חיבור טלויזיה לאינטרנט ללא נתב. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור טלויזיה לאינטרנט ללא נתב.

חנוך111
 Share

Recommended Posts

ציטוט של etal

זה לא אפשרי, חיבורי ה-usb של טלוויזיות תומכים בהתקני אחסון בלבד. לא מותקנים בטלוויזיה דרייברים שידעו לעבוד עם מודם סלולארי.

ואם במקום מודם סלולרי אני אחבר את הטלפון ל- של הטלויזיה, האם אפשר יהיה לגלוש בטלויזיה דרך הנקודה החמה בטלפון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אני לא חושב שהטלויזיה מסוגלת לקבל רשת דרך USB, הדבר היחיד שהיא יודעת לעשות זה לקרוא קבצים משם.

איזו טלוויזיה זו בדיוק?

אין לי כרגע . אני מעוניין לקנות מתאימה ולחבר אותה לאינטרנט דרך הטלפון. האם אפשרי לחבר לטלויזיה מודם או ולחבר את הטלפון אל המודם או הנתב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה יכול לעשות (לא הכי מומלץ, אבל זה פתרון) הוא להרים "נקודה חמה" (HOTSPOT) שהיא בעצם חיבור כמו שנתב נותן, אבל בטלפון, ואז הטלוויזיה תתחבר אליו (תצטרך להגדיר את זה בהגדרות האינטרנט האלחוטי בטלוויזיה), ותשתמש באינטרנט מהסים שלך.

היתרונות: אפשר באמת להשתמש באינטרנט הסלולארי בלי צורך בנתב (אם כי 4G יעשה את העבודה הרבה יותר טוב)

החסרונות: המכשיר שלך חייב להיות בסביבה, וזה יגמור לו את הסוללה מהר וגם יגרום לו להתחמם באופן מורגש (גם אם תחבר אותו למטען)

לסיכום, זה אפשרי מהטלפון, אבל עדיף כבר לקנות נתב סלולארי קטן שמיועד לזה, ובו לשים סים עם חבילת גלישה. בדומה למה שאתה יכול לשכור בשדה התעופה כדי לקבל במדינה זרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

לסיכום, זה אפשרי מהטלפון, אבל עדיף כבר לקנות נתב סלולארי קטן שמיועד לזה, ובו לשים סים עם חבילת גלישה. בדומה למה שאתה יכול לשכור בשדה התעופה כדי לקבל אינטרנט במדינה זרה.

אז אפשר לחבר כרטיס סים לטלויזיה? נאמר לי בתשובה קודמת (למעלה) שאי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנאמר לך זה שאי אפשר לחבר סים לטלויזיה דרך USB. מה שהוא הציע זה לקנות נתב סלולארי ולחבר אליו את הטלוויזיה דרך WIFI. זה באמת אפשרי אבל זה מכשיר אחר יקר יותר ולא סטיק .

נערך על-ידי etal
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. הבנתי שאי אפשר לחבר סים לטלויזיה דרך כניסת ה- של הטלויזיה.

ראיתי שיש טלויזיות עם כניסת RJ-45. האם ניתן לחבר מכשיר שיש בתוכו כרטיס סים (למשל טלפון) אל הטלויזיה דרך כניסת ה- RJ-45 באמצעות כבלים כמתואר בתמונות המצורפות?

71Xwp1JnIYL._AC_SL1500_.jpg

61+KD5uWykL._AC_SL1500_.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של חנוך111

תודה. הבנתי שאי אפשר לחבר סים לטלויזיה דרך כניסת ה- USB של הטלויזיה.

ראיתי שיש טלויזיות עם כניסת RJ-45. האם ניתן לחבר מכשיר שיש בתוכו כרטיס סים (למשל טלפון) אל הטלויזיה דרך כניסת ה- RJ-45 באמצעות כבלים כמתואר בתמונות המצורפות?

71Xwp1JnIYL._AC_SL1500_.jpg

61+KD5uWykL._AC_SL1500_.jpg

זה לא יעבוד בהכרח, ובכל מקרה כמו שאמרתי, אפשרות טובה יותר היא להשתמש באינטרנט ואז אתה יכול לחלוק חבילת דאטה סלולארית מטלפון או מנתב 4G

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...