Asus ROG Strix GT35 G35CG-1170KF0400 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Asus ROG Strix GT35 G35CG-1170KF0400

בונבון ניירה
 Share

Recommended Posts

שלום חברים.

התחלתי לבנות  מחשב לילד ויקבלתי חום מהמחירים של הכרטיסי מסך! (3070 עולה באיזור ה5000)

פתאום קלטתי את המחשב הזה

Asus Strix GT35 G35CG-1170KF0400

שהוא מגיע עם I7  11770\3070 8GBRTX/16GB/TB SSD/750W/Z590 

וכל הטוב הזה ב8200 שח

האם לא שווה כבר ללכת על מחשב מותג מוכן? שהרכבתי לבד עם המפרט הנל הגעתי למחיר יותר יקר משמעותית.

נ.ב הצלחתי לתפוס כרטיס xt 6700 nitro 12gb C  בחיסול . לא יודע אם להתלבש על זה ולהרכיב מפרט או ללכת על מחשב מותג הנ"ל.

נערך על-ידי בונבון ניירה
עדכון
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אפשר להרכיב יותר טוב במחיר הזה.
יפה מאד שקנית בKSP את ה6700, זו עסקה מצוינת.
מה התקציב שלך למפרט עם ה6700XT?

אהבתי שאתרה מעורה בשוק..אתה חד מאד :)

התקציב עד 8000.

השאלה אם במחיר זה לא כדאי לקנות את האסוס שכל הרכיבים שלו עובדים באינטרגרציה מלאה ומושלמת שהתואמה באופן מושלם עי היצרן ועם כרטיס מעט יותר חזק שיודע להתמודד היטב עם raytracing? אשמח לשמוע את דעתכם וגם עם מפרט מקביל בתקציב הזה.

נערך על-ידי בונבון ניירה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בונבון ניירה

כל הרכיבים שלו עובדים באינטרגרציה מלאה ומושלמת שהתואמה באופן מושלם עי היצרן

הנחה קצת מוגזמת הייתי אומר. אם אתה הולך עליו מציע לברר על החומרה מעבר למה שמפורסם. מניסוני הדגמים האלה מגיעים עם ספק כח ממוצע של Great Wall והגרסה של ה16 גיגה מגיעה עם סטיק בודד של 16 ז"א אין פה ניצול של Dual Channel, בנוסף לזה שהסטיק הוא מBrand משתנה וערום ז"א ללא כיסוי או הגנה כלשהי אם זה דבר שחשוב לך.

כנ"ל לגבי שלא ברור איזה אתה מקבל.

בקיצור בתקציב הזה אני ללא ספק הייתי מרכיב עצמאית כמו שהוצע במיוחד שכבר יש לך כרטיס מסך ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Dom1no

הנחה קצת מוגזמת הייתי אומר. אם אתה הולך עליו מציע לברר על החומרה מעבר למה שמפורסם. מניסוני הדגמים האלה מגיעים עם ספק כח ממוצע של Great Wall והגרסה של ה16 גיגה מגיעה עם סטיק בודד של 16 ז"א אין פה ניצול של Dual Channel, בנוסף לזה שהסטיק הוא מBrand משתנה וערום ז"א ללא כיסוי קירור או הגנה כלשהי אם זה דבר שחשוב לך.

כנ"ל לגבי SSD שלא ברור איזה אתה מקבל.

בקיצור בתקציב הזה אני ללא ספק הייתי מרכיב עצמאית כמו שהוצע במיוחד שכבר יש לך כרטיס מסך ביד.

אתה צודק קצת קשה למצוא ברשת מה בדיוק זה מכיל למעט הלוח אם שאני יודע בוודאות שהוא  מסדרת הstrix אבל קשה לי להאמין שהמחשב הזה מורכב בno name brands.. לדעתי כל הרכיבים שלו הם מסדרת הstrix גם הספק למעט אולי הזיכרון והssd..

נערך על-ידי בונבון ניירה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של בונבון ניירה

אתה צודק קצת קשה למצוא ברשת מה בדיוק זה מכיל למעט הלוח אם שאני יודע בוודאות שהוא  מסדרת הstrix אבל קשה לי להאמין שהמחשב הזה מורכב בno name brands.. לדעתי כל הרכיבים שלו הם מסדרת הstrix גם הספק למעט אולי הזיכרון והssd..

לדעתי, אתה לא אובייקטיבי ונוטה לראות דברים שאינם.

מחשב מותג זה דבר נוצץ כלפי חוץ, סטריקס או לא,

כדאי לך לבדוק דברים לעומק.

כאשר חברה מעלימה פרטים, יש לה סיבות טובות לכך ( וגרועות עבורך ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מניות באסוס ולהפך קצת ערערת לי את הביטחון ולכן פניתי אליהם בבקשה שישלחו לי מפרט מלא כולל דגמים(מאסוס עצמה)

בלי קשר אשמח לקבל המלצה למפרט עד5k (כמו שציינתי כבר יש לי כרטיס מסך)

נערך על-ידי בונבון ניירה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...