עזרה בבחירת כונן קשיח SSD נפח 480 גיגה מחיר עד 250 שקל - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת כונן קשיח SSD נפח 480 גיגה מחיר עד 250 שקל

iveco
 Share

Recommended Posts

ציטוט של A-10

וואללה, קח ג'יגהבייט וחלאס עם החפירות !

אומרים לך, מסבירים לך, ואתה שוב עושה סיבוב וחוזר לג'יגהבייט וכמה הוא טוב.

רוצה טוב ? שלם יותר.

לא רוצה לשלם ?

אז כולם אותו הדבר.

השאלה אם ההבדל בביצועים מורגש ? או שזה בקטנה בין הסמסונג לגי'גהבייט / קינגסטון ? זה ממש מורגש בעבודה משרדית / משחקים וכו' ? או לשימוש יומיומי אין הרבה הבדל ? ועוד שה מיועד למחשבים דיי ישנים 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

ועוד שאלה :

אחי מוריד הרבה משחקים בסטים , השאלה אם למשחקים לקחת HDD מכני ? 2 טרה או עדיף לקחת טרה בייט ?  , הורדנו משחק באטל פילד 1 ( משחק ענק גרפיקה מעולה ) והכונן הקשיח של אחי מכני 500 גיגה עובד כמו מטורף בלי הפסקה טוחן !!! 

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל בביצועים בשימושים שציינת, ועוד במחשב ישן - אין.

מה כן ?

כמה תוכל לכתוב לכונן ( ככל שהנפח גדול יותר, כך תכתוב יותר ) 

ועוד כהנה וכהנה, אבל בגדול, לשימושים שלך - הבדל זניח, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של A-10

אלו שאלות לדיון חדש !

למה דיון חדש ? אמרת לי שהמחשבים ישנים ואני לא אראה הבדל בביצועים בין ה , אז שאלתי אם אני אראה הבדל עם האיי 3 7100 ? , כי הבנתי מגיימרים שהוא טוב למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט בין 256GB ל 480 בשביל מה צריך בתכלס רק בשביל המערכת הפעלה כי ממילא למשחקים הנפח לא מספיק וגם לא כדאי כלכלית בשביל וכמה תוכנות 128 ממש על הקצה חשבתי לקחת 256 הבעיה ש 256 עולה 146 שקל ו 480GB עולה 228 שקל הפרש של 82 שקל , הבעיה שאני לא יודע מה אני אעשה ב 480 GB ממילא כל הסרטים והמשחקים שמים בדיסק קשיח מכני בגלל הנפח הגדול שלו 2TB 

image.png.e9d98585749d236496edb7a024e84c44.png

זה ה שלי 128 GB הוא ממש על הקצה אני תמיד מעביר קבצים גדולים ממנו לכונן המכני שלא יהיה חנוק אני חושב ש 256 יספיק מעל ומעבר או ששווה בגלל המחיר והנפח לקחת א ה 480 ועוד שאלה עושים מחיצות ל כמו דיסק מכני רגיל או שעדיף להשאיר אותו שלם מחיצה אחת ?

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של QttP

אולי זה יותר העובדה שהוא עבר 27251 שעות.

27251 שעות זה נחשב הרבה ? המחשב שלי בעיקרון דלוק 24/7

עוד שאלה

שאני עושה בנצמרק בקריסטל דיסק מארק אני מקבל תוצאה על הפנים ושאני עושה בדיקה ב ATTO אני מקבל תוצאה טובה למה ההבדל כזה גדול בין 2 התוכנות ? מישהו יודע ?

נערך על-ידי iveco
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...