תקלה|מחשב חדש קופא - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה|מחשב חדש קופא

K1ko7
 Share

Recommended Posts

ציטוט של N.R

יש לamd אופציה של סוג של אוברקלוק קטן או לפחות מה שנקרא להישאר יותר זמן על המהרה מסוימת. לי לדוגמא היו כל מיני קריסות שקשורות דווקא לgpu והאשמתי את הכרטיס מסך, אבל בסוף אחרי שביטלתי את זה אז נפסקו כל הקריסות לגמרי.

בחלק מהלוחות אם של אסוס אז הם הפעילו את זה בביוסים האחרונים כברירת מחדל.

תחפש בגוגל precision boost crash או pbo crash ותראה שלהרבה יש קריסות עם זה. והתועלת לא בשמיים.

@K1ko7

קראתי על זה קצת ושווה לנסות אני אעדכן, מעריך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

"Connecting two displays with large differences in resolution/refresh rates may cause flickering..."

יש בעיה שנוגעת למסכים עם קצב רענון שונה שקיימת לכרטיסי מסך מסוימים של .

לNvidia הבעיות עם המסכים הם בעיקר מסכים שחורים וכדומה.

אז לא חושב שזה קשור.

@K1ko7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

"Connecting two displays with large differences in resolution/refresh rates may cause flickering..."

יש בעיה שנוגעת למסכים עם קצב רענון שונה שקיימת לכרטיסי מסך מסוימים של AMD.

לNvidia הבעיות עם המסכים הם בעיקר מסכים שחורים וכדומה.

אז לא חושב שזה קשור.

@K1ko7

הגיוני.. כי התקלה קרתה לי גם עם כרטיס מסך של וגם עם כרטיס מסך של

בינתיים מאז שאיפסתי את ההגדרות של הביוס והשארתי רק את הxmp התקלה לא קרתה אבל זה גם לא אומר שהיא נפתרה אז אני מחכה באמת לראות אם היא חוזרת..

בינתיים מחפש עוד אופציות שיכולות לגרום לתקלה מסוג כזה. 

@A-10 אין מצב שאני עד ראשון עם מסך אחד זה לא משהו שאני יכול לאפשר לעצמי מבחינת לימודים ועבודה.. מקסימום אשאיר את זה לפתרון סופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלבד איפוס של הביוס, תנסה לראות אם מוגדר לך כאוטומט הגדרה של pbo  או precision boost על כל סוגיו (בלוח אם שלי איזה 5 שורות שונות). זה משהו חדש שאסוס הגדירה שיהיה כdefault וזה יכול לגרום לבעיות וממליץ לבטל את זה. לפני זה להפעיל את זה היה נחשב לoc והיה מבטל אחריות.

@K1ko7

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

מלבד איפוס של הביוס, תנסה לראות אם מוגדר לך כאוטומט הגדרה של pbo  או precision boost על כל סוגיו (בלוח אם שלי איזה 5 שורות שונות). זה משהו חדש שאסוס הגדירה שיהיה כdefault וזה יכול לגרום לבעיות וממליץ לבטל את זה. לפני זה להפעיל את זה היה נחשב לoc והיה מבטל אחריות.

@K1ko7

זה על auto ניסיתי לבטל ולהריץ שוב בדיקות..
הלוח הוא של לא של .
ועדיין שאני נכנס לקטגוריה של כל הpbo וכו' זה כותב לי שזה מבטל אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של K1ko7

זה על auto ניסיתי לבטל ולהריץ שוב בדיקות..
הלוח הוא של aorus לא של ASUS.
ועדיין שאני נכנס לקטגוריה של כל הpbo וכו' זה כותב לי שזה מבטל אחריות.

התבלבלתי עם הסדרות. אז הוא למעשה של . בכל אופן כנראה מדובר במהלך של כמה יצרניות להפעיל את זה על auto בביוסים האחרונים.

לי זה עשה בעיות ועליתי על זה בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת למרות האנטי וירוס שקצת מחשיד, קל לי יותר להאשים את אולי שגם על הדרך מפעיל את השני. תנסה לבטל את ההאצת חומרה בכרום. ידוע לי שזה יכול לעשות דברים בסגנון.

https://www.howtogeek.com/412738/how-to-turn-hardware-acceleration-on-and-off-in-chrome/

@K1ko7

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

האמת למרות האנטי וירוס שקצת מחשיד, קל לי יותר להאשים את כרום אולי שגם על הדרך מפעיל את השני. תנסה לבטל את ההאצת חומרה בכרום. ידוע לי שזה יכול לעשות דברים בסגנון.

https://www.howtogeek.com/412738/how-to-turn-hardware-acceleration-on-and-off-in-chrome/

@K1ko7

האמת נשמע בול מתאים לתופעה רק שאני לא מבין למה שזה יקרה לחומרה שלי שהיא יחסית חזקה..

מה גם שזה לא קורה לאף אחד מהקולגות שלי שמשתמשים באותן תכנות ואותם דברים כמוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לכמה החומרה חדשה או חזקה. גוגל אוהבת להריץ experimental studies בצורה נרחבת שיכולה להשתבש. @K1ko7

היא עורכת מדגם ולא לכל המשתמשים. ההפך, ככל שהחומרה שלך חדשה יותר יהיה יותר סיכויים שתכנס למדגמים האלה. יש לך אופציה להגדיר בכרום שאתה לא מעוניין בstudies האלה.

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

זה לא קשור לכמה החומרה חדשה או חזקה. גוגל אוהבת להריץ experimental studies בצורה נרחבת שיכולה להשתבש. @K1ko7

היא עורכת מדגם ולא לכל המשתמשים. ההפך, ככל שהחומרה שלך חדשה יותר יהיה יותר סיכויים שתכנס למדגמים האלה.

מעניין.. עוד יותר מעניין אם זה באמת יפתור כי קראתי על זה וזה באמת קורה מחישובים מתמטיים ועוד כל מיני דברים שהגיוני שיקרו כתוצאה מהעבודה שלי, מה גם שהיה כתוב שזה נוגע בGPU אז זה מתאים בול ל2 הדברים האלה, שוב תודה על העזרה אחי אעדכן אם התקלה תחזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

היא עורכת מדגם ולא לכל המשתמשים. ההפך, ככל שהחומרה שלך חדשה יותר יהיה יותר סיכויים שתכנס למדגמים האלה. יש לך אופציה להגדיר בכרום שאתה לא מעוניין בstudies האלה.

לצערי התקלה שוב קרתה הפעם הav אפילו לא היה על צריכה גבוהה של ראם..
כן אין לי מושג לאיזה כיוון ללכת, אולי זה כבר השלב שהגיע הזמן לפנות למעבדה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...