כדאי להשקיע בשפצור מארז Cosmos s או להחליף? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להשקיע בשפצור מארז Cosmos s או להחליף?

ravnadal
 Share

Recommended Posts

המארז המקורי הגיע עם מאוורר צידי שזורק אוויר לכיוון הלוח אם. הייתי חייב להוציא אותו כי בלתי ניתן להרכיב גופי גדולים דוגמת NH-D15.

כפיצוי על איבוד זרימת האוויר וגם למטרת עבודה שקטה כל המאווררים במארז הוחלפו לנוקטואות אבל המאוורר המקורי של הכלוב דיסקים בלתי ניתן להחלפה

הוא והכלוב זה יחידה אחת. מה גם שהאוויר שהוא מכניס עובר דרך הדיסקים ככה שזה לא הכי אופטימלי. הלוח שולט לבד במאווררים ושהמצב מתחמם הוא מגביר אותם

ואז הרעש עבודה שלו קצת הורס את כל העניין של עבודה שקטה לעומת הנוקטואות שכמעט ולא ניתן לשמוע.

חוץ מזה גם רציתי לשפר קצת את הזרימה במארז כי כרגע יש רק מאוורר אחד שמכניס אוויר קר מלמטה וכל השאר מוציאים 3 מלמעלה ואחד מאחורה.

עלו לי כמה רעיונות. 

1. להגדיר את המאוור של הכלוב בלוח על סיבובים איטיים ובזה תם הסיפור . (כל השאר להשאיר ב PWN)

2. לקנות כלוב חיצוני (יקר+תופס יותר מקום) לדיסקים ולהיפטר מהכלוב המקורי

3. לקנות כלוב חדש פנימי ולשים שם מאוורר של נוקטואה (פותר את עניין הרעש לפחות)

4. לקנות מתאם למאוורר 5.25 שלא כל כך מצאתי בדרך כלל באים כיחידה עם כלוב או מאוורר קטן יותר 80MM ולשים 2 כאלה מעליו (כמובן להעיף את הצורב)

5. שילוב של 1-4. כלוב חיצוני\פנימי והוספת 2 מאווררים או 3 במידה והכלוב חיצוני.

כרגע אני נוטה להחלפת הכלוב כדי שאוכל להחליף את המאוורר ולעבוד עם כולם ב PWN בשקט.

מצאתי משהו שנראה סביר

פחות או יותר האופציה היחידה

https://www.amazon.com/gp/product/B0957YMJW2/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2GJL90O43I3K1&psc=1

לא כל כך הצלחתי למצוא רק מתאם למאוורר נטו.

האופציה האחרונה מבחינתי זה להחליף מארז כי זה גם הכי יקר וגם הכי הרבה עבודה.

מה אומרים?

unnamed.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...