכול ליצור אי תאימות עם הסטיק של ה-4GB.

זה יכול להתאים:

https://www.amazon.com/Corsair-Vengeance-PC4-25600-Desktop-Memory/dp/B07RS1G6XW/

(ישנמך מהירות כמובן)

יש את אותו בתדר 2400 ב KSP הבעיה שאני לא אוהב את הרשת הזאת

https://ksp.co.il/web/item/30554

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה בזוג נותנת רוחב פס כפול וזה תורם לביצועים , בעיקר במשחקים.

אם הלוח מכוון לזיהוי אוטומטי כל תקני אמור לעבוד ולהוריד מהירות.

אתה יכול לקחת את המחשב לחנות ולבקש שירכיבו שם ולראות שזה עובד, אם לא אז להחזיר את הזכרון בחנויות מחשבים קלאסיות לא אמורה להיות בעיה.

אתה יכול להזמין מאמזון , אם זה לא עובד אתה פותח תלונה ואומר שזה לא עובד והם שולחים לך שליח שיבוא לאסוף  בחזרה לחו"ל.

דווקא בחלק הזה מהם אתה מקבל את השירות הכי טוב בעולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחנות שאני קונה ממנה בארץ ב 90 אחוז מהמקרים אם מתקלקל החלק אני מקבל חלק חדש במקום באמזון זה סרט לשלוח את החלק לחו"ל ואז לחכות בשביל הנחה של 30-70 שקל ? לא יודע אם זה שווה כל כך אני עדיין מתלבט .

ה יבש לאללה כל הכרטיסי מסך יקרים / המעבד המחירים כמו בארץ לא WOW לא מצאתי משהו מיוחד אפילו משחקים ב STEAM היה יבש נותנים הנחות על משחקים פח ומשחקים טובים כמו 22 המחירים גבוהים עדיין למרות " ההנחה " אפילו המשחק TROPICO_6 יקר 80 שקל כמעט על מה ולמה ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

יש לי לוח אם ציפסט H110 עם מעבד I3 7100 שניהם תומכים בתדר 2133/2400 אני רוצה לשדרג את הזיכרון ויש בחנות שאני קונה מהם זיכרון GSKILL 16GB בתדר 2666 אני מפחד שהתדר לא ירד ל 2400 בגלל חוסר תאימות של המעבד והלוח שווה לקחת סיכון ? זה עולה 190 שקל .

ועוד שאלה :

כרגע יש לי 8 גיגה זיכרון 4+4 אם אני אוריד סטיק אחד של 4 ואוסיף 16 גיגה = 20 GB אני ארגיש הבדל בביצועים ? או שזה בקטנה ? אותם ביצועים רק אפשרות לפתוח יותר תוכנות ברקע ?

תוכל לפרט בדיוק באיזה מדובר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

אני מפחד שה 2666 לא יעבוד אתה נותן לי 3200 ?

לא קשור. יש צ'יפ על הזיכרונות שנקרא SPD עליו שמורים פרופילים של הגדרות לכל תדר.

אם XMP לא מופעל בביוס הלוח אם מפעיל את הזיכרון על הגדרות ברירת מחדל ל- שזה מהירות 2133MHZ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...