איך לא להיעקץ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לא להיעקץ?

Inglorious
 Share

Recommended Posts

לא יודע אם זה המקום הנכון ואם לא אז מתנצל מראש.

אני מעוניין לבצע עסקה באתר לא מפוקפק אבל גם לא מהימן באופן מאומת, כמובן שאשלם דרך פייפאל כדי לא לתת פרטי כרטיס אשראי אבל האם ישנה דרך לוודא שלא אפול קורבן להונאה? האם יש דרך לוודא שלינק התשלום של פייפאל יהיה מקורי ולא פישינג או משהו כזה? כמובן שאם לא אז לא אבצע את העסקה כי אני רוצה להיות בטוח שלא אפול קורבן אבל אם יש דרך לוודא את זה אז אשמח לשמוע.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש - אתר "למבוגרים" כלשהו? אחרת לא ברור למה אתה מתבייש לומר באיזה אתר מדובר. :)

בכל אופן - דרך סבירה לבדוק שהלינק לפייפאל הוא באמת לינק לפייפאל, הוא לבצע LOGIN עצמאי לחשבון שלך בטאב/חלון אחר, ואז ללחוץ על הלינק לתשלום. במצב זה אתה צריך להיות מועבר אוטומטית לחשבון שלך, והשם / אימייל שלך כבר יופיעו בטופס. אם אתה רואה איזה מסך LOGIN מוזר, אז הייתי חושד.

וכמובן - לשים לב להתראות של HTTPS - אם פתאום הוא מזהיר אותך שהחיבור לא מאובטח / לא ניתן לאמת את זהות השרת - ברח ואל תזין שם לעולם פרטי תשלום.

נערך על-ידי QttP
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

תן לי לנחש - אתר "למבוגרים" כלשהו? אחרת לא ברור למה אתה מתבייש לומר באיזה אתר מדובר. :)

בכל אופן - דרך סבירה לבדוק שהלינק לפייפאל הוא באמת לינק לפייפאל, הוא לבצע LOGIN עצמאי לחשבון שלך בטאב/חלון אחר, ואז ללחוץ על הלינק לתשלום. במצב זה אתה צריך להיות מועבר אוטומטית לחשבון שלך, והשם / אימייל שלך כבר יופיעו בטופס. אם אתה רואה איזה מסך LOGIN מוזר, אז הייתי חושד.

וכמובן - לשים לב להתראות של HTTPS - אם פתאום הוא מזהיר אותך שהחיבור לא מאובטח / לא ניתן לאמת את זהות השרת - ברח ואל תזין שם לעולם פרטי תשלום.

😂

ממש לא אתר למבוגרים, זאת פשוט חנות של תכנים אינטרנטיים (לימודיים!) במחירים הרבה יותר זולים מהמחיר שלהם, אני לא מתבייש פשוט אין סיכוי שמישהו מכיר את האתר הזה כי הוא מאוד נישתי.

בכל מקרה תודה רבה על התגובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...