מחשב נייח עד 10 אלף לגיימינג ותכנות. קונה באילת. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח עד 10 אלף לגיימינג ותכנות. קונה באילת.

1_AviV
 Share

Recommended Posts

שלום. אני בחמישי הקרוב נוסע לאילת אם ומעוניין לקנות מחשב נייח לשתי מטרות.

המטרה הראשונה היא להריץ משחקים ששנים רציתי להתקין והמחשב שיש לי כרגע לא ממש מריץ אותם.

כמו V ו Watch Dogs

המטרה השנייה היא תכנות משחקי מחשב. מה שאני עושה כתחביב הרבה שנים ואולי בעתיד גם כמקצוע.

בכל מקרה אני רוצה שהמחשב יריץ תוכנות כמו:

Unity,,Blender

אני בדיוק בתקופה בא סיימתי תואר ראשון במדעי המחשב ועוד לא התחלתי לעבוד כך שיש עוד הרבה דברים שהמחשב יריץ אבל מה שרשמתי זה החלק הכבד.

מעוניין להחליף את הציוד ההיקפי שיש לי כרגע אבל אותו אני יקנה בפעם אחרת לא באילת כדי שיהיה לי מקום ברכב.

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 10 אלף שקל. ניתן לחרוג וניתן לוותר על לקנות מסך.

2. מה שימושי המחשב , יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה? משחקים ותכנות

משחקים לדוגמא:GTA V ו Watch Dogs

תוכנות לדכומא:Unity,,Blender

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב?

לא כרגע. שבוע הבא ישמח להחליף את הציוד הישן שיש לי ולקנות אותו לא באילת: מקלדת, עכבר, רמקולים, עם מיקרופון, ומסך.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

5 מתוך 10 בערך.

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'? לא.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך במערכת הפעלה. יש צורך שירכיבו בחנות(שיהיה לי מקום ברכב).

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. KSP אילת

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)? חמישי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים  או ביצוע אוברקלוקינג? לא.

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה?

מסך full hd עם חיבור DVI(ומתאם לHDMI).

מצלמה,עכבר,מקלדת ורמקולים.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

רשמתי  למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מרכיבים לך מחשב באילת לא משנה מאיפה אתה קונה.

אם הנסיעה היא רק כדי לחסוך על המחשב הייתי ממליץ לך לוותר, החנויות הרציניות היחידות שמוכרות באילת(שאני מכיר) הן KSP וTMS וכל החיסכון שלך ייפול על הכרטיס מסך שהם מוכרים משמעותית יותר ביוקר מהשאר.

הנה מפרט שאתה יכול לקנות בפלונטר בתל אביב:

image.png.426dd89c391360b175f47003ecf5c8e1.png

והנה מפרט כמעט זהה מTMS אילת(יכול להיות שמKSP יהיה יותר משתלם, אבל אין להם 3080 במלאי) 

image.thumb.png.5cd7f1282bb71e07678243b1f0dd2bfd.png

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך זה עובד אז אני ירכיב את המחשב בבית. את הכרטיס מסך והמארז אני יקנה בפלונטר תל אביב ויקנה באילת את כל השאר.

מבחינת מלאי מתי עדיף להזמין? יש יום בשבוע בוא מגיעים מוצרים חדשים והכל משתנה?

הנסיעה היא לחופשה ועל הדרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לקנות בפלונטר את הכרטיס, הם מוכרים אותו רק עם מערכת שלמה, אם אתה רוצה לקנות מהם אז הכרטיס הכי זול הוא ב5600~.

יש בstartpc ב4900, אבל לא ברור אם חייבים לקנות איתו מחשב או לא ואם הוא קיים במלאי בכלל, תצטרך לדבר איתם.

מבחינת מלאי אם אתה רוצה לקנות באילת אז אתה יכול לראות בlive בKSP אם רכיבים נמצאים במלאי בכל חנות באילת ובTMS לוקח להם כמה ימים להביא לשם את הרכיבים אז צריך להזמין מראש(אתה יכול להתקשר אליהם עם מפרט ולשאול כמה זמן ייקח בערך והם שולחים לך בכל מקרה מייל שזה מגיע לחנות באילת).
רק רוצה להוסיף גם שאתה יכול לבחור בין ה10900 או ה5800X של שעולה טיפה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב תשים לב שבפלונטר רשום מתחת לכרטיס מסך בקניית מחשב חדש בלבד. אצל רוב החנויות זה ככה . אולי תוכל להוציא מהם 3060TI .

גם לי הציאו לקנות באילת אשתי חשבה שזה טיול נחמד אז בדקתי את זה ויצא שממש לא כדאי. הכרטיסי מסך ממש יקרים. אולי חלקים אחרים יותר זולים אז בהצלחה עם הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אז תודה רבה לכולם.

אם זה קח אז אני כבר לא יקנה את זה באילת מה שאומר שאני לא יקנה מחשב השבוע ולבנתיים ירד מהפרק.

יקפיץ את הפוסט או יפתח חדש מתי שיחזור לי העניין של לקנות מחשב חדש. תודה רבה לכולם בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...