אל פסק מסוג Eaton מתחמם בטירוף + המלצה לאל פסק חדש. - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אל פסק מסוג Eaton מתחמם בטירוף + המלצה לאל פסק חדש.

chnon
 Share

Recommended Posts

אהלן,
יש לי כמעט 3 שנים אל פסק מסוג Eaton 5E 1100i. שלפי ההתחממות והריח המתכתי שהוא מוציא לאחרונה אני מתחיל להבין שהוא אוטוטו שובק חיים. 
ככה:
א. האם להזדרדז להיפטר ממנו כמה שיותר מהר בעקבות זה שהוא מתחמם מאוד ומוציא לעיתים ריח מתכתי - למרות שהוא כביכול עדיין עובד תקין ונותן לי כמה דקות גם בהפסקות חשמל ?
ב. אם כן, אשמח להמלצה על אל פסק חדש. רצוי לא מהדגם שיש לי. למרות שהוא עובד מצויין, בזמן הפסקות חשמל המאוורר שלו מרעיש בטירוף עד שהוא מתמלא חזרה ל100 אחוז(לוקח כמה שעות לפעמים, תלוי כמה הוא התרוקן) כשהמחשב נמצא בחדר שלי. תקציב עד 600 ש"ח.
המפרט שלי הוא מעבד I7 6700K + כרטיס מסך 2060 .
תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

את שלך הייתי זורק מה שיוצר מהר.  ממה שאתה מספר ייתכן שהוא לא סתם ישבוק חיים אלא אולי יעלה בלהבות.

לגבי המלצות - כמו שכרגע כתבי כאן אני כבר המון שנים עם APC שבעקרון הוא יצרן אל פסקים מכובד בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ben-zone

את שלך הייתי זורק מה שיוצר מהר.  ממה שאתה מספר ייתכן שהוא לא סתם ישבוק חיים אלא אולי יעלה בלהבות.

לגבי המלצות - כמו שכרגע כתבי כאן אני כבר המון שנים עם APC שבעקרון הוא יצרן אל פסקים מכובד בהרבה.

יש ספקים של APC במתחים גבוהים? כי לפי מה שראיתי ההספקים שלו מאוד נמוכים ממה שנמכר בKSP למשל. 
איך האל ספק הזה של חברת Armor Line? יש בו גם מאוורר רועש?
https://ksp.co.il/web/item/60852

נערך על-ידי chnon
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם האל פסק מתחמם מאוד יכול להיות שאחד הקבלים בפנים התנפח או משהו.

אם החשמל נופל, האל פסק עדיין מחזיק או שהוא נכבה ישר?

צריך לבדוק אם הוא תקין או לא.

במידה וכן, אפשר להחליף רק (אצל אדם מוסמך, יש סכנת התחשמלות, אל תתעסק עם זה אם אתה לא מוכשר לכך).

אם לא, אתה יכול פשוט לקנות אחד חדש.

יש הרבה דגמים טובים, לי אישית היה אל פסק של advice מאז 2008 ועד לפני כמה ימים (הוחלפו בו מספר פעמים).

ממש לפני כמה ימים הזמנתי אלפסק ARMOR LINE 2000VA/1200W.

איזה ספק יש לך במחשב?

ברמת העקרון, ככל שהאלפסק בעל קיבולת גבוהה יותר, ככה הוא יחזיק יותר זמן את המחשב בעת הפסקת חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

האם האל פסק מתחמם מאוד יכול להיות שאחד הקבלים בפנים התנפח או משהו.

אם החשמל נופל, האל פסק עדיין מחזיק או שהוא נכבה ישר?

צריך לבדוק אם הוא תקין או לא.

במידה וכן, אפשר להחליף רק סוללות (אצל אדם מוסמך, יש סכנת התחשמלות, אל תתעסק עם זה אם אתה לא מוכשר לכך).

אם לא, אתה יכול פשוט לקנות אחד חדש.

יש הרבה דגמים טובים, לי אישית היה אל פסק של advice מאז 2008 ועד לפני כמה ימים (הוחלפו בו סוללות מספר פעמים).

ממש לפני כמה ימים הזמנתי אלפסק ARMOR LINE 2000VA/1200W.

איזה ספק יש לך במחשב?

ברמת העקרון, ככל שהאלפסק בעל קיבולת גבוהה יותר, ככה הוא יחזיק יותר זמן את המחשב בעת הפסקת חשמל.

כשהחשמל נופל, עדיין האל פסק מחזיק ועובד. לגבי הספק - יש לי ספק של 550 W של SeaSonic.

חשבתי על הARMOR LINE. ידוע לך גם אם בחברה הזאת כשיש נפילת מתח/הפסקת חשמל - יש מאורר בתוך האל פסק שמרעיש בצורה מטורפת כמו האל פסק הנוכחי שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדגם הספציפי שיש לי (2000v/1200w) יש מאוורר.

אבל זה טוב, הוא מקרר את הבטריות ומשפר את היעילות (בטריות פחות יעילות בטמפ' גבוהה)

בהפסקת חשמל אז מקסימום הוא יעשה לך קצת רעש 10-15 דקות, אישית לא נראה לי כזה סיפור.

בכל מקרה, אם האל פסק שלך עדיין עובד ופשוט הזמן שהוא מחזיק ממש קצר, אפשר להחליף לו בטריה לחדשה.

בטריה חדשה עולה בערך 60-100 ש"ח והוא יעבוד כמו חדש.

(צריך לראות בדיוק איזה בטריה יש בו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...