מסך מחשב 24 עבודה + גיימינג - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב 24 עבודה + גיימינג

ליאורפ123
 Share

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש מסך אחד שהוא ממש מומלץ ומחירו משתלם מאוד - HP X24ih

ניתן לקרוא את הביקורת עליו כאן.

ביחס למתחרים שעולים יותר הוא זול יותר, נותן פאנל עם ביצועים טובים מאוד ובהחלט שווה את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Guarding angel

יש מסך אחד שהוא ממש מומלץ ומחירו משתלם מאוד - HP X24ih

ניתן לקרוא את הביקורת עליו כאן.

ביחס למתחרים שעולים יותר הוא זול יותר, נותן פאנל עם ביצועים טובים מאוד ובהחלט שווה את הכסף.

היי

יש לך ניסיון עם המסך הזה?

עד כמה הוא טוב רק עבור עבודה משרדית? (המטרה היא לשים שני מסכים שיהיו מחבורים אחד ליד השני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Guarding angel

קראת את הביקורת?
יש לי את האח הגדול שלו -X27Q ואני מבסוט עד כה.

ביקשת גיימינג, כל מסך אחר עולה יותר ונותן פחות בפוטנציאל.

אני לא פותח הדיון :)

ראיתי את הציון שהוא קיבל בגיימינג אבל המטרה הראשונה שלי היא לא גיימינג ולכן ראיתי לנכון לשאול איך הוא מתפקד דווקא בפעולות שאינן גיימינג (זה יכול להיות בונוס נחמד שאפשר גם לשחק איתו, אולי אחליט בעתיד לשחק קצת אבל כרגע המטרה היא לא גיימינג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר לך כך, ממה שראיתי עד כמה מסכי עבודה מתוכננים היטב לעבודה ופחות לגיימינג, אך להבדיל מהם
המסך הזה קיבל ציון טוב דווקא בעבודה משרדית שלפי RTING עבודה בסביבה משרדית זה:

What it is:How well the monitor performs in an environment. The monitor will be used for productivity, in a bright room, and shared with colleagues at different viewing angles. The content consists of lots of text and uniform colors.

image.png.c7caadf655d6539e811099fc6fa123c1.png
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המענה. הציון כשלעצמו לא אומר לי יותר מדי כי אין לי נקודת ייחוס (ניסיתי לבדוק שני מסכים שיצא לי לעבוד איתם כדי לקבל אומדן אם 7.9 זה ציון טוב, אבל הם לא מופיעים).

לדעתך, בתור מישהו שישהו שיש לו מסך דומה, הוא מספק מבחינה עבודה משרדית? (ראיתי שאצלך רשום q בסוף וכאן רשום h, אז הם בכלל מאותה סדרה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Xi24h מגיע עם פאנל שונה לחלוטין ותפקידו הוא גיימינג תקציבי עם יכולות משרדיות מה שכן גם הביצועים שלו יהיו שונים.
אין לי תשובה חד משמעית לתת לך לגביו ולא בטוח שיש היכן לראות בכדי שתוכל להחליט לצערי בתג מחיר שאתה מחפש אין יותר מדי אופציות שפונות גם וגם (גיימינג ואופיס).

באם וגיימינג הוא דבר שולי עבורך אתה יכול ללכת בראש שקט על מסך מסדרה P או מסך מבית HP מסדרה E שגם מציע לא מעט (אני עובד גם עם וגם עם במשרד והם מעולים).

כך או כך אתה בטח שלא מפסיד דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המענה. יצא לי לנסות כמה מסכים מסדרת ה-P של . הם היו די זוועה. צמד מסכים שעשה לי בעיות מכאן עד להודעה חדשה כשגולת הכותרת שמסך אחד היה מאוד בהיר והמסך השני מאוד כהה (העליתי בעבר לאתר).

התשובה שקיבלתי שהם כנראה יוצרו בחודש שונה אז הפאנל שלהם שונה או משהו בסגנון.

מה גם שהמחירים של המסכים האלה עלו מאוד (עליה של משהו כמו 25% על מסך שקניתי כשיצאו שני דגמים חדשים אחריו. לא מובנת לי העליה הזו).

אני אנסה לחפש עוד קצת מידע על המסך שנתת כאן של ואולי אלך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה נפלת על בטץ׳ גרוע משהו שאי אפשר למדוד לפני פתיחה, ה- אמור לסגור לך את הפינה יותר מאשר להתפשר על 6 ביט גרוע או / TN מ-Grade נמוך.

לצערי אין היכן לראות אותו..אתה יכול להתקשר לבאג ולשאול אם יש להם יחידה לתצוגה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...