הבדל בין מהירויות - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדל בין מהירויות

law89
 Share

Recommended Posts

אתה שואל שאלה, אבל לא מספק את כל הנתונים. אתה מצפה שננחש אם מדובר באותה מערכת, באיזה דגמים של כונן מדובר, האם השתמשו באותה גרסה של תוכנת הבדיקות ועוד אלף ואחד דברים.

זה כמו לשים שתי של חריצים שעל הצמיג של מכונית, ולשאול למה המכונית בתמונה הראשונה עושה 0-100 בשלוש שניות וזו שבתחתונה עושה את זה ב-5 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר באותה מערכת. הראשון זה כונן EVO 970. רץ לפעמים על מערכת שיש בה מעבד i5 דור 10 (לעיתים רץ על מערכת אחרת, אבל אני אתייחס כרגע רק לדור 10), כרטיס מסך מובנה. יש עוד נתונים שאתה צריך?

הכונן השני - הגיע עם הלפטופ. לא רשום הדגם, לא רשום מהירות ולא כלום. אני מקווה שאני לא מתבלבל בתת דגם:

Intel® Core™ i5-10300H Quad Processor, 8M Cache, 2.50 GHz up to 4.50 GHz

16GB 2933MHz (2 x 8GB) Up To 16GB

512GB M.2 2280 PCIe NVMe

NVIDIA GTX 1650Ti, 4GB GDDR6

מסקרן אותי למה הגיבויים איטיים באופן משמעותי במחשב השני. אציין שהגיבויים מתבצעים לכונן חיצוני בעל מהירות כתיבה וקריאה של בערך 1 ג'יגה לשניה. חשבתי בהתחלה ששמו כונן יחסית איטי בנייד, אבל המהירות מראות שהכונן לא רע בכלל.

בדקתי עם אותה תוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאור שלך עדין לא לגמרי ברור .

התוכנה הנ"ל עושה בדיקה קצרה.

כוננים מבוססי TLC עובדים בהתחלה על מטמון כזה או אחר שהוא מהיר אבל אם אתה קורא\כותב את כל הכונן באופן רציף המהירות יורדת בצורה מאוד משמעותית. זה מאוד משמעותי בכתיבה אבל אני חושב שמשפיע גם על קריאה. 

ה 970 הוא כונן טוב מאוד שבו הירידה הנ"ל היא מתונה ( אבל למרות הכל קיימת למיטב זכרוני ) כונן OEM שאתה מקבל במחשב הוא בוודאות פחות איכותי . אתה יכול לראות את הדגם במהנל ההתקנים  .

בהתאם לזאת קריאה רציפה של כמות גדולה של חומר לא תתאם את הביצועים של המבחן הקצר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

התאור שלך עדין לא לגמרי ברור .

איזה עוד נתונים אתם צריכים?

ציטוט

אתה יכול לראות את הדגם במהנל ההתקנים  .

בדקתי:

UMIS RPITJ512VME2OWD

אני לא מכיר

ציטוט

בהתאם לזאת קריאה רציפה של כמות גדולה של חומר לא תתאם את הביצועים של המבחן הקצר .

עד כמה שאני מבין התוכנה אמורה לבצע גם בדיקה לקבצים גדולים יותר. אני משער שזאת השורה השלישית או הרביעית, אבל אני לא בטוח בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...