HOTBOX5 + MIFI AX1800 - איך מקנפגים ביחד? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HOTBOX5 + MIFI AX1800 - איך מקנפגים ביחד?

marik9581
 Share

Recommended Posts

הי

קיבלתי אתמול את המודם ראוטר החדש של - HOTBOX5
וקניתי גם את הראוטר של AX1800

יש לי רספברי שמחובר לכונן קשיח ומשמש אותי כשרת שאני רוצה לגשת אליו מחוץ לרשת הביתית שלי.

אז בשלב הראשון הגדרתי את ההוטבוקס לברידג.
אבל אני לא מצליח לגשת ולהתקדם לפאי שלי.
אולי זה משהו שקשור לכתובת מאק? אני כבר יומיים מנסה לקנפג את המערכת הזו שתעבוד ולא מצליח.
אשמח לעזרה.

אולי חשוב לציין, לכאורה יש לי כתובות חיצוניות. אחת שמוגדרת ב-NOIP והשניה שאני רואה באתר כמו WHATISMYIP.COM 

כשאני גולש לכתובת של NOIP ואני מחובר לרשת הביתית שלי - אני מגיע והכל טוב. אבל אם  אני מתנתק מהרשת שלי וגולש על הסלולארי - אני כבר לא מגיע.

נערך על-ידי marik9581
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכתובת שאתה רואה ב WHATISMYIP לא זהה לכתובת החיצונית שאתה רואה בהגדרות של הראוטר, אתה נמצא מאחורי NAT פנימי של ספק האינטרנט שלך, ותהיה לך בעיה לגשת למחשב שלך מחוץ לרשת.

אם זה המצב אז הפיתרון היחיד הוא לבקש מהם לתת לך אייפי ייחודי (לא חייב קבוע) או פשוט לעבור ספק לכזה שנותן לך אייפי ייחודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז דיברתי עם הוטנט ואין להם יכולת לבטל את הNAT אלא רק לתת כתובת IP קבועה בעלות של 15 שח לחודש.

בשביל זה חייב להיות על 200 מגה מקסימום. ואם אני רוצה לרדת מ500 ל-200 אז אני חייב גם לרדת במודם להוטבוקס 4.

אז נסעתי... החלפתי להוטבוקס4, ושיניתי ל200 מגה.

מחר אני ידבר איתם שיביאו לי IP קבוע.

אבל עכשיו באדמין של המודם שלהם אני רואה שיש עמוד שנקרא ROUTER NAT ושם אני יכול לתת לו כלשהו.

השאלה אם זה פתרון שיכול לעזור לי או שאין קשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...