מחשב גיימינג\pcvr - באיזור 10000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב גיימינג\pcvr - באיזור 10000

vovalol
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

10000, אם שווה את זה יש אפשרות לחרוג(יכול לעשות נסיעה לאילת)

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

משחקים, אולי live stream וpcvr

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא, אבל אשמח להמלצה על שאולי אקנה בעתיד

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

רצוי שיהיה שקט

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

כן מערכת הפעלה 10 ועדיף שיורכב בחנות כבר

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

ראיתי שבtms באילת אפשר להשיג מחירים סבירים.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

חודש-חודשיים הקרובים אם יש משהו ששווה לחכות לו אחכה.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

לא

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

2 מסכים (יש יציאות ,dp), מקלדת עכבר ורמקולים ואוזניות אלחוטיות (הכל מתחבר בusb חוץ מהרמקולים שזה aux רגיל)

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

הייתי רוצה gtx 3080 TI אם זה לא יגרום לחריגה מטורפת ושכל הדיסקים יהיו או פשוט אחד גדול.

אני יודע שמה שאני מבקש גבולי בתקציב שהבאתי אבל אולי אפשרי באילת.

תודה רבה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתקציב הזה 3080 TI לא מתאים, המחירים של מעל 3070 בTMS מזעזעים, גם באילת.
(שים לב שהמפרט ללא מארז כי אין מארז סביר בKSP, אתה יכול לקנות בTMS NX800 באילת או במרכז)

באילת(עד כמה שאני יודע) אין הרכבה של מחשב, אם אתה לא יכול להרכיב לבד ולהתקין וינדאוס תצטרך לשלם למישהו שיעשה את זה בשבילך.

מפרט מבוסס 10 ליבות 20 ט'רדס:
image.thumb.png.e5791d6678e79877fc4f31798eb66edb.png

מפרט מבוסס 8 ליבות 16 ט'רדס:
image.thumb.png.16d80520b210fc4566a42ef058c3c80a.png

המחירים הם לא באילת ובאילת תוריד 17%, אבל יש רק 1TB של איחסון וזה ללא מארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תחליף את הכרטיס מסך ב3080 TI ותבחר של שני טרה, זה לא באמת משנה.
אני אישית חושב שעדיף לך ללכת על 6900XT\6800XT\3080 ומקסימום עם ה2-4 אלפים שתחסוך לקנות כרטיס מסך חדש עוד שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, הדבר העיקרי שאני לא רוצה 6900XT זה כי ראיתי ביקורות שהביצועים לא משהו עם ray tracing וגם אין , אני יודע שזה פינות ובקושי יש בזה שימוש אבל אני לא רוצה להתבאס בעתיד.

ולגבי 3080 הרגיל, הבנתי שבvr באיכות גבוהה חשוב הרבה על הכרטיס וה3080 מוגבל בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה מפרט סופר מבוזבז שזורק אלפי שקלים לפח, הלוח אם לא טוב יותר מהB550 שעולה משמעותית פחות, הזיכרון אולטרה יקר ולא ייתן לך כמעט כלום ביחס לזיכרון שעולה בערך חצי כנ"ל לגבי הSSD.
ולא רק זה אלא אתה קונה בTMS שיקרים משמעותית יותר מהמתחרים בכרטיסי המסך.
הנה מפרט שייתן ביצועים דומים מפלונטר:
image.png.a438235dd5fa76645a150d1dc448a46c.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע מעריך מאוד את כל העזרה שלך אתה חוסך לי המון כסף ועוצר אותי מלעשות שטויות :)

2 שאלות אחרונות זה מספיק למחשב לדעתך כי הבנתי שהמעבד הזה ממש מתחמם? יש אלטרנטיבה טובה למארז והקירור ללא rgb? (ואם לא, ניתן לכבות את זה פשוט?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט שהבאתי לך יש רדיאטור 360מ"מ, זה הרבה מעבר למה שצריך לדעתי.
המארז מגיע עם שני מאוררים של 200מ"מ ומאורר של 140 מ"מ, אם אתה רוצה אתה יכול להוסיף עוד שניים למעלה שיוציאו אוויר או לעבור לרדיאטור 240\280 ולשים אותו למעלה(את ה360 אפשר רק בקדמת המארז).
רק רוצה לחזור ולהמליץ לך לא לקנות 3080TI, יש 6900XT שייתן לך ביצועים דומים במחיר משמעותית זול יותר והקנייה הבאמת חכמה תהיה 3080\6800XT ועם ההפרש מקסימום לשדרג בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...