כוננים חיצוניים מתנתקים בזמן העברת קבצים במחשב עריכה חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כוננים חיצוניים מתנתקים בזמן העברת קבצים במחשב עריכה חדש

yuvaln
 Share

Recommended Posts

היי,

לאחרונה קניתי מחשב נייח חדש לעריכת , ונתקלתי בבעיה שממש מקשה על העבודה שלי.

בזמן עבודה על כוננים חיצוניים, הכוננים לפתע מתנתקים מהמחשב ואז מתחברים שוב לאחר כמה שניות. זה קורה בסיטואציות בהן יש העברת נתונים כבדה, נגיד כשאני גולל מהר את הטיימליין או בזמן אקספורט.

זה קורה עם מספר כוננים שבדקתי, גם רגילים וגם , אז שאני בטוח שהבעיה היא במחשב ולא בכונן ספציפי.

הבעיה מתרחשת רק עם כוננים שמחוברים ל- שבאחורי המחשב, ולא לכאלו שמחוברים ל- שבפאנל הקדמי. כרגע אני נאלץ לעבוד רק דרך הפאנל הקדמי מה שמאוד מסבך את כל תהליך העבודה.

מעבד: AMD 9 5950X

לוח אם: Gigabyte B550 ELITE V2

כרטיס מסך: PNY 3070

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הכוננים מקבלים מתח מהUSB או יש להם מתח חיצוני? יכול להיות שמסיבה כלשהי חלק מהפורטים לא נותנים מספיק מתח, מה שיכול לגרום לתופעות כמו שציינת.

בפאנל האחורי יש לך כמה סוגים של פורטים - USB2, USB3.2 GEN1, USB3.2 GEN2. חלקם הולכים לצ'יפסט, חלקם לCPU. תבדוק במדריך הלוח או באתר לאיזה פורטים אתה מתחבר. תבדוק גם שהדרייברים של הלוח מותקנים במלואם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...