מחשב נדלק ונכבה ראנדומלי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נדלק ונכבה ראנדומלי

ברק דדון
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם יש לי לוח maximus xii hero Z490 מעבד I9 10900K זיכרון 2X16GB G-SKIL 3600MHZ כרטיס מסך STRIX 3080 TI אנטק 1300W
המחשב על אוברקלוק בקטנה כבר חודשיים בערך ופתאום אני עובד בווינודוס לא תחת עומס פתאום נכבה לגמריי המחשב ונדלק מגיע לביוס איפסתי את ההגדרות חשבתי מזה שוב לפניי שעולה לווינדוס נכבה ונדלק הוא הגיע למצב שהלדים בזכרונות נדלקו וגם של הלוח אבל כל המאווררים לא נדלקו פירקתי את הספק כוח כי זה נשמע משהו בחשמל שמתי אחד זהה כמו שלי חדש עדיין עושה את הבעיה החזרתי את הספק שלי וכרגע הכול עובד עשיתי בנצמרק של שצורך הרבה חשמל והכול עבר בלי בעיות יש לי גם מגן ברקים של GPT שהמחשב מחובר אליו האם זה יכול להיות הבעיה? מישהו נתקל או יכול להגיד לי מה יכול להיות הבעיה?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב לא באחריות יש חלקים שכן ויש שלא אני הרכבתי לבד וזה כבר עובד ככה חודשיים הדיון של המסכים כחולים שונה משלי אצלו יש מסכים כחולים אצלי זה מכבה את כל החשמל של המחשב ונדלק חזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך שאולי אולי אולי זה קשור לזה שהמעבד בקלוק ומתחמם . 

אצלי כרגע ביטלתי את הקלוק ונעלמו להם המסכים הכחולים וכל מה שקושר לזה - אני עוד בבדיקה אבל כבר כמה ימים אין בעיות.

תנסה להעיף את הקלוק ולהריץ את המחשב כמה ימים ותראה האם הבעיה נעלמה או לא 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...