איזה SSD כדאי לקנות כעת למחשב נייד - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה SSD כדאי לקנות כעת למחשב נייד

ron-d
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם.

איזה כדאי לקנות כעת  באמזון -  למחשב נייד שיהיה הדיסק היחיד במחשב גם למערכת ההפעלה וגם לאיחסון אבל אין כמעט צורך באיחסון של מידע,  יותר לגלישה באינטרנט, וסרטים (לא למשחקים)  :

את זה :  

https://www.amazon.com/gp/product/B073SBX6TY/ref=ox_sc_act_title_2?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

או את זה ?

https://www.amazon.com/dp/B07864V6CK/ref=twister_B08D72C25X?_encoding=UTF8&psc=1

כלומר האם עדיף לקנות את wd בגודל 500GB (50 דולר) או את ה סמסונג evo 860  בגודל 250GB (65 דולר) (הסמסונג בגודל 500GB עולה כעת כ- 93 דולר ! )

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בטאבלט (שהוא די טוב, ואני מאד מרוצה ממנו ומהגודל הקומפקטי שלו, שהוא קטן, קל משקל  ונוח לנשיאה, עם מסך חד ומצוין לטעמי ) SSD של 256GB של יצרן הטבלט  (teclast) -      Teclast 256GB NS550-2242

בחיבור מסוג -   M.2 SATA

התוצאות שלו בתוכנת   CrystalDiskMark 7   - מופיעות בתמונה  שצירפתי.

אין ל- ssd  הקיים בטאבלט תוכנת דשבורד ואין בכלל עדכוני  firmware (קניתי אותו לפני כשנה)  .

(יש לי מחשב נייח עם  של קרושיאל mx500 שיש לו באופן תדיר מידי פעם עדכוני דשבורד ועדכוני firmware ) .  

כך לדוגמא כתוב ביחס ל של סמסוג מדגם  evo 860 - באמזון - בתיאור המוצר (בלינק שצירפתי בפוסט הראשון שלי למעלה) בין היתר כך:

Performance may vary based on SSD's firmware version and system hardware & configuration.

לכן - חשבתי שכדאי להחליף ל - SSD  יותר איכותי כמו אלו שציינתי (wd או סמסונג) - שייתן שיפור בביצועים (זה בסך הכל במחיר של כ- 50$ - 65$ ).

תודה Jabberwock

teclast.jpg

נערך על-ידי ron-d
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...