עזרה לגבי בחירת כ.מסך לעריכת וידאו ב4K - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי בחירת כ.מסך לעריכת וידאו ב4K

danielhr99
 Share

Recommended Posts

שלום,

אשמח לדעת מה הקריטריונים שאני אמור להסתכל בעת רכישת כ.מסך שמיועד לעריכת קבצים ב4K בתוכנת Adobe premire.

העריכה עצמה לא משלבת עריכת אנימציות או אפקטים כבדים. מידי פעם after effects.

המטרה הכי גדולה היא שבזמן העריכה, התוכנה תרוץ ולא תתקע בטיים ליין (כמו שקורה לי עכשיו עם 1060 6gb).

הסטאפ שלי:

intel i7 8700 3.2GHz
לוח אם: tuf h370 pro gaming

32gb ram

יש לי 2 שאני מתלבט ביניהם: 

1. MSI 3070 Ti SUPRIM X 8GB LHR GDDR6X

2. Gigabyte 6800 XT MASTER 16GB GDDR6

האם אני אמור להסתכל על כמות הזכירון שיש בכרטיס או במהירות שלו?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

ניתנו שני דגמים.

בשביל מה תקציב ?

השאלה די פשוטה .....

כי אולי הוא משלם על הכרטיסים האלו הרבה יותר ממה שכדאי לו ואולי אפשר להשיג לו אפשרות טובה יותר באותו מחיר, בייחוד שהMSI suprim הוא סופר יקר וסופר בינוני ואפשר להשיג 3080 במחיר שלו.

ואם זה לא מספיק קל מאד לראות שפותח הדיון לא מבין בכרטיסי מסך עם שאלה כזאת :"האם אני אמור להסתכל על כמות הזכירון שיש בכרטיס או במהירות שלו?"

לא רואה מה התגובה שלך תורמת בכלל.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

למה ככה ? 

ציטוט של Moon-Mage

קל מאד לראות שפותח הדיון לא מבין בכרטיסי מסך עם שאלה כזאת :"האם אני אמור להסתכל על כמות הזכירון שיש בכרטיס או במהירות שלו?"

וואללה ?

איך פיספסתי ?

אולי בכלל תעיף מבט על המערכת שלו בכללי ויעלו לך 

אי אילו תובנות, שמא בכלל לא כדאי להשקיע בכרטיס מסך חדש / אחר

כי המערכת תהווה צוואר בקבוק ?

אולי ה - 3080  לא יבוא לידי ביטוי ?

אני סתם מעלה תהיות ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

קודם כל תגיד מה התקציב שלך

מה הקשר תקציב? שאלתי שאלה לגבי 2 כרטיסים

ציטוט של Moon-Mage

כי אולי הוא משלם על הכרטיסים האלו הרבה יותר ממה שכדאי לו ואולי אפשר להשיג לו אפשרות טובה יותר באותו מחיר, בייחוד שהMSI suprim הוא סופר יקר וסופר בינוני ואפשר להשיג 3080 במחיר שלו.

ואם זה לא מספיק קל מאד לראות שפותח הדיון לא מבין בכרטיסי מסך עם שאלה כזאת :"האם אני אמור להסתכל על כמות הזכירון שיש בכרטיס או במהירות שלו?"

השאלה שלי מאוד ברורה, אם תחפש קצת באינטרנט אדון גאון אתה תבין שבשביל עריכת , הכמות VRAM של הכרטיס חשובה ( 16 לעומת 8).

אבל מנגד, המהירות של הזכירון GDDRX6 יותר מהירה מהGDDR6 ולכן אני שואל, מה יותר חשוב בשביל שעריכה בתוכנה תהיה חלקה עם קבצי .

זה שאתה רגיל לקבל שאלות "מה יותר חזק לwarzone" זה כבר לא אשמתי.

ולמה אתה טוען שהכרטיס הוא סופר בינוני? על סמך מה?

נערך על-ידי danielhr99
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני אסבך יותר את ההחלטה שלך אבל באופן תיאורטי יש ל3070ti יתרון בזמני ייצוא ועוד דברים אחרים כמו playback rate ועוד ב4k.

אבל זה בתנאים יחסית נוחים שכמות הvram מספקת ואתה לא עושה פעולות נרחבות מדי . אולי ה6800xt עם ה16 גיגה הוא יותר future  proof לתנאים יותר קיצוניים אך יהיה איטי יותר במצבים שלא דורשים את כל הvram. זה הכל תלוי בצורת עבודה שלך וגם מה שהעתיד ינבא. אין לי המלצה גורפת וקשה לי לתת המלצה. 

אני אצרף כמה לינקים שנותנים השוואה בפרימייר בתנאים שכנראה לא מנצלים את כל הvram של שניהם. מכיוון שאין לי השוואה חופפת אז אני נותן כמה השוואות שמציגות גם בהשוואה לכרטיסי מסך אחרים.  יש פה פירוט פלוס מינוס על זמני ייצוא בכמה סוגים של ועם אפקטים נרחבים ובלי וגם קצב ההפעלה בפריימים לשנייה. אך עדיין לא מצבי קיצון.

בתיאוריה את כל המבחני ביצועים האלה בפרימייר אתה יכול לערוך גם בעצמך במבחן ביצועים החינמי שהם נותנים, זה להשוואה בלבד עם המערך הקיים שלך. יש להם גם database לצפייה של משתמשים אחרים שהשתמשו בתוכנות בדיקה שלהם. בהצלחה @danielhr99.

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Adobe-Premiere-Pro---AMD-Radeon-RX-6900-XT-Performance-2030/

https://www.pugetsystems.com/labs/articles/Adobe-Premiere-Pro---NVIDIA-GeForce-RTX-3070-Ti-3080-Ti-Performance-2183/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

לא חוכמה לצרף לינקים.

השאלה מה כתוב בהם, או איך אפשר לפרש אותם.

ועם כל הצניעות, הפירוש כבר ניתן למעלה, על ידי.

כרטיסי AMD בכלל לא בהמלצות, וזה אומר הכל.

בהצלחה !

לא נתת פירוש לכך שהnvidia טוב יותר, רק ציינת שהוא טוב יותר כשאמרת "מבחני ביצועים" באוויר. גם אני ציינתי שה3070ti חזק יותר ורק בתנאים מסוימים קיצוניים הוא יכול להוות בעיה. רק שאני צירפתי בלינקים עצמם את אותם מבחני ביצועים נטו בכל מיני מדגמים ספציפים למה שהוא צריך. זמני export וplayback במגוון פורמטים ותנאים בפרימייר ב4k.

@A-10

נערך על-ידי ניר רויטמן
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ניר רויטמן

לא נתת פירוש לכך שהnvidia טוב יותר, רק ציינת שהוא טוב יותר כשאמרת "מבחני ביצועים" באוויר. גם אני ציינתי שה3070ti חזק יותר ורק בתנאים מסוימים קיצוניים הוא יכול להוות בעיה. רק שאני צירפתי בלינקים עצמם את אותם מבחני ביצועים נטו בכל מיני מדגמים ספציפים למה שהוא צריך. זמני export וplayback במגוון פורמטים ותנאים בפרימייר ב4k.

@A-10

TOO MUCH INFORMATION

נערך על-ידי A-10
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...