עזרה בבחירת שדרוג מפרט חלקי ("שילוש"), תקציב כ-2000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת שדרוג מפרט חלקי ("שילוש"), תקציב כ-2000 ש"ח

e.t
 Share

Recommended Posts

יש בעיה עם הקירור.

המארז שלך מוגבל ל 160 מ"מ במידה ואין מאוורר על הדופן ופחות אם יש  . זה בדיוק הגובה של צלע הקירור שהצעתי .

האם יש על הדופן מאוורר ?

נראה שכדאי לקחת גוף אחר שלא יהיה גבולי .

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע ,זה על המילימטר . 

אם אתה לוקח את המחשב לחנות שירכיבו , אז הם יסתדרו, תגיד להם מראש והם יכולים לבדוק איתו או עם אחרים כי יש הרבה שהם 160מ"מ , בטוח יש במלאי.

אם אתה מזמין חלקים אליך כדי להרכיב לבד זה סיפור אחר ואני חושב שעדיף ללכת על בטוח.

יש את זה:

https://tms.co.il/index.php?route=product/product&path=10167_10072_10073&product_id=104607

140 מ"מ , מאוורר 120 שקט . אמור להיות מוצר טוב  הוא וותיק מאוד ואני לא מוצא ביקורות עדכניות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבה נוספת אחכה לבלאק פריידי כדי לקנות את אחד הכונני 1TB M.2 הבאים (ע"מ שיירדו מתחת ל-75$):

https://www.amazon.com/s?k=1tb+ssd+m.2&i=electronics&rh=n%3A172282%2Cp_72%3A1248879011&dc&crid=272R7V4WXHJJY&qid=1635171771&sprefix=1TB%2Caps%2C344&ref=sr_ex_p_36_0

ואז אבצע את ההזמנה של שאר הרכיבים ב-TMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@yoavke

מפה לשם היה עכשיו דיל על הכונן WD Blue SN550 1TB High-Performance M.2 PCIe , אז הזמנתי אותו...

https://www.amazon.co.uk/dp/B07YFFX5MD/ref=pe_27063361_485629781_TE_item

ועוד משהו חשוב ששכחתי - אחי עובד באינטל וזכאי לקנות מעבד (ו/או לוח אם) במקום העבודה במחיר די זול.

מצרף כמה של המחירים שם אבל יש להוסיף מע"מ+משלוח שלא ברור בדיוק מה עלותו (נשלח מאינטל ארה"ב) - כך שלא ברור מה העלות הסופית... קטע כזה.

ראיתי שיש להם רק דגם אחד דור 11 (i7 11700), וגם הוא ספציפית לא במלאי כרגע... (בקשנו שיודיעו לו שחוזר המלאי).

+ האם כדאי גם אחד הלוחות אם שיש שם? 

אתה היחיד שעונה ועוזר לי פה בנתיים... מעריך את זה!

תודה!

WhatsApp Image 2021-10-25 at 7.57.03 PM.jpg

WhatsApp Image 2021-10-25 at 7.56.30 PM.jpg

WhatsApp Image 2021-10-25 at 7.56.05 PM.jpg

WhatsApp Image 2021-10-25 at 7.55.44 PM.jpg

WhatsApp Image 2021-10-25 at 7.57.12 PM.jpg

נערך על-ידי e.t
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי להגיד בלי קשר, שאם אתה גם ככה מחליף הכל ומכוונן נוחות על פני חיסכון אז אולי כבר עדיף לקחת מחשב שלם ולהעביר אליו את כרטיס המסך.

עם כל מה שכבר החלטת לרכוש זה אומר רק להוסיף מארז.

מנגד אם בצייד דילים עסקינן אז  אפשר לרכוש עוד דברים מאמזון , 16 גיגה אמור לעלות 65-70$   וזה ללא משלוח ומעמ וחוסך לך 100 ש"ח  ועוד עשוים להיות דילים יותר טובים  .  יש כרגע כמה ב 63$ .

אני חושב שאפשר למצוא גם ספק כח איכותי בטווח של 75$ .  זה בעיקר התעסקות  אבל בסוף חוסך כמה מאות שקלים  ( הכל יחד , לא הספק ) 

ההנחה היא שיש מי שיודע להרכיב ולהתעסק. 

הרעיון הוא לקחת את הלוח הכי זול שמוצע לך עם צ'יפסט 590 וזה הלוח ב 180$ , פריים.

כל הלוחות שמוצעים הם טובים .

i5-10600k או i7-10700 יהיו גם טובים מאוד שיתנו לך תמורה טוב גם אם לא מושלמת 

ככל הנראה יותר טובה מה 11400 .

או שתחכה ל 11700 שיחזור למלאי. 

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

הרעיון הוא לקחת את הלוח הכי זול שמוצע לך עם צ'יפסט 590 וזה הלוח ב 180$ , אסוס פריים.

כל הלוחות שמוצעים הם טובים .

האם קיים בו גם חיבור ל-M.2 PCIe ? כי לא ראיתי (וכבר קניתי את הכונן...)

https://www.asus.com/Motherboards-Components/Motherboards/PRIME/PRIME-Z590-P/

עריכה: פספסתי... ראיתי שקיים

ויאללה זורם בנושא המארז - אז מה אתה ממליץ? רק שיהיה פשוט (בלי לדים/אורות)

נערך על-ידי e.t
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתמצא במארזים . אני יכול לספר על מה שאני מכיר.

לפני שנה הרכבתי מחשב עם ה 4000 והוא היה איכותי למדי .

במארזים של אנטק  ,יצא לי לעבוד עם ה nx800w  ועם ה p120/110 .

המארזים של ה P הם יותר איכותי מבחינת עובי החומרים ואיכותי כללית של כל מה שהולך שם , הם גם יותר כבדים בהתאם .

ה היה לדעתי באמצע בין ה nx ל p של אנטק. 

השאלה היא האם אחרים ממשפחת ה P הם באותה איכות...

בשביל לענות צריך להרגיש... אם זה המצב אז משהו כמו p7,p8,p82 צריך להיות משתלם .

אבל יש כאן גם עניין של העדפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, לגבי המעבדים של , יש לי חבר עובד והזמנתי מהם לפני כמה זמן את ה-10600k (בסוף מכרתי אותו כי התחרטתי והחלטתי שאני גם כן מחכה למלאי של 11). על העלות המוצגת שם את מוסיף מע"מ + עמלות לפדקס שבאחוזים מיקרות מאוד את הקנייה (אין דמי משלוח, אם כי אפשר להתייחס לעמלות של פדקס כדמי משלוח).

פדקס משחררים לך את המעבד מהמכס ולוקחים על זה מעל 100 שקל. יצא לי שהזמנתי את המעבד ב-$130 והוספתי לפדקס עוד בערך 240 שקל על מע"מ + עמלות. מגוחך. אבל עדיין משתלם יותר מלקנות בארץ/אמאזון.

לגבי המלאים, חבר שלי שאל את וזה אמור להגיע מתישהו בין עוד שלושה שבועות לחודשיים (הם לא מתחייבים על תאריך ספציפי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@yoavke 

הוזמן המפרט הבא:

image.png.68cbc7a8ce57ec56134b9cc487beed35.png

אגב, לא היה במלאי את הספק שהמלצת - אז הציעו הנוכחי במקומו.

אמנם זה כבר הוזמן ושולם אבל הכל בר שינוי אם יש פה איזו קטסטרופה קטנה (או גדולה).

הערות אחרונות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...