הרכבת מחשב גיימנג מ- 0 ==> אשמח לייעוץ בבחירת החלקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרכבת מחשב גיימנג מ- 0 ==> אשמח לייעוץ בבחירת החלקים

pc gamer 2021
 Share

Recommended Posts

בגדול שני המפרטים האלו מזעזעים, אבל בלי שתתן עוד מידע קשה לעזור.
מפרט לגיימינג ב10,000 לדוגמה מפלונטר שאוכל את המפרטים האלו בלי מלח:

image.thumb.png.f6e1e339dfeb960742947b6eca204ea2.png

שים לב שבכוונה לא כללתי , קנייה של באינטרנט תעלה לך פחות מעשירית מהמחיר מאשר בארץ.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ! 

לפי המפרט שלך כן שדרגת את הכרטיס מסך, לעומת לוח האם והראם, למראת ש 3070ti לא כזה נופל מ 3080 (במידה וכן אשמח להסבר).

לוח אם בחרתי בדור החדש לעומת ה 940 או b560, אין לזה יתרון אתה חושב ?

Ssd בחרתי בסאמסונג שנחשב למהיר ואמין בשוק שהוא הרבה יותר יקר.

Ram הלכתי על הכי חזק 3700+ ולא על 3200 לא שווה להשקיע קצת יותר בראם ?

לגבי - קיבלתי, מרדד

מסך - כן רוצה להשקיע, הרבה המלצות על סאמסונג סדרת Odessa g3 או g5, התלבטתי בין 27 ל 32'', ארצה הפעם לנסות את ה 32 קעור נראה פנטטסטי.

הבניה שלי מסתמכת על לא מעט יוטיוברים שעקבתי עליהם במשך שבועיים, יש מגוון עצום וקשה מאוד לבחור, לא שיש לי כסף לבזבז סתם אבל כן רוצה להשקיע באזור 10 אש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gamer 2021

תודה ! 

לפי המפרט שלך כן שדרגת את הכרטיס מסך, לעומת לוח האם והראם, למראת ש 3070ti לא כזה נופל מ 3080 (במידה וכן אשמח להסבר).

לוח אם וראם לא תורמים כמעט כלום לביצועים, לקנות לוח יקר זה סתם לזרוק כסף לפח אלא אם אתה צריך פיצ'ר ספציפי שאין בלוח זול יותר(בהנחה שהלוח יכול לספק את הW הנדרש למעבד בלי שהVRM יעלה באש).

לוח אם בחרתי בדור Z590 החדש לעומת ה 940 או b560, אין לזה יתרון אתה חושב ?

0% ייתרון בביצועים והB560 יצא באותו זמן עם הZ590.

(אם אתה רוצה לעשות OC בתור תחביב אז אתה יכול ללכת על עם מעבד K, אבל זה ממש לא משתלם מבחינת העלות\ביצועים)

Ssd בחרתי בסאמסונג שנחשב למהיר ואמין בשוק שהוא הרבה יותר יקר.

הרבה יותר מהיר, הרבה יותר יקר ונותן לך שתי מאיות השניה בעליה של המחשב ממש לא שווה את הכסף וכמעט אף אדם לא יוכל להרגיש בהבדל.

Ram הלכתי על הכי חזק 3700+ ולא על 3200 לא שווה להשקיע קצת יותר בראם ?

לא.

לגבי מערכת הפעלה - קיבלתי, מרדד

מסך - כן רוצה להשקיע, הרבה המלצות על סאמסונג סדרת Odessa g3 או g5, התלבטתי בין 27 ל 32'', ארצה הפעם לנסות את ה 32 קעור נראה פנטטסטי.

לא מבין במסכים מספיק, אני אישית אחריי ניסיון עם עברתי לIPS. אם אתה רוצה G5 לך על זה, השארתי לך מעל 2000 שקל.

הבניה שלי מסתמכת על לא מעט יוטיוברים שעקבתי עליהם במשך שבועיים, יש מגוון עצום וקשה מאוד לבחור, לא שיש לי כסף לבזבז סתם אבל כן רוצה להשקיע באזור 10 אש"ח

יש בסך הכל שני יוטיוברים ששווים משהו בהמלצות לקניה והם hardware unboxed וgamer's לטעמי.

וגם אז ההמלצות שלהם לא תמיד עוברות את הגבולות כמו שצריך כי המחירים פה ושם לא תמיד דומים.

בסופו של יום כרטיס המסך הוא הרכיב שמשפיע יותר מהכל על ביצועים במשחקים וה3070TI לא קרוב במיוחד ל3080, אלא קרוב יותר ל3070.

https://www.techpowerup.com/review/nvidia-geforce-rtx-3070-ti-founders-edition/28.html

המעבד לא משפיע כמעט בכלל על הביצועים במשחקים, אלא אם אתה משחק משחקי E-Sports על מסך ברזולוציה נמוכה ואתה רוצה 400+FPS(מהמסך שלך נראה שאתה רוצה 1440P ושם המעבד לא משפיע כלל ב99% מהמשחקים וכל מעבד מהשני דורות האחרונים ייתן לך את אותם הביצועים).

אם אתה רוצה לחדד את ההמלצה תרשום בדיוק מה אתה רוצה לעשות עם המחשב ובכל מקרה אין שום דבר בעולם האמיתי שבו המפרטים שאתה הבאת יכולים להתחרות במפרט עם 3080 וI9 10900F ובמקסימום הייתי ממליץ לך לרדת במעבד למרות שה10900F מאד משתלם אצל פלונטר.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני בעיקר משחק :

פורטנייט

fifa 20/21 וכמה ממשחקי EA

COD

battlefield's

קצת אסטרגיה כמו sc2

בעיקר פורטנייט בשנה האחרונה מאחר ואני עובד ואין לי זמן לשחק עוד משחקים

כן הייתי רוצה מחשב שיחזיק לשנים הקרובות ושיוכל להריץ את המשלקים החדשים ולא אצטרך לשדרג כרטיס מסך כל שנה שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי חנויות שלא מומלץ לקנות מהן כרגע, כמו שאתה יכול לראות מהעובדה שאפשר להרכיב מחשב משמעותית יותר חזק ממה שאתה הרכבת בזול יותר.

פלונטר וstartpc הכי משתלמות כרגע.

לדוגמה מפרט מstartpc

מעבד: 1286 ₪ - * מבצע * - Octa Core i7 10700KF 3.8Ghz-5.1Ghz S1200 Tray
קירור מים למעבד: 299 ₪ - MasterLiquid ML240L V2 RGB
לוח אם: 740 ₪ - UD
זכרון: 377 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Ballistix-ELITE 3200Mhz CL16
כרטיס מסך: 4900 ₪ - * מבצע * - GAINWARD RTX3080 10GB Up To 1740Mhz PHOENIX
דיסק קשיח: 509 ₪ - WD Blue 1T SN550  R/W Up To 2400 / 1950MB/s 5 Year Warranty
ספק כוח: 456 ₪ - 750W HCG-750M 80+ GOLD Full Modular High Current Gamer
מארז: 394 ₪ - NX800

מחיר סופי: למזומן / העברה בנקאית: 8961 ₪ 
לאשראי: עד 12 תשלומים 9140 ₪ או עד 36 תשלומים 9319 ₪

פחות מ9000 למחשב שיהיה חזק יותר משמעותית מהמחשבים שאפשר להרכיב בKSP\אייבורי ב10000.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו אחי.... מטורף

בעיניך המחשב הזה שהצעת יכול לרוץ איתי כמה שנים טובות ולהריץ את הדור הבא של המשחקים ? 1440 

אם כבר 3080 אז לא שווה 3080i ? 

על איזה עוד כיוונים אני יכול לחשוב ? i7 ולא i9 ? בוודאות ? 

לגבי OC אני לא מומחה בזה ראיתי מלא סרטונים, רוצים להימנע מזה במיוחד שהעלות/תועלת לא משתלמת

מה עם פלונטר? יש להם מה להציע ?

תודה על העזרה וההשקעה בהסברים, מבטיח מתנה 😏

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gamer 2021

ואו אחי.... מטורף

בעיניך המחשב הזה שהצעת יכול לרוץ איתי כמה שנים טובות ולהריץ את הדור הבא של המשחקים ? 1440 

כן

אם כבר 3080 אז לא שווה 3080i ? 

לא, המחיר משמעותית יותר גבוה וההבדל בביצועים לא מצדיק את זה.

על איזה עוד כיוונים אני יכול לחשוב ? i7 ולא i9 ? בוודאות ? 

מעבדים לא משפיעים כמעט בכלל על ביצועים ב1440P כל מעבד(מהדורות האחרונים) שתבחר יעבוד מצוין, אבל אני אישית כן הייתי לוקח 8 ליבות כי אולי 6 ליבות מספיק כרגע אבל בעתיד ועם תוכנות ברקע כמו דיסקורד או אם תרצה לעשות התוספת בליבות תהיה משמעותית וכמו שאתה רואה זה גם ככה מאד דומה במחיר.

לגבי OC אני לא מומחה בזה ראיתי מלא סרטונים, רוצים להימנע מזה במיוחד שהעלות/תועלת לא משתלמת

OC זה רק לאנשים שאוהבים להתעסק בזה, זה לא רלוונטי כלל למשתמש רגיל.

מה עם פלונטר? יש להם מה להציע ?

המפרט הראשון שהבאתי לך מפלונטר.

תודה על העזרה וההשקעה בהסברים, מבטיח מתנה

על לא דבר 😏

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אני נולך על וstartpc 

:D

2 דברים אחרונים :

ה 1740Mhz של הכרטיס מסך זה מספיק ? קצת מהסס

ו-

2400 / 1950MB/s המספרים האלה מפחידים אותי ב מרגיש פחות מ 4000 של samasung :) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMhz של הכרטיס מסך חסר משמעות כמעט לחלוטין.
ה4000 של סמסונג הוא לא משהו שאתה תוכל להרגיש בו בשום מצב חוץ מהעתקה של קבצים גדולים מכונן אחד לאחר ואני לא יודע מה איתך אבל מעט מאד מהשימוש שלי במחשב זה העתקה והדבקה של קבצים גדולים, אם אתה מתכנן לערוך סרטוני רוב הזמן אז סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרכיבים לך בחינם 😕 הייתי לוקח את זה ומקסימום מתעסק עם המחשב בהמשך שהוא כבר לא יהיה שווה עשרת אלפים שקלים.

אין לי שמץ לגבי שולחן, שלי בן לא יודע כמה שנים ואני אפילו לא זוכר איפה קניתי אותו.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...