התלבטות לגבי מחשב/טאבלט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי מחשב/טאבלט

sollito
 Share

Recommended Posts

מה קורה חברים? אשמח ליעוץ קמתי היום ברצון לקנות לעצמי משהו ולא הייתי בטוח מה. יצאתי מהבית ולקחתי איתי את הטאבלט הישן מידי שלי והחלטתי שזה מה שאני קונה. חיפשתי את האתר של ksp בכדי לבדוק איפה הסניף הקרוב אליי ונתקלתי במחשב הזה: 

Asus Zenbook Flip S UX371EA-

יש לי סטודיו לעיצוב ומוצר ויש לי מחשב נייח במשרד שמספק את הצרכים שלי (אינטל נוק דור שביעי ללא כרטיס מסך) 

כמובן שאחרי שראיתי את המחשב הנ"ל נזכרתי שהנייד שלי בן 9 בערך ושאני "צריך" משהו חדש 

הכיוון הוא שאפשר להיזרק איתו על הספה, ולקרוא שטויות, להתעסק קצת בעריכת תמונות ווידאו בסיסי 1080p שהתחלתי ללמוד עם דוינצ׳י (ממש לא בקטע מקצועי) יישומים בסיסיים לעבודה שרובם יכולים לעבוד על הדפדפן ושימוש בתוכנות (ללא רינדור) מידי פעם אך לא באמת דחוף. 

הטאץ עם הסטילוס לסקיצות די גרם לי להתאהב בו כשהוא לא על אנדרואיד

מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

אין מגבלה אמיתית, לא חושב שהייתי רוצה לעבור את 6000-7000 אבל אפשר גם לחרוג. אם מדובר על טוב ב1000-2000 שקל שיסגור לי פינה גם הולך

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

אין צורך ליעד אותו לתוכנות, הממשק יותר מעניין אותי מהחומרה, רק שלא יהיה עגלה

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

מסך מגע עם רגישות משתנה עט סטילוס. אם יש מקלדת, הייתי שמח שהחיצים נפרדים והאנטר גדול, אני יודע שזה כמעט בלתי אפשרי כבר 

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

לא מאוד

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

שיהיה קל יחסית, לא 3 קילו. 100 גרם ימינה או שמאלה פחות מעניינים

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

רצוי שכן, ווינדאוס

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

בזמן הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

לא

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

נערך על-ידי sollito
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לשמוע על החלופות, חשבתי רכישה אימפולסיבית ולא הצלחתי כי המוכר לא ידע לדחוף לי משהו, רק הראה לי את האתר שלהם שוב ושוב.  אז אני צריך לעשות שעורי בית.. אפשרי שטאבלט 10 טוב יתאים לי יותר, אני ממש לא בטוח בכלום בגלל זה באתי לנסות להתייעץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

טאבלט  זה ונייד זה ( כאילו - דא .... ).

בוא תחליט קודם מה אתה רוצה.

דה וווינצ'י וטאבלט לא הולכים ביחד, גם לא .

כלומר לא מהסוג ששאלת.

מנגד, ל"שטויות" ורשת, לא צריך עם תצוגת OLED  ביותר מששת אלפים ש"ח.

אז, תיסגר עם עצמך מה בדיוק אתה מחפש, כי אין גם וגם ( אולי יש, אבל במחיר .... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...