וינדוס 10 21H1 מסרב להתקין דרייבר לכרטיס מסך. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

וינדוס 10 21H1 מסרב להתקין דרייבר לכרטיס מסך.

andralamusya
 Share

Recommended Posts

הפוסט כאזהרה לכולם או בניסיון למציאת פיתרון.

לאחר הורדת וינדוס עדכני מהאתר של מיקרוסופט ועידכונה, הוינדוס מסרב להתקין דרייברים עדכניים לכרטיס מסך עדכני.

הכרטיס 3070

גרסת הווינדוס 21H1

ניסיתי התקנה במצב בטוח, ניקוי שאריות עם ddu, עדכון דרך NVIDIA experience וגם עדכון דרך האתר הראשי, גרסאות של UK ושל US
אפילו ניסיתי התקנה נקייה נוספת של הוינדוס וכמובן ניסיון הכרטיס במחשב נוסף.
ניסיתי עשרות גרסאות ורק עתיקות ביותר כן מצליחות להיות מותקנות.
התקלה אינה מופיעה במחשב עם וינדוס 10 בגרסא ישנה יותר.

השגיאה בזמן ההתקנה "this NVIDIA graphics driver is not compatible with this version of windows"
*בכרטיס מסך אחר 660TI הבעיה גם קיימת.
אשמח למעט עזרה

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

הפוסט כאזהרה לכולם או בניסיון למציאת פיתרון.

לאחר הורדת וינדוס עדכני מהאתר של מיקרוסופט ועידכונה, הוינדוס מסרב להתקין דרייברים עדכניים לכרטיס מסך עדכני.

הכרטיס 3070

גרסת הווינדוס 21H1

ניסיתי התקנה במצב בטוח, ניקוי שאריות עם ddu, עדכון דרך NVIDIA experience וגם עדכון דרך האתר הראשי, גרסאות של UK ושל US
אפילו ניסיתי התקנה נקייה נוספת של הוינדוס וכמובן ניסיון הכרטיס במחשב נוסף.
ניסיתי עשרות גרסאות ורק עתיקות ביותר כן מצליחות להיות מותקנות.
התקלה אינה מופיעה במחשב עם וינדוס 10 בגרסא ישנה יותר.

השגיאה בזמן ההתקנה "this NVIDIA graphics driver is not compatible with this version of windows"
*בכרטיס מסך אחר 660TI הבעיה גם קיימת.
אשמח למעט עזרה

תבדוק איזו גרסה של חלונות התקנת - האם 64 ביט או 32 ביט? ואז איזו גרסה של דרייבר ניסית.. ברוב המקרים הבעיה היא בגלל נסיון להתקין לא נכונים (32 ביט על מערכת 64 ביט או להיפך)

ועוד משהו: אם זה לא עובד מ- EXPERIENCE, אתה יכול לעשות התקנה נקייה ולתת לחלונות למצוא את הדרייבר. בדרך כלל מערכת ההפעלה תדע להתקין עדכניים נכונים עבור מערכת ההפעלה. כולל כרטיסים של אנוידיה

נערך על-ידי ClassMulder
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

תבדוק איזו גרסה של חלונות התקנת - האם 64 ביט או 32 ביט? ואז איזו גרסה של דרייבר ניסית.. ברוב המקרים הבעיה היא בגלל נסיון להתקין דרייברים לא נכונים (32 ביט על מערכת 64 ביט או להיפך)

ועוד משהו: אם זה לא עובד מ-GEFORCE EXPERIENCE, אתה יכול לעשות התקנה נקייה ולתת לחלונות למצוא את הדרייבר. בדרך כלל מערכת ההפעלה תדע להתקין דרייברים עדכניים נכונים עבור מערכת ההפעלה. כולל כרטיסים של אנוידיה

אני איש מחשבים, מן הסתם שאני לא אפול למקומות האלה.

בגירסה 20H2 אני יכול להתקין גרסאות עדכניות. בגירסה 21H1 אני יכול להתקין גרסאות בנות 8 חודשים+
הצלחתי בסופו של דבר להתקין עם ביטול ההגנה לחתימות דיגיטליות לדרייברים, הרבה דווחו על כך בפורומים שלהם ולא קיבלו שום מענה.
עושה רושם שהשירות לקוחות שלהם הולך ודועך בזמן שאצל הדבר די פורח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אני איש מחשבים, מן הסתם שאני לא אפול למקומות האלה.

בגירסה 20H2 אני יכול להתקין גרסאות עדכניות. בגירסה 21H1 אני יכול להתקין גרסאות בנות 8 חודשים+
הצלחתי בסופו של דבר להתקין עם ביטול ההגנה לחתימות דיגיטליות לדרייברים, הרבה דווחו על כך בפורומים שלהם ולא קיבלו שום מענה.
עושה רושם שהשירות לקוחות שלהם הולך ודועך בזמן שאצל AMD הדבר די פורח.

טוב לדעת על הפתרון. ותתפלא כמה טעויות טיפשיות עושים גם אנשי מחשבים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...