הטעייה מטעם Ksp לגבי תכולת מוצר. עדכון: טופל וקיבלתי. שואב אבק של bosch. - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטעייה מטעם Ksp לגבי תכולת מוצר. עדכון: טופל וקיבלתי. שואב אבק של bosch.

N.R
 Share

Recommended Posts

ציטוט של A-10

בכל מקרה עדיף עוזרת בית .....

לי זה לא עדיף.

מנקה כל יום את הדירה ולא מפריע לי לנקות לבד, ככה יש פחות לנקות גם.

לא מבין אנשים צעירים שמזמינים אנשים זרים לנקות אחרי הלכלוך שלהם.

אלא אם כן הזמן שלהם כזה יקר ואין להם זמן לכלום.

במקסימום יש לי חברים שמזמינים מנקה פעם בשבועיים או חודש שתנקה יותר יסודי. ועדיין הם מנקים ושוטפים לפני שהיא מגיעה 😅.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • N.R changed the title to הטעייה מטעם Ksp לגבי תכולת מוצר. עדכון: טופל וקיבלתי. שואב אבק של bosch.

חייב להתעניין כמה אתם מרוויחים שאתם מרשים לעצמכם עוזרת בית אחת לשבוע או פעם לשבועים.

גם עם העובדה שלא משנה כמה העלאה תקבל בארץ אתה עדיין תתקע או כמעט אותו סכום הכסף בגלל מסים. אז שתפו כמה מי מקבל שכר. מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

חייב להתעניין כמה אתם מרוויחים שאתם מרשים לעצמכם עוזרת בית אחת לשבוע או פעם לשבועים.

גם עם העובדה שלא משנה כמה העלאה תקבל בארץ אתה עדיין תתקע או כמעט אותו סכום הכסף בגלל מסים. אז שתפו כמה מי מקבל שכר. מעניין.

כמה אנשים מרוויחים זה לא רלוונטי למקרה כמו עוזרת בית.

אני מאמין שזה מותרות וגם עניין של סדר עדיפויות. אבל לא מדובר בסכומים עצומים (בין 30-70 ש"ח בממוצע לשעה תלוי אזור בעל חשיבות סוציואוקונומית ואם מדובר בשוק הפרטי או דרך חברה, לרוב התנאי שזה יהיה ניקיון לכמה שעות בכל פעם).

מה שכן אני מאמין שיש הרבה סיבות לחלק מהאנשים גם עם הכנסה לא גבוהה במיוחד להיעזר בשירותי ניקיון.

אפשר למנות כל מיני סיבות שלדעתי יהיו מוצדקות כגון שחלק גדול מהאוכלוסיה המבוגרת סובלת מבעיות גב או קשיים פיזים אחרים.

יש אחוז אמנם לא גבוה של אנשים שרגישים למוצרי ניקיון כולל חומרים אורגנים וטבעיים שהיו אמורים להיות פתרון לכך.

אנשים בגיל השלישי שנאלצים להיתמך כי הם יודעים שזה קשה להם.

יש אנשים שלדוגמא עובדים שעות מרובות ויודעים שלעשות ניקיון יבוא על חשבון משהו אחר. אז גם מאפשרים למנקה להיכנס כאשר הם בעבודה וכדומה.

וכמובן שיש אנשים שיש להם אנטי לניקיון שאם לא ישתמשו בתמיכה חיצונית אז הבית שלהם יהיה מלוכלך.

וגם דירות שותפים שיצא לי לשמוע שבמקום לריב על ניקיון העדיפו לשלם במשותף על מנקה פעם בכמה זמן...

כמובן שיש עוד הרבה סיבות כי כל בן אדם לגופו.

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני לא יודע מה ההבדלים במיוחד שהאלקטרה זה מוצר מדבקה מדגם אחר שכנראה לא יקר. בגדול הם מציינים אחרת את עוצמת השאיבה והכל אז קצת מתקשה להבדיל וקשה למצוא על זה ביקורות.

לגבי שואבי אבק אלחוטיים יש כל מיני דברים שחשוב להסתכל עליהם כמו המסנן hepa שיש להם ואם הם מציינים מעבר לזה משהו על הרמה של המסנן.

עוצמת שאיבה ולכמה זמן בעוצמה המקסימלית (עוצמה מינימאלית לא רלוונטית כל כך).

זמני טעינה זה כמובן נחמד שיהיה כמה שיותר קצר בין טעינה לטעינה.

אם יש אופציה לסוללה נשלפת אז זה טוב גם לשאיבה ממושכת יותר והטענה תוך כדי (אם המטען חיצוני) וגם למקרים שסוללה אחת פחות מתפקדת אחרי זמן מה.

נוחות ריקון אשפה וגודל מיכל זה דבר שכמובן נחמד שיהיה טוב יותר.

לפי ביקורות אז אפשר לראות כיצד האביזרים והמברשת הראשית עובדים ואם הם אוספים חתיכות גדולות או בינוניות או לא. גם אם הם טובים עם שטיחים או לא.

ובגדול יש עוד הרבה פרמטרים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...