תקלה|מחשב חדש קופא - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה|מחשב חדש קופא

K1ko7
 Share

Recommended Posts

למרות הרצון שלי שתריץ dism עם ניקוי של image ואחרי זה sfc - לפני זה יש לי שאלה אליך. האם זה קורה רק כשאתה פותח את הtask manager? כי אם כן אז יש בעיה שנתקלתי בה בחיפוש אחרי פתרון לבעיה שלך ומסתבר שזה קורה ללא קצת אנשים בעיקר אחרי עדכון ישן של וינדוס.

כלומר שזה נתקע אחרי שאתה פותח את המנהל משימות. עכשיו חלק מהאנשים זה הסתדר להם לבד וחלק החליטו להשתמש בתוכנה צד שלישי שנותנת להם את האופציות שימוש והמידע הדרוש להם מבלי שיצטרכו להשתמש במנהל משימות המובנה בוינדוס. מכיוון שאין לי ניסיון עם תוכנות כאלו אז אני לא רוצה להמליץ סתם על אחת - אבל אולי שווה לבדוק את הנושא.

@K1ko7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

ציטוט של ניר רויטמן

למרות הרצון שלי שתריץ dism עם ניקוי של image ואחרי זה sfc - לפני זה יש לי שאלה אליך. האם זה קורה רק כשאתה פותח את הtask manager? כי אם כן אז יש בעיה שנתקלתי בה בחיפוש אחרי פתרון לבעיה שלך ומסתבר שזה קורה ללא קצת אנשים בעיקר אחרי עדכון ישן של וינדוס.

כלומר שזה נתקע אחרי שאתה פותח את המנהל משימות. עכשיו חלק מהאנשים זה הסתדר להם לבד וחלק החליטו להשתמש בתוכנה צד שלישי שנותנת להם את האופציות שימוש והמידע הדרוש להם מבלי שיצטרכו להשתמש במנהל משימות המובנה בוינדוס. מכיוון שאין לי ניסיון עם תוכנות כאלו אז אני לא רוצה להמליץ סתם על אחת - אבל אולי שווה לבדוק את הנושא.

@K1ko7

שמע האמת שאני לא כל כך מבין מה זה אומר הdism וכו' אבל לגבי המנהל משימות אני יכול לומר לך בלב שלם שהוא פותח אצלי 100% מהזמן חחח. איך שאני מדליק אני פותח אותו ואת הhwmonitor בקבוע. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

תנסה לקרוא בלינק ששמתי לך, יש שם אנשים עם בעיה דומה לשלך.

תודה רבה אחי הסתכלתי כולם שם חוו את התקלה בעקבות הקירור של ולאחר שהחליפו זה יסתדר, אצלי זאת כנראה לא הבעיה כי החלפתי כבר 3 קירורים למעבד וזה לא עזר.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

הרכבת את המחשב לבד?

שינית הגדרות כלשהן בביוס?

אתה יכול לרשות את ה- Part number המלא של הזכרונות? 

כן הרכבתי לבד,

חוץ מx.m.p אין שינוי בהגדרות כרגע..

ולגבי הזכרונות:

image.png.f72750d59563e902301a97b9962dc9f8.png

נערך על-ידי K1ko7
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לבטל את ה- XMP.

לפי ג'יגהביט, הזכרונות האלו לא נתמכים עם XMP, יכול להיות שמכאן נובעת הבעיה.

תנסה לבטל ולראות אם הבעיה קוראת שוב.

לינק למקור

https://download.gigabyte.com/FileList/Memory/mb_memory_x570-aorus-elite-wifi_vermeer_210224.pdf

image.thumb.png.8bb6fab8615a427f14da8b537aa1f7b1.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

תנסה לבטל את ה- XMP.

לפי ג'יגהביט, הזכרונות האלו לא נתמכים עם XMP, יכול להיות שמכאן נובעת הבעיה.

תנסה לבטל ולראות אם הבעיה קוראת שוב.

לינק למקור

https://download.gigabyte.com/FileList/Memory/mb_memory_x570-aorus-elite-wifi_vermeer_210224.pdf

image.thumb.png.8bb6fab8615a427f14da8b537aa1f7b1.png

לא יודע איך פספתי את זה.. מתכוון לשאול את השירות לקוחות שלהם באופן ישיר כי יש מצב שאחרי העדכוני ביוס האחרונים זה השתנה,
בכל מקרה, אני עוסק בפיתוח ותכנות כלומר המון עבודה מול הדפדפן שצורך המון ראם ובכללי תכנות שצורכות המון ראם וזו אחת הסיבות ששדרגתי את המחשב אז אם אני לא יכול להשתמש בx.m.p שלהם כנראה שאצטרך להחליף.

+שמתי לב עכשיו שגם הssd שלי לא מופיע ברשימת הsupport שלהם זה יכול לנבוע מזה?

image.png.8e873b79847390a571f9dd3a7dcb5cd9.png

נערך על-ידי K1ko7
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם בדר"כ יש פחות בעיות תאימות.

הייתי מתחיל מלבטל את ה- XMP ובודק אם הבעיה חוזרת.

יכול להיות שבעתיד יעדכנו את התמיכה עם שדרוג ביוס, כרגע נראה שהרשימה עדכנית לגרסת ביוס האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

עם SSD בדר"כ יש פחות בעיות תאימות.

הייתי מתחיל מלבטל את ה- XMP ובודק אם הבעיה חוזרת.

יכול להיות שבעתיד יעדכנו את התמיכה עם שדרוג ביוס, כרגע נראה שהרשימה עדכנית לגרסת ביוס האחרונה.

תודה רבה אחי! 

שלחתי להם גם הודעה ישירה על העניין.

דרך אגב, אני לא עם הכיסא האחרונה של הbios כי כשעדכנתי ראיתי שלא ממליצים עליה אז אני כרגע עם הf32 ולא עם הf34 אבל מאמין שזה לא באמת ישנה נכון? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tomerb1

לדעתי לא, הרשימה שבאתר אמורה להיות מעודכנת לפי גרסאת הביוס האחרונה.

הורדת את ה- XMP והבעיה נפתרה?

הורדתי אתמול עדיין לא יודע אם נפתרה כי היא מגיעה באופן רנדומלי כלומר יכול להיות לי שבוע בלי כלום ואז פתאום קורה ויכול לקרות לי  3פעמים ביום.. כרגע עוד לא קרה אבל החוסר תאימות נשמעת באמת האופציה הכי הגיוני כי זה היה קורה בעיקר שיש צריכה גדולה של ראם.. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...