רכישת מחשב חדש (עבור GTX 1060 6GB קיים) - עד 2,000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מחשב חדש (עבור GTX 1060 6GB קיים) - עד 2,000 ש"ח

dkaro
 Share

Recommended Posts

באתי כבר להזמין מאינטל במערכת הפנימית של העובדים את ה-11700k אבל מסתבר שהוא אזל במלאי. היחיד שקיים מאחד משני הדורות האחרונים הוא 10600k ב-$130 (לפני משלוח ומע"ם).

תוך כדי שאני מתלבט אם להזמין או להמתין שאולי המלאי יתחדש, ראיתי שעל כל המעבדים של דור 10 כתוב שהתמיכה בזיכרון היא עד מהירות 2666? יכול להיות? (שמהירויות גבוהות יותר לא נתמכות)

על דור 11 למשל כתוב 3200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של dkaro

באתי כבר להזמין מאינטל במערכת הפנימית של העובדים את ה-11700k אבל מסתבר שהוא אזל במלאי. היחיד שקיים מאחד משני הדורות האחרונים הוא 10600k ב-$130 (לפני משלוח ומע"ם).

תוך כדי שאני מתלבט אם להזמין או להמתין שאולי המלאי יתחדש, ראיתי שעל כל המעבדים של דור 10 כתוב שהתמיכה בזיכרון היא עד מהירות 2666? יכול להיות? (שמהירויות זיכרון גבוהות יותר לא נתמכות)

על דור 11 למשל כתוב 3200

זה לא נתמך על לוחות מהצ'יפסט של דור 10 אבל עם B560 הנעילה עולה.
https://www.amazon.com/gp/product/B016A29PWA?ref=em_1p_0_ti&ref_=pe_2313390_602651990
אלו הזכרונות שאמורה להיות להם אחריות טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה ! אז בעצם המגבלה נובעת מהלוח אם ולא מהמעבד? אני יכול להיות סמוך שגם עם דור 10, עם B560 ייתמך 3200?

לגבי הזכרונות שנתת, אני לא מצליח לראות בפנים מידע על התזמון, איך אתה יודע שזה C16?

ואגב, לגבי הלוח אם אני שוקל גם אותו לקנות מאמאזון, לא ממש המחיר (עולה פחות או יותר כמו בארץ) אלא סתם כי יש לי שם קצת כסף לבזבז בגיפט קארד. רק מוודא שזה באמת הלוח: https://www.amazon.com/gp/product/B08YKCBV9M/ref=ox_sc_act_title_2

כי אני רואה שם: Memory Storage Capacity: 2 GB, לא סגור על מה מדובר.

נערך על-ידי dkaro
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...