חוות דעת מפרט מחשב יד שנייה לגיימינג קל לילד בן 9 - 2000 ש"ח. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת מפרט מחשב יד שנייה לגיימינג קל לילד בן 9 - 2000 ש"ח.

oceans68
 Share

Recommended Posts

אשמח ממי שמבין האם המפרט הבא של מחשב מיד שנייה שווה את המחיר והאם יעמוד בגיימינג קל בעיקר פורטנייט לילד בן 9.
המחיר 2000 ש"ח.
מסך מקלדת עכבר וכו' לא צריך.

תודה מראש לעוזרים 🙂 

מעבד: 5 1600
לוח אם: MSI B450 Plus Max
ראם: Aegis 16GB 2400Mhz
כרטיס מסך: MSI GTX 1060 3GB X
קירור למעבד: Noctua U12S--SE
מארז: P8 - גרסת זכוכית למארז הוחלפו המאווררים לשל Bequiet דגם Silent Wings 3
ספק כוח: VP650P אחסון:
כונן למערכת הפעלה: 970 EVO 250GB
כונן אחסון: Netac N720S 720GB

נערך על-ידי oceans68
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• oceans68 changed the title to חוות דעת מפרט מחשב יד שנייה לגיימינג קל לילד בן 9 - 2000 ש"ח.

למה לפתוח דיון נוסף ? עדיף שכל הנתונים יהיו באותו מקום .

האם יריץ פורטנייט סבבה? כן.

האם משתלם ? לדעתי לא  למרות שהמסביב איכותי . מה הקריטריון שלי ?  אופציות אחרות  , השוואה למחשב חדש. 

גג נפתח מעלה את המחיר של האוטו גם אם אתה לא רוצה גג נפתח ... 

כל הכרטיסים האלה יריצו פורטנייט

כאמור , אפילו ה 1050ti יריץ  אותו בסדר  כאשר ה 1050ti מתמקם בטבלה הזאת בערך ב 58% . 

המחשב הראשון  בסטרט פיסי  ( אני לא הייתי רוכש כזה מפרט , אבל זה לצורך קנה מידה ) יריץ פורטנייט יותר כמו כל מחשב אחר עם 1060-3gb.

כן, יש לו פחות , כן ספק הכח קצת חשוד  אבל הוא חדש עם אחריות של 3 שנים לרוב החלקים  .

https://www.startpc.co.il/new-pc/value

באיזה אזור גאוגרפי אתה מחפש משומש? 

זה גם עניין של כמה זמן אתה רוצה להשקיע ולהתעסק מול כמה חשוב לך לחסוך 

image.thumb.png.499914cb0b1581ed6f550a8613125b83.png

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

למה לפתוח דיון נוסף ? עדיף שכל הנתונים יהיו באותו מקום .

האם יריץ פורטנייט סבבה? כן.

האם משתלם ? לדעתי לא  למרות שהמסביב איכותי . מה הקריטריון שלי ?  אופציות אחרות  , השוואה למחשב חדש. 

גג נפתח מעלה את המחיר של האוטו גם אם אתה לא רוצה גג נפתח ... 

כל הכרטיסים האלה יריצו פורטנייט

כאמור , אפילו ה 1050ti יריץ  אותו בסדר  כאשר ה 1050ti מתמקם בטבלה הזאת בערך ב 58% . 

המחשב הראשון  בסטרט פיסי  ( אני לא הייתי רוכש כזה מפרט , אבל זה לצורך קנה מידה ) יריץ פורטנייט יותר כמו כל מחשב אחר עם 1060-3gb.

כן, יש לו פחות זכרון , כן ספק הכח קצת חשוד  אבל הוא חדש עם אחריות של 3 שנים לרוב החלקים  .

** קישור לחנות שאינה מאושרת לפרסום **
** בעל חנות, רוצה לפרסם בפורום? יש לנו חבילת פרסום לחנויות מחשבים במיועד בשבילך! פרטים נוספים **

באיזה אזור גאוגרפי אתה מחפש משומש? 

זה גם עניין של כמה זמן אתה רוצה להשקיע ולהתעסק מול כמה חשוב לך לחסוך 

image.thumb.png.499914cb0b1581ed6f550a8613125b83.png

תודה על התגובה :) מחפש משומש באזור המרכז. 
התקציב הוא חשוב ביחס עלות תועלת אם לוקח בחשבון כי המחשב אמור להחזיק לו 3-4 שנים לפחות. אני יודע שהתקציב נמוך. אבל זה מה יש כרגע 😞

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מי שאין לו סבלונת לחפור פנימה או שאתה רוצה לקדם את זה בהקדם אז גם המחשב הקודם שהראת וגם זה יעשו את העבודה טוב.

לדעתי הם שווים  בין 1500 ל 1700  , קשה לי להחליט.

קיימת אופציה לרכוש חלקים בנפרד מאמזון .

עם קצת מזל והתעמקות  אפשר לתפור הרבה רכיבים על הטווח של 65-75 דולר ולרכוש אחד אחד.

זה אומר מעל 65 המשלוח חינם לארץ , מתחת ל 75 אין מעמ . מחירי בלי מעמ ובלי משלוח .

עקום אבל sucking the fyftem  . 

האמינות היא של חלקים חדשים וזה יותר טוב מחלקים משומשים - אחריות לא באמת תהיה . 

החלק הבעייתי הוא כרטיס המסך  ושככל הנראה אתה חסר ניסיון ( או שלא ... ) ותעדיף לקחת את החלקים לחנות שתרכיב לך .

( 200-250 כולל מעמ אני חושב , לא יודע )

שכח מזה...

השאלה אם יחזיק או לא יחזיק ל 3 השנים הבאות היא יותר ברמת האמינות.

בגדול מחשבים כיום לרוב מחזיקים את הזמן הזה בלי בעיה אלא אם מגיע איזה גורם חיצוני ועושה נזק לא צפוי.

גורם חיצוני עשוי להיות גם בעיה במערכת החשמל בחורף ואז השאלה כמה הספק איכותי בשביל לספוג את זה בלי להרוג את המחשב.

כמובן שבמחשב חדש מהחנות עם אחריות מלאה אין לך את הבעיה הזאת , הכל באחריות.

מבחינת ביצועים , כרטיס המסך הוא העיקר למשחקים , וכל עוד אתה נשאר בטווח של עד 1060-6g/1650super , כל מעבדי ה 4-6 ליבות יהיו די והותר.

טווח המשחקים הרלוונטי הוא משחקים בקטגוריות POP מבחינת ( ע"ע רוני סופר סטאר או נועה קירל ) זה אומר

fortnite,sims,,minecraft,nba2k . מתוך הנ"ל , עד כמה שאני מכיר,  nba2k הוא הכי כבד.

אם אתה רוצה לחסוך , ראיתי גם אופציות עם ריזן 3 וכו' ב 1500  וכל עוד נשאר בספקטרום של משחקי POP אז גם מעבד i5-6500 יעשה את העבודה.

הוא רק מרמז על מערכת יותר ותיקה... 

נערך על-ידי yoavke
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yoavke

יש מי שאין לו סבלונת לחפור פנימה או שאתה רוצה לקדם את זה בהקדם אז גם המחשב הקודם שהראת וגם זה יעשו את העבודה טוב.

לדעתי הם שווים  בין 1500 ל 1700  , קשה לי להחליט.

קיימת אופציה לרכוש חלקים בנפרד מאמזון .

עם קצת מזל והתעמקות  אפשר לתפור הרבה רכיבים על הטווח של 65-75 דולר ולרכוש אחד אחד.

זה אומר מעל 65 המשלוח חינם לארץ , מתחת ל 75 אין מעמ . מחירי בלי מעמ ובלי משלוח .

עקום אבל sucking the fyftem  . 

האמינות היא של חלקים חדשים וזה יותר טוב מחלקים משומשים - אחריות לא באמת תהיה . 

החלק הבעייתי הוא כרטיס המסך  ושככל הנראה אתה חסר ניסיון ( או שלא ... ) ותעדיף לקחת את החלקים לחנות שתרכיב לך .

( 200-250 כולל מעמ אני חושב , לא יודע )

שכח מזה...

השאלה אם יחזיק או לא יחזיק ל 3 השנים הבאות היא יותר ברמת האמינות.

בגדול מחשבים כיום לרוב מחזיקים את הזמן הזה בלי בעיה אלא אם מגיע איזה גורם חיצוני ועושה נזק לא צפוי.

גורם חיצוני עשוי להיות גם בעיה במערכת החשמל בחורף ואז השאלה כמה הספק איכותי בשביל לספוג את זה בלי להרוג את המחשב.

כמובן שבמחשב חדש מהחנות עם אחריות מלאה אין לך את הבעיה הזאת , הכל באחריות.

מבחינת ביצועים , כרטיס המסך הוא העיקר למשחקים , וכל עוד אתה נשאר בטווח של עד 1060-6g/1650super , כל מעבדי ה 4-6 ליבות יהיו די והותר.

טווח המשחקים הרלוונטי הוא משחקים בקטגוריות POP מבחינת ( ע"ע רוני סופר סטאר או נועה קירל ) זה אומר

fortnite,sims,FIFA,minecraft,nba2k . מתוך הנ"ל , עד כמה שאני מכיר,  nba2k הוא הכי כבד.

אם אתה רוצה לחסוך , ראיתי גם אופציות עם ריזן 3 וכו' ב 1500  וכל עוד נשאר בספקטרום של משחקי POP אז גם מעבד i5-6500 יעשה את העבודה.

הוא רק מרמז על מערכת יותר ותיקה... 

תודה,

במסגרת החיפושים מצאתי מישהו שמוכר את המחשב הבא למרות שיותר מהתקציב שלי ועם אביזרים שהאמת לא צריך, תוהה האם המפרט וסט האביזרים ביחד שווים את המחיר שמבוקש.  3,500 ש"ח.

ואם כבר כמה אפשר להציע במקרה כזה רק למחשב בלי האביזרים/מסכים/מקלדת/עכבר.

תודה שוב 🙂

מעבד: AMD Ryzen 5 3600 Box

לוח אם:Gigabyte B450M S2H

זכרונות:DDR4 16G 3200 CL16 Vengeance LPX Black CMK16GX4M1Z3200C16

מארז:ANTEC CASE P82 FLOW

ספק:CoolerMaster ELITE 600W - V3 - PK600W

דסקים SSD:Gigabyte SSD M.2 PCIE 512GB

כרטיס מסך:gigabyte gtx1650

בנוסף:
מקלדת עכבר ופד של רייזר 
אוזניות אלחוטיות של steelserise
שני שלטי אקס בוקס 
מסך 27" GYGABITE G27F
מסך 22" AOC

להכל 3500 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקציב מוגבל אז הוא מוגבל  😕 אם אתה צריך  את הציוד הנוסף וזה חוסך לך זה סיפור אחר , אבל זה גם משנה את הכיוון  של מה שאתה מחפש.

המחשב טוב חדש וחדיש. כרטיס המסך טוב ותוכל בעוד כמה שנים אם צריך לשדרג אותו בלי שצריך לשנות משהו נוסף במחשב .

אתה יכול גם לקחת הכל ולמכור את מה שאתה לא צריך....

מסך 22" של לא שווה כלום  אלא אם יש לך מה לעשות איתו.

אזניות אלחוטיות , תלוי איזה דגם ,  הבסיסיות שלהם נמכרות באמזון ב 70-80 דול לפי מצב הרוח , כאשר זה יורד מתחת ל 75 ( כמו כרגע 74.97 ) אז הן עולות 250 בזמן שבארץ הן עולות 500 .

https://www.amazon.com/dp/B07X64MTGL?psc=1&ref=ppx_yo2_dt_b_product_details

אם זה דגם יותר טוב אז זה שווה יותר .

מקלדת ועכבר, תלוי איזה דגם ובאיזה מצב, אלו דברים שנשחקים .

שני שלטי XBOX , גם שווה  אבל רק למי שצריך את זה . אני מניח שזה מגיע עם הבקר שמאפשר עבודה עם .

המסך 27" אינו לטעמי , אישית אני ממליץ ללכת על יותר קטן ואם כזה גדול אז רזולוציה יותר גבוהה- מה שאינו תואם את כרטיס המסך .

אבל זה כבר עניין של העדפה  אישית 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...