כונן SSD מתריע על גסיסה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן SSD מתריע על גסיסה

KOBOKOBO
 Share

Recommended Posts

ערב טוב לכולם
בדקתי את הכונן אצלי עם התוכנה Hard Disk Sentinel software
כונן  שעליו מותקנת מערכת ההפעלה
התוכנה מראה שהבריאות של הכונן על 8 ימים
יש משהו לעשות? יש אפשרות לשפר את הכונן?

Annotation 2021-11-16 101258.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Samsung magician מותקן?

מעניין מה התוכנה תרשום.

באופן כללי לפי מה שרשום הכונן במצב טוב, הוא רושם על המצב הזה כי כמות הכתיבות גדולה, לכונן יש כמות כתיבות מוגבלת, אישית במידה והחומר שלך מגובה הייתי משאיר אותו כל עוד אין התראה על משהו פגום.

העניין הוא שכמות הכתיבות משוערת, ברגע שיש נפח פנוי גדול כמו אצלך זה משפר את שרידות הכונן.

נערך על-ידי none77
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לשים כונן אחר ככונן מערכת.

התרעה היא לא יש מאין.

כמובן שאפשר להמר ולהמשיך להשתמש, כי כמו אחסון

מלא הפתעות, אלא שרובן לא בדיוק נעימות ....

נערך על-ידי A-10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

Samsung magician מותקן?

מעניין מה התוכנה תרשום.

באופן כללי לפי מה שרשום הכונן במצב טוב, הוא רושם על המצב הזה כי כמות הכתיבות גדולה, לכונן SSD יש כמות כתיבות מוגבלת, אישית במידה והחומר שלך מגובה הייתי משאיר אותו כל עוד אין התראה על משהו פגום.

העניין הוא שכמות הכתיבות משוערת, ברגע שיש נפח פנוי גדול כמו אצלך זה משפר את שרידות הכונן.

יש משהו מיוחד שאפשר לבדוק בתוכנה?

Screenshot 2021-11-17 071459.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה רושמת שהמצב שלו טוב, לפי האתר של הוא צפוי לשרוד 114TB כתיבה  שעברת מזמן, יש התראות שמתריאות על דברים לא תקינים, אצלך אין התראות כאלה, מצד שני הוא בסיכון תאורטי מוגדל. אם החומר מגובה שכדאי בכל מקרה ובמידה והוא יהרס אתה תתקין בעצמך בקלות את הדיסק והמערכת לא הייתי עושה כלום, אם אתה לא יודע תשקול להחליף למרות שזה גם יעלה לך מעבר לעלות הדיסק, אתה יכול לעשות גיבוי לדיסק לכונן אחר עם תוכנה ייעודית ככה משחזרים בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

התוכנה רושמת שהמצב שלו טוב, לפי האתר של סמסונג הוא צפוי לשרוד 114TB כתיבה  שעברת מזמן, יש התראות שמתריאות על דברים לא תקינים, אצלך אין התראות כאלה, מצד שני הוא בסיכון תאורטי מוגדל. אם החומר מגובה שכדאי בכל מקרה ובמידה והוא יהרס אתה תתקין בעצמך בקלות את הדיסק והמערכת לא הייתי עושה כלום, אם אתה לא יודע תשקול להחליף למרות שזה גם יעלה לך מעבר לעלות הדיסק, אתה יכול לעשות גיבוי לדיסק לכונן אחר עם תוכנה ייעודית ככה משחזרים בקלות.

גיביתי הכל, כרגע מותקנת רק , ומשחק

ציטוט של A-10

תריץ את מה שסימנתי באדום  

image.png.9aa82f5fe3f72c32062b7f8c73bb9422.png

אבל שוב, זה משחק באש !

111.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מראה נדיר של מוות קרוב מזקנה ושחיקה תקינה.

כל הנתונים, יחד עם גילו, כמות המידע שנכתב בו (שאני חושב כופל ב-2 את הגדרת היצרן של 100TB כתיבה) מעידים על כך שהכונן הזה רץ כבר מזמן על קילומטראז' שלא הוגדלו למנוע שלו בכלל להגיע. עם שווי כספי מקביל של כונן עכשווי חדש של בערך 100 שקלים, אין הרבה מה לעשות מאשר לקבור אותו בכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

אתה בטוח שבחרת בכונן של סמסונג ?

לול.. כן

ציטוט של djelectric

מראה נדיר של מוות SSD קרוב מזקנה ושחיקה תקינה.

כל הנתונים, יחד עם גילו, כמות המידע שנכתב בו (שאני חושב כופל ב-2 את הגדרת היצרן של 100TB כתיבה) מעידים על כך שהכונן הזה רץ כבר מזמן על קילומטראז' שלא הוגדלו למנוע שלו בכלל להגיע. עם שווי כספי מקביל של כונן עכשווי חדש של בערך 100 שקלים, אין הרבה מה לעשות מאשר לקבור אותו בכבוד.

האמת שהמחשב עם הכונן הזה עבר 6/24
מעניין אם שרואים אונליין גם נחשב להורדה זמנית/ כתיבה, אם כן  המחשב שימש גם כסטרימר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

לא אחד, לא שניים אלא שלושה אומרים לך שאי אפשר 

לרענו / לחדש / לשפר את הכונן המדובר.

יאללה, עשה את שלו והרבה מעבר לזה.

אתה חופשי להשתמש בו ככל שימשוך, 

ואף אחד בעולם לא יכול לומר לך בכמה זמן מדובר.

מצד שני, אני לא רואה טעם למשוך את הדיון הזה ......   :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...