Geforce experience - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce experience

law89
 Share

Recommended Posts

מישהו מכיר את התוכנה? כאשר אני מחבר מסך למחשב , אני סובל מכל מיני חלקים שפתאום מופיעים במקומות אחרים במסך לשברירי שניות.

אמרו לי מהתמיכה של להתקין את התוכנה הזאת.

האם מספיק שאני מתקין או שחובה להירשם לאנוידיה?

אנצל את זה לעוד שתי שאלות, אולי מישהו יוכל לעזור:

1. אני מגדיר שכשהמכסה נסגר המחשב לא יכנס למצב שינה ואת הגדרות הבטריה בתפריט (היכן שהשעון של המחשב) על הכי נמוכות שיש. כל כמה זמן ההגדרות האלה משתנות לי אוטומטית וחוזרות לברירת מחדל. יש אופציה לקבע אותם?

2. יש יציאות מצד ימין, שמאל ומאחורי המחשב. כאשר אני מחבר ליציאה מאחורה (השמאלית מבין השתיים) המקדלת והעכבר לא עובדים טוב. איך אני יכול לוודא אם יש בעיה ביציאה? בדקתי עם שתי מקלדות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששברת שיא עם כמות הבעיות המוזרות במחשבים נייחים, עברת לניידים? :kopfpatsch:

אני חושב שבפעם הבאה שצריך לחבל בתכנית הגרעין האיראנית, מספיק לשלוח אותך לחדר המחשבים שלהם ל10 דקות. :lol:

וברצינות.

0. Experience לא עושה כלום חוץ מלעדכן בצורה אוטומטית (שזה אתה תמיד יכול לעשות לבד) ולעשות tweaking להגדרות במשחקים (שזה לא רלוונטי לבעיה שאתה מתאר).

1. הן לא אמורות להשתנות אלא אם יש לך תוכנה צד שלישי שמשנה אותן, למשל כלי ניהול צריכת חשמל של .

2. תנסה לחבר לשם התקנים שונים, לא רק עכבר / מקלדת. למשל כונן . תבדוק אם הוא עובד טוב או סובל מניתוקים / מהירות ירודה וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

אחרי ששברת שיא עם כמות הבעיות המוזרות במחשבים נייחים, עברת לניידים? :kopfpatsch:

כשלא הולך, אז לא לפעמים לא הולך עד הסוף :(

במשך למעלה מעשור הכל הלך חלק עם המחשבים (אני חושב שבפעם אחרונה ששלחתי מחשב לתיקון היתה בערך לפני 20 שנה). לצערי באחרונים אני סובל מבעיות וקצת חוסר מזל עם זה שהפילו לי את המחשב ההוא שזה בהחלט מבאס, אבל רוב הבעיות זה לא דברים שקשורים אלי. חיבור של מסך חיצוני לנייד זה בסך הכל לחבר כבל. אין פה משהו שאני יכול לעשות ויגרום לבעיות.

ציטוט

אני חושב שבפעם הבאה שצריך לחבל בתכנית הגרעין האיראנית, מספיק לשלוח אותך לחדר המחשבים שלהם ל10 דקות. :lol:

כמה משלמים? :)

1. אולי הואנטג' שלהם משנה את זה אוטומטית. ממש מעצבן העניין הזה.

2. אני אבדוק. אני מתלבט אם לשלוח להם לתיקון וזהו. מישהו כאן רשם על ופחות המליצו לו לשלוח לתיקון מחשש שיהרסו משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם התקנת ונטאג', אז תנסה לקנפג את מה שאתה רוצה דרך הונטאג' ולא ידנית, כדי שתהיו מסונכרנים.

2. למרבה הצער, תמיד יש סיכון שיחזירו מתיקון מחשב יותר מקולקל, אבל הדאגה המרכזית היא שבכלל לא יזהו את הבעיה. בגלל זה תנסה לאפיין את זה בצורה הכי מדויקת ולספק הוראות לשחזור הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ראיתי אופציה כזאת שם. לא חשבתי על זה, אבל יש לי שתי שמופיעות בסרגל ליד השעון של המחשב. אני באמת מגדיר את ההגדרה הזאת דרך הסוללה שלא של הואנטאג'. את ההגדרה שכשאני סוגר את הלפטופ הוא לא יכנס למצב שינה, אני מגדיר דרך הלוח בקרה.

לא חשבתי שהואנטג' עלול לגרום את הבעיה עד שרשמת את זה.

יש כאן מישהו נוסף שמשתמש במחשב של ויכול לומר אם הוא סובל מזה?

2. אני אראה אם המסך החיצוני מסתדר אחרי שהתקנתי את התוכנה הזאת. אם הוא יסתדר, אולי אשקול לוותר על היציאת (למרות שמאוד נוח לי לשים את הדונגל מאחור ולהשתמש ביציאות בצדדים לשימוש שוטף)

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...