תקלה|מחשב חדש קופא - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה|מחשב חדש קופא

K1ko7
 Share

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

ציטוט של aviv00

אתה מריצ HTTP SERVER  עליו ?

למה יש לך 2 גיגה שימוש ב AV ?

קלעת בול.. כן מריץ. לא יודע מזה AV אבל אני עוסק בפיתוח web, שרת שמקבל בקשות http, קומפיילר של צד לקוח, שצורך המון ראם וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של aviv00

אנטי וירוס = AV

אז כן, כנראה בגלל בקשות הhttp, אבל איך זה קשור? התחדשתי במחשב כדי שיהיה לי חזקים, מעבד חזק ובכללי חומרה חזקה שתתמודד עם כל מה שהמקצוע שלי מביא איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מנסה להתקין את הAMD Chipset Drivers  בגרסה האחרונה ולוודא שהוא כותב לך שההתקנה הושלמה במלואה (לפעמים זה כותב fail אבל זה נראה כאילו זה הושלם). הייתה להם איזשהי בעייה בעבר שמזכירה את זה. אם זה לא מצליח להתקין לך בצורה רגילה ולכתוב לך שזה הושלם במלואו , אז טריק שלפעמים עובד זה לפתוח את זה דרך מנהל בcmd.

@K1ko7

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של aviv00

תנסה לעשות RESTART

על Windows EXPLORER

למה יש לך 10 אחוז CPU קבוע ?

אי אפשר לעשות כשהתקלה קורית..

הcpu קבוע על 10% כי המחשב קופא אחי זאת כל התקלה זה לא שהוא תמיד על זה פשוט ספציפית בפעם האת זעל זה הוא נתקע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

הייתי מנסה להתקין את הAMD Chipset Drivers  בגרסה האחרונה ולוודא שהוא כותב לך שההתקנה הושלמה במלואה (לפעמים זה כותב fail אבל זה נראה כאילו זה הושלם). הייתה להם איזשהי בעייה בעבר שמזכירה את זה. אם זה לא מצליח להתקין לך בצורה רגילה ולכתוב לך שזה הושלם במלואו , אז טריק שלפעמים עובד זה לפתוח את זה דרך מנהל בcmd.

@K1ko7

התקנתי וכתב successfully

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל הספורט, יצא לך לפתוח משתמש נוסף בוינדוס בלי כל ההפעלות של התוכנות ולראות אם גם בו יש את התקיעות?

עכשיו המלצה שלי בלוחות אם של זה לחפש בביוס את הpbo ואת כל הprecision ולבטל לגמרי (לא להשאיר על אוטומט). משהו שם לפעמים מוציא מיציבות את כל המערכות.

@K1ko7

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של N.R

סתם בשביל הספורט, יצא לך לפתוח משתמש נוסף בוינדוס בלי כל ההפעלות של התוכנות ולראות אם גם בו יש את התקיעות?

עכשיו המלצה שלי בלוחות אם של X570 זה לחפש בביוס את הpbo ואת כל הprecision ולבטל לגמרי (לא להשאיר על אוטומט). משהו שם לפעמים מוציא מיציבות את כל המערכות.

@K1ko7

לא יצא לי לפתוח עוד משתמש,

לגבי הpbo והprecision אשמח אם תוכל לפרט קצת מה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לamd אופציה של סוג של קטן או לפחות מה שנקרא להישאר יותר זמן על מסוימת. לי לדוגמא היו כל מיני קריסות שקשורות דווקא לgpu והאשמתי את הכרטיס מסך, אבל בסוף אחרי שביטלתי את זה אז נפסקו כל הקריסות לגמרי.

בחלק מהלוחות אם של אז הם הפעילו את זה בביוסים האחרונים כברירת מחדל.

תחפש בגוגל precision boost crash או pbo crash ותראה שלהרבה יש קריסות עם זה. והתועלת לא בשמיים.

@K1ko7

נערך על-ידי N.R
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...