האם שווה לתקן מחשב אמין מבוסס i7-4790 ,GeForce GTX970 או לרכוש חדש? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לתקן מחשב אמין מבוסס i7-4790 ,GeForce GTX970 או לרכוש חדש?

uncommon
 Share

Recommended Posts

הלך לי הלוח אם של סוס העבודה הזקן שלי (2015) שמבוסס i7-4790 , GTX970 , Fatal1ty B85 Killer עם מארז איכותי של NZXT .
אמנם זמינה כרגע גירסה פשוטה יותר של לוח האם, 

אבל השאלה האמיתית היא האם לא סביר לשמור את ה-650 ש"ח תיקון (ואולי 1000 אם רכיב נוסף נדפק),
או שכדאי להשקיע כל שקל במחשב חדש? המחשב תפקד  כעמדת גרפיקה ווגימינג באופן מעולה ושקט עד היום.
8C-P240510-WBW.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול החומרה הזאת כבר גוססת ולא תשרוד עוד הרבה זמן במשחקים(עריכה זה עניין של כמה זמן אתה מוכן שייקחו דברים).
עריכה: בשום מקרה לתקן לא נשמע לי חכם אחריי שבדקתי מחירים, בקצת מעל 1000 שקל אתה כבר יכול לקנות שילוש עם מעבד שש ליבות שייתן לך שיפור מהותי בביצועים.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

בגדול החומרה הזאת כבר גוססת ולא תשרוד עוד הרבה זמן במשחקים(עריכה זה עניין של כמה זמן אתה מוכן שייקחו דברים).
עריכה: בשום מקרה לתקן לא נשמע לי חכם אחריי שבדקתי מחירים, בקצת מעל 1000 שקל אתה כבר יכול לקנות שילוש עם מעבד שש ליבות שייתן לך שיפור מהותי בביצועים.

האם ניתן בתקציב 1.5-2K להשיג עמדת גרפיקה סבירה עם כרטיס מסך ומעבד ראוי? 

או שאולי לשקול הרכבת מחשב חדש עם מעבד עדכני שמתבסס על הכרטיס מסך GTX970 וספק כח VP-550P - מהמחשב הנוכחי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצתי לך, ללכת על מערכת חדשה לגמרי,

עם כל הרכיבים - חדשים.

הנה, 11 מחייבת ( נכון לעכשיו ) חדשים, ובלי קשר,

כדאי לקחת חומרה עדכנית כדי לא לבזבז דבר שבאמת הכי יקר - זמן !  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של uncommon

אבל אם אני בודק את העמדה הבסיסית ביותר המוצעת כאן ב-3.5K היא מבוססת GTX-1660 שביצועיו חזקים רק ב-25-30% מאלה של הGTX-790.

הדבר הזה לא מעודכן בעליל, אין לך מאיפה להביא כרטיס מסך במחיר סביר כרגע, ההמלצה שלי היא ללכת על שילוש חדש מבוסס ב1500 ולהשאער עם הכרטיס מסך הנוכחי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושלושים אחוז ביצועים זה הולך ברגל ?

אם כך, תישאר עם מה שיש לך

המצב דרך אגב רק יחמיר עד 2023 ....

מנגד, הרכיבים במערכת שלך לא "צעירים".

כל םעם, מעבר לביצועים, כל חלק עלול לשבוק,

ואז תיאלץ לעשות מישמש בין חומרה חדשה לישנה,

כשספק כח לדוגמה, שהוא לא משהו אצלך, יכול לדפוק 

את השילוש החדש לדוגמה ....

החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...