התלבטות בין מסכים - עבודה + מעט גיימינג - 1500-1700 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מסכים - עבודה + מעט גיימינג - 1500-1700

eladiko
 Share

Recommended Posts

היי,

בניתי מחשב חדש (i5-11600K + 16GB + RX6600XT - עיקרי הדברים) לאחר כמה שנים טובות שהישן נתן עבודה.

לאחרונה התחלתי לעבוד מהבית בחלק מהשבוע, והעמדה שלי בבית (שכוללת מסך 27 ו-24 לידו, רק FHD) הולכת לעבור שינוי גם כן.

אני מתכוון לעבור למסך אחד קצת יותר גדול (31.5-32) במקום, ואת המסך הזה יחלקו המחשב של העבודה (מדי פעם) והמחשב הנייח שבבית

TLDR: השימוש הוא גם לעבודה וגם לגיימינג לייט ושימוש ביתי.

מתלבט קצת האם יש צורך במסך שהוא , או האם להסתפק ב-2K (1440P).

עד כה עבדתי עם מסכים של בעבודה בלבד, הרזולוציה יחסית נוחה לי, אך היו תקופות שגם על מסכים של 27" העדפתי להישאר על 2K.

אני מגיע לאילת בחודש הקרוב, הסתכלתי על מסכים בטווח של 1300-1700 ש"ח.

https://tms.co.il/monitors-projectors?product_id=103603 (Samsung 31.5" UHD VA Panel U32J590UQU)

https://tms.co.il/monitors-projectors?product_id=104443 (LG TFT 31.5" 32UN500-W 4K)

חייב להגיד שמפאת מחיר אני נוטה כרגע לסמסונג, אף שאני לא רואה שהוא פופולרי במיוחד.

רציתי לשמוע עוד דעות, אני פתוח למסכי 2K גם, כמו שכתבתי למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"32 נראה לי קצת מבוזבז בQHD/1440P - זו רזולוציה שלטעמי מתאימה ל"27. מצד שני, UHD/2160P לא יתאים לכולם, אפילו ב"32. אני עובד עם מסך כזה ב125% הגדלה וזה בסדר.

משום שאמרת שיצא לך לעבוד עם UHD וזה היה לך נוח - הייתי ממליץ ללכת בכיוון זה. בין שני המסכים הספציפיים אין לי המלצה - לא מכיר אותם. ממה שראיתי במפרט - לLG יש עוד כניסת ורמקולים מובנים? האם זה שווה לך כמה מאות שקלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

"32 נראה לי קצת מבוזבז בQHD/1440P - זו רזולוציה שלטעמי מתאימה ל"27. מצד שני, UHD/2160P לא יתאים לכולם, אפילו ב"32. אני עובד עם מסך כזה ב125% הגדלה וזה בסדר.

משום שאמרת שיצא לך לעבוד עם UHD וזה היה לך נוח - הייתי ממליץ ללכת בכיוון זה. בין שני המסכים הספציפיים אין לי המלצה - לא מכיר אותם. ממה שראיתי במפרט - לLG יש עוד כניסת HDMI ורמקולים מובנים? האם זה שווה לך כמה מאות שקלים?

רמקולים מובנים - חד משמעית לא יהיו בשימוש

לשני המסכים יש שתי כניסות , בזה של LG שתיהן 2.0

ובזה של אחת 2.0 והשניה 1.4 (מוזר האמת) - ואני כן אצטרך שתי כניסות שעובדות טוב, אחת לעבודה והשניה למחשב הביתי.

בהקשר מה שאמרת, חייב להגיד שאני לא בטוח במאה אחוז במעבר הזה ל-, אני כן יודע שאת המסכים שיש לי עכשיו אני צריך להחליף (אחד צריך להחזיר לעבודה, השני באמת ישן) והתכוונתי לעבור לעבוד מהבית עם מסך אחד, חשבתי שהמעבר ל-32" יפצה במשהו על המעבר משני מסכים לאחד (או אחד ולפטופ)

יש מסכים רלוונטיים במסגרת התקציב שאולי אתה כן מכיר? אני לא נעול על הדגמים בכלל. גם הבנתי ש- נכנסו לשוק ולא רעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

יש לא מסכים עם רזולוצית 2160p / 1440p 

כבר אומר מראש שאל תצפה לביצועים גבוהים על 2160p עם הכרטיס מסך הזה, שוב תלוי בכותרים שאתה משחק, עם זאת לעבודה 2160p זה תענוג.

עם אילו תכנים אתה עובד ובאילו עותקים אתה משחק?

מסכי 4K:

לדוגמה - philips 288e2a/00 אחד המסכי בגודל 28" המומלצים ביותר.

או ה- 5ZP65AS שנחשב לתקציבי מעולה בגודל 27".

יש דגם אחד ששווה לנסות למצוא אותו במחיר טוב ואני יכול (ועוד רבים) להמליץ עליו בשמחה: LG 27UL650-W מסך מעולה ואיכותי ביותר. אך מחירו נושק ל-2000.

נערך על-ידי Guarding angel
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...