רכישת מחשב חדש (עבור GTX 1060 6GB קיים) - עד 2,000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת מחשב חדש (עבור GTX 1060 6GB קיים) - עד 2,000 ש"ח

dkaro
 Share

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הבנתי, תודה.

מה שבעצם מייקר את ההפרש עבורי בין המעבדים בעוד 150-250 שקל..

אלו האופציות המלאות שלי, כשעל המחירים האלה צריך להוסיףמשלוח (לא ידוע) ומע"מ (17%):

image.png.dd99aa946cb6764188265e46f31dd2fe.png

image.png.c28684a37f0372ffe08adca3b48efe11.png

השאלה היא באמת בהינתן כל מה שפירטתי עד עכשיו ולאור זה שהגיימינג שאני מבקש הוא לא הכי תובעני, לא עדיף כבר ללכת על האופציה הזולה.

מה דעתך?

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת בבקשה, לגבי ה-B560

אני רואה ברשת לא מעט גרסאות שונות עם הדגם הזה של יצרניות שונות, פערי המחיר יכולים להגיע לאחוזים לא קטנים. יש הבדל? זה משנה?

למשל:

image.thumb.png.c50652838273da1081e3046047fc6126.png

(ויש שם עוד הרבה יותר יקרים לא היה מקום בצילום מסך)

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלים רציניים בין הלוחות, אבל לא משהו שישפיע יותר מדי על משתמש ממוצע, לא הייתי לוקח את הלוח הכי זול שאפשר אבל לא צריך להתרחק ממנו יותר מדי במחיר.

הדבר המרכזי שמשפיע הוא מערכת ייצוב המתח של המעבד(VRM) וזה יכול להשפיע על המהירות של המעבד או אפילו לגרום לקריסות במידה והעומס גורם לטמפרטורות של זה לעבור רף מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי שוב !

נגררתי קצת לדברים אחרים בשבועיים האחרונים אבל חוזר להתעסק בזה שוב, מקווה להזמין הכל ממש היום/מחר. אשמח לוודא שוב את המפרט הסופי שאני מתקבע עליו (עוד קצת התלבטויות). תהיה כנראה הזמנה משולבת של חלקים מאמאזון ומהארץ.

1.  
  2. מעבד: עדיין מתלבט בין i7-11700k (יכול להביא בכ-900 ש"ח) או i5-10400 (יכול להביא בכ-450 ש"ח) [ברור לי שיש הבדל משמעותי בין המעבדים, אבל גם יש הבדל של כמה מאות שקלים במחיר.. ואני מחפש מחשב לגיימינג תקציבי לא יותר, השאלה עד כמה המעבד החזק יותר יהיה משמעותי ואם שווה את ההפרש]

קירור למעבד: מניח שזה מאוד תלוי במעבד שאבחר, בסופו של דבר אני מחפש את הקירור הנדרש שלא יסכן את המעבד, אבל במינימום מחיר. כך שאפשר להניח שההפרש במחיר כאן יתווסף להפרש במחיר בין המעבדים בהחלט ביניהם. אשמח להמלצה סופית לקירור עם ההמלצה לגבי המעבד.

אחסון: מתלבט בין Samsung Electronics 980 SSD 500GB - M.2 NVMe (כ-215 ש"ח) לבין 1 טרה במחיר כפול ACER F100 בארץ (יש הבדל משמעותי באיכות בין הדגמים?)

זיכרוןG.Skill RipJaws V Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 3600 CL18-22-22-42 1.35V - בכ-250 ש"ח, או G.Skill AEGIS Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 3200 CL16-18-18-38 1.35V בכ-235 ש"ח (בעצם זה הבדל של מהירות גבוהה יותר אל מול תזמון נמוך יותר, אני מניח שזה גם תלוי בשאר החלקים ומה ידעו לנצל?). יש אגב גם את זה: TEAMGROUP T-Force Dark Za (Alpha) 16GB Kit (2x8GB) DDR4 Dram 3600MHz CL18 בכ-220 ש"ח, שהוא דומה (מהירות ותזמון גבוהים) אבל זול יותר וחברה אחרת. זה משנה מה החברה? וגם כתוב עליו שהוא מיוחד למעבדי רייזן, לא יודע אם זה אומר שלא יעבוד עם אינטל?

לוח אם: מתלבט בין GIGABYTE B450M DS3H V2 (כ-225 ש"ח) לבין B560 בארץ (כ-450 ש"ח). האם יש צורך לשלם מחיר כפול בשביל הדגם של ה-560? (ההבדל נובע מזה שיש את ה-450 במחיר נטול מע"מ ומשלוח באמאזון). על ה-450 כתוב עליו שהוא מיוחד למעבדי רייזן, לא יודע אם זה אומר שלא יעבוד עם אינטל?

ספק כח: מתלבט בין EVGA 650 B5, 80 Plus Bronze 650W, Fully Modular (כ-215 ש"ח) לבין ANTEC 700W NEO ECO GOLD שאפשר להביא בארץ ב-316 ש"ח (יותר יקר ולא מודולרי, אבל 50 וואט יותר ו-זה GOLD ולא BRONZE. עד כמה זה משמעותי?)

מארז: אפשרות לשמור על המארז הנוכחי שלי (Fractal Design Define Mini) או אם אמכור אותו כחלק ממכירה של המחשב הנוכחי, רכישת מארז מיני/מיקרו חדש לא מחפש שום דבר מיוחד, שיהיה זול אבל איכותי שלא ידפוק את החלקים. בלי אורות ובלי שטויות). חשבתי על VSK10.

כרטיס מסך: שומר על הכרטיס מסך הנוכחי שלי (1060 GB) נכון לעכשיו, סביר להניח לפחות לשנתיים אם לא יותר.

בקיצור, אשמח להמלצה סופית לגבי ההתלבטויות השונות כדי שאוכל להתכנס ולהזמין את החלקים :)

כמובן שאין לי מושג גם בכלל לגבי התאמה של החלקים אז בבקשה אם אפשר לקחת גם את זה בחשבון ולהגיד לי אם ישנה בעיה כלשהי.

תודה !

נערך על-ידי dkaro
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dkaro

היי שוב !

נגררתי קצת לדברים אחרים בשבועיים האחרונים אבל חוזר להתעסק בזה שוב, מקווה להזמין הכל ממש היום/מחר. אשמח לוודא שוב את המפרט הסופי שאני מתקבע עליו (עוד קצת התלבטויות). תהיה כנראה הזמנה משולבת של חלקים מאמאזון ומהארץ.

1.  
  2. מעבד: עדיין מתלבט בין i7-11700k (יכול להביא בכ-900 ש"ח) או i5-10400 (יכול להביא בכ-450 ש"ח) [ברור לי שיש הבדל משמעותי בין המעבדים, אבל גם יש הבדל של כמה מאות שקלים במחיר.. ואני מחפש מחשב לגיימינג תקציבי לא יותר, השאלה עד כמה המעבד החזק יותר יהיה משמעותי ואם שווה את ההפרש]

קירור למעבד: מניח שזה מאוד תלוי במעבד שאבחר, בסופו של דבר אני מחפש את הקירור הנדרש שלא יסכן את המעבד, אבל במינימום מחיר. כך שאפשר להניח שההפרש במחיר כאן יתווסף להפרש במחיר בין המעבדים בהחלט ביניהם. אשמח להמלצה סופית לקירור עם ההמלצה לגבי המעבד.

אחסון: מתלבט בין Samsung Electronics 980 SSD 500GB - M.2 NVMe (כ-215 ש"ח) לבין 1 טרה במחיר כפול ACER F100 בארץ (יש הבדל משמעותי באיכות בין הדגמים?)

זיכרוןG.Skill RipJaws V Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 3600 CL18-22-22-42 1.35V - בכ-250 ש"ח, או G.Skill AEGIS Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 3200 CL16-18-18-38 1.35V בכ-235 ש"ח (בעצם זה הבדל של מהירות גבוהה יותר אל מול תזמון נמוך יותר, אני מניח שזה גם תלוי בשאר החלקים ומה ידעו לנצל?). יש אגב גם את זה: TEAMGROUP T-Force Dark Za (Alpha) 16GB Kit (2x8GB) DDR4 Dram 3600MHz CL18 בכ-220 ש"ח, שהוא דומה (מהירות ותזמון גבוהים) אבל זול יותר וחברה אחרת. זה משנה מה החברה? וגם כתוב עליו שהוא מיוחד למעבדי רייזן, לא יודע אם זה אומר שלא יעבוד עם אינטל?

לוח אם: מתלבט בין GIGABYTE B450M DS3H V2 (כ-225 ש"ח) לבין B560 בארץ (כ-450 ש"ח). האם יש צורך לשלם מחיר כפול בשביל הדגם של ה-560? (ההבדל נובע מזה שיש את ה-450 במחיר נטול מע"מ ומשלוח באמאזון). על ה-450 כתוב עליו שהוא מיוחד למעבדי רייזן, לא יודע אם זה אומר שלא יעבוד עם אינטל?

ספק כח: מתלבט בין EVGA 650 B5, 80 Plus Bronze 650W, Fully Modular (כ-215 ש"ח) לבין ANTEC 700W NEO ECO GOLD שאפשר להביא בארץ ב-316 ש"ח (יותר יקר ולא מודולרי, אבל 50 וואט יותר ו-זה GOLD ולא BRONZE. עד כמה זה משמעותי?)

מארז: אפשרות לשמור על המארז הנוכחי שלי (Fractal Design Define Mini) או אם אמכור אותו כחלק ממכירה של המחשב הנוכחי, רכישת מארז מיני/מיקרו חדש לא מחפש שום דבר מיוחד, שיהיה זול אבל איכותי שלא ידפוק את החלקים. בלי אורות ובלי שטויות). חשבתי על Antec VSK10.

כרטיס מסך: שומר על הכרטיס מסך הנוכחי שלי (1060 GB) נכון לעכשיו, סביר להניח לפחות לשנתיים אם לא יותר.

בקיצור, אשמח להמלצה סופית לגבי ההתלבטויות השונות כדי שאוכל להתכנס ולהזמין את החלקים :)

כמובן שאין לי מושג גם בכלל לגבי התאמה של החלקים אז בבקשה אם אפשר לקחת גם את זה בחשבון ולהגיד לי אם ישנה בעיה כלשהי.

תודה !

בקשר למעבד בסופו של יום זו החלטה שלך, אני אישית הייתי כבר משקיע ב11700 אם אתה מתכנן מתישהו לשדרג כרטיס מסך.

מבחינת אם תלך על ה10400 אז כמעט כל דבר יספיק, במידה ותלך על ה11700 הייתי במינימום של המינימום משקיע 100~ שקל בCM 212.

אחסון: אני אישית לא הייתי קונה פחות מ1T והחברה פחות משנה(כל כונן מספיק למשתמש רגיל).

זיכרון: קח את ה3200 cl16 הכי זול שתמצא

לוח אם: הלוח הזול שבחרת שם בכלל לא של ולא יעבוד עם אף מעבד(הצ'יפסט שלו מתאים רק לAMD), לא הייתי קונה לוח עם צ'יפסט זול יותר מB560 לא משנה איזה מעבד תקנה מכיוון שלוחות זולים יותר יסרסו לך את מהירות הזיכרון ויפגעו בביצועים וההשקעה באמת לא גדולה גם ככה.

ספק כוח: שוב פה השאלה היא האם אתה מתכנן לשדרג ופה אם אתה מתכנן לשדרג לא הייתי קונה פחות מ700W ואם מעניין אותך אני יכול למכור לך 850W G3 סופרנובה של ב300 ש"ח(חדש באריזה, הגיע עם כרטיס מסך שקניתי מניואג וסתם יושב אצלי בבית) עם אחריות בינלאומית ואם אתה לא רוצה הייתי בכל מקרה משקיע ב700W של אנטק כי יכול להחזיק ליטרלי עשרות שנים אם הוא איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...