מחפש ראוטר מומלץ לבית חדש - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ראוטר מומלץ לבית חדש

dorosh
 Share

Recommended Posts

הי חברים,

בקרוב אני נכנס לבית חדש (בית שבניתי) וכמובן שאני מחפש ראוטר מודם שיהיה חזק ואיכותי ושידע להחזיק תשתית סיבים בעתיד הקרוב רחוק.

כמובן שבזק עוד לא פורסת סיבים לבתי קרקע אבל אני רוצה ליהיות מוכן מראש, אם לדעתכם זה מאד מוקדם ועדיף בבוא העת שהם יפרסו את הסיב לקנות ראוטר מודם חדש אז גם טוב.

אבל מה שחשוב לי כרגע זה ראוטר שיהיה גם מודם, אני לא רוצה חומרה של , רוצה חומרה משלי, אז ראוטר שיהיה מודם, עדיפות שיהיה לו WIFI6 כמובן ויציאות LAN עם תמיכה בתעבורה גדולה.

אין לי העדפה מהיכן לקנות, הכל רלוונטי, גם איביי גם וגם בארץ אם יש.

לגבי תקציב מעדיף שלא יעבור את ה 1000 ש"ח.

תודה רבה מראש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם זה בית גדול אתה יכול לקנות מערכת mesh שזאת מערכת "שמכסה" את הבית שלך בוויפי. סוג של מגדילי טווח רק שיודעים לתקשר אחד עם השני והמעבר בין הנקודות לא מורגש. 

יש מערכות כאלה של TP LINK, DLINK, שיאומי ועוד. אני יודע ש Deco של TP LINK יכול לשמש גם בתור (ראוטר) אבל החיסרון שלו זה שיש לו 2 יציאות Lan בלבד ותצטרך לקנות גם מפצל. המכשיר הראשון חייב להיות מחובר קווי למודם או לממיר סיב RJ45 במקרה של סיבים אופטים. שטר המכשירים רק לחשמל (אלה אם כן אתה הולך לחבר אחד מהם למחשב עם שימוש כבד באינטרנט ואז מומלץ לחבר גם את אותה יחידה קווית).

זה יותר יקר מראוטר רגיל אבל לא נראלי שראוטר קלאסי יוכל לכסות את כל הבית (תלוי בגודל שלו) בצורה אלחוטית. 

מבחינת המודם עצמו זה תלוי אם אתה מתחבר להוט או . מחייבת אותך להשתמש במודם ראוטר שלהם (שיכול לשמש גם כמודם בלבד במצב Bridge) ובזק מאפשרת לך להשתמש בכל הציוד הקצה כפרטי כולל המודם (אין כל כך הבדל בביצועים)

פתחתי פה אשכול בשבילי כי אני שוקל להשתמש ב Deco M5 כראוטר סיבים, מחכה לתשובות של אנשים

איך DECO M5 בתור ראוטר לעומת Wifi+ של בזב"ל?

אגב, תתחדש על הבית. 

נערך על-ידי מישהו1234
אא
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...