קניית כיסא הרמן מילר בחו"ל? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית כיסא הרמן מילר בחו"ל?

Jviiega
 Share

Recommended Posts

שלום.

אני מעוניין לרכוש כיסא של הרמן מילר, אבל המחירים בארץ פשוט מטורפים.

קיימת דרך להזמין מחו"ל שמוזילה את המחיר? כבר אין את הכיסאות האלה באמאזון כמו שהיה בעבר, אני לא כל כך יודע איפה לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשלוח יעלה הרבה מאות דולרים.

אתה יכול להתנחם בעובדה שהכסא יחזיק לך הרבה מאוד שנים.

אני עם כסא של nightingale שעלה לי 7000 לפני 7-8 שנים, הוא עדיין באחריות (לא רק על הנייר, החליפו לי חלקים כשהייתי צריך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
ציטוט של captaincaveman

המשלוח יעלה הרבה מאות דולרים.

אתה יכול להתנחם בעובדה שהכסא יחזיק לך הרבה מאוד שנים.

אני עם כסא של nightingale שעלה לי 7000 לפני 7-8 שנים, הוא עדיין באחריות (לא רק על הנייר, החליפו לי חלקים כשהייתי צריך)

וואו, הסתכלתי עכשיו כאן אני ממש רוצה להבין מדוע ה-nightingale עולים כ"כ הרבה (נגיד ה-6200D ב-8486 ש"ח) למרות שראיתי שיש להם גם יותר זולים.

הרמן מילר גם מטורף...

מעניין עד כמה באמת מרגישים בהבדל... (כיסא של 750-1500 מול כיסא של 7000-8000) 

נערך על-ידי VT
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די בטוח שכסא ב-750-1500 אחרי כל כך הרבה שנים לא יהיה במצב של הכסא שלי. כרית המושב למשל (שהיא מאוד עבה) לא איבדה צורה למרות שימוש מסיבי (במיוחד בשנתיים ומשהו האחרונות בהן אני עובד מהבית 100% מהזמן). הבעיה היחידה שהיתה לי עם הכסא היתה עם משענות הידיים שנקרעו, ואני לא יכול להגיד בוודאות שהחתול שהיה לי בזמנו לא היה אחראי לזה... ואלה כאמור הוחלפו במסגרת האחריות (15 שנים של אחריות. זה פסיכי!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

די בטוח שכסא ב-750-1500 אחרי כל כך הרבה שנים לא יהיה במצב של הכסא שלי. כרית המושב למשל (שהיא מאוד עבה) לא איבדה צורה למרות שימוש מסיבי (במיוחד בשנתיים ומשהו האחרונות בהן אני עובד מהבית 100% מהזמן). הבעיה היחידה שהיתה לי עם הכסא היתה עם משענות הידיים שנקרעו, ואני לא יכול להגיד בוודאות שהחתול שהיה לי בזמנו לא היה אחראי לזה... ואלה כאמור הוחלפו במסגרת האחריות (15 שנים של אחריות. זה פסיכי!)

יש הבדל כלשהו? אני די מיואש בחיפוש אחר כסא.

היחידים שנוחים לי הם כסאות עור אבל אמרו לי שלא מומלץ כי הם מאוד לא נעימים במזג אוויר חם.

ניסיתי לפני כמה ימים את הדאבל בק של ד"ר גב. כסא של 2,000 ש"ח ומרגיש לי כמו כסא של 700-800 (למעט הפיצ'ר המעניין שלהם שהמושב מפוצל לשני חלקים נפרדים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...