התלבטות קשה ברכישת לוח אם + מעבד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה ברכישת לוח אם + מעבד

assafiles
 Share

Recommended Posts

בס"ד

שלום לחברי הפורום,

מדובר בבניית מחשב לווינדוס 7 לעבודה בדפדפן אקספלורר וכרום, משמע לא צריך כח עיבוד אלא יותר זיכרון וכרטיס גרפי שיריץ חלונות זריז בלי לאגים (כמו שיש לי עכשיו עם מעבד G4400 כשפותחים הרבה ועדיין יש ראם פנוי.)

1. לוחות האם החדשים לא תומכים ווינדוס 7 באתר היצרן, יש לזה פתרון? קומבינה? קודמים שמתאימים? אני בשוק מהקטע הזה.

2. נניח ואין פתרון לסעיף 1, ראיתי לוחות של אסוס משני קצוות הקשת של vs intel, יש את אסוס tuf של שממש הרשים אותי.

3. אז הלכתי לכיוון מעבד עם כרטיס גרפי מובנה של ואז אין כמעט ואם יש אז לא box ומנסיון אין להם בסיס בארץ וזה הימור קל והם עולים מעט יותר מאינטל.

4. אז חזרתי לאינטל ואני חוטף עצבים לראות מעבד חדש g6400 שמתאים לי עולה זול יותר מהישן ואז מסתבר שזה הסוקט החדש 1200 שלא תומכים יותר בווינדוס 7!

5. כאן אני כבר לא מוצא את עצמי גם אם אחליט שאני רוצה .

6. חשבתי כבר לקחת לוח אם כלשהו ולקנות מעבד יד2 של כבר, ולא ממש בא לי.

אשמח לרעיון מחוץ לקופסא, חידוד או חידוש שאולי יעזור לי עם ההחלטה בנושא.

בתפילה לישועה מהתסכול הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

כי 7:

1. קליל ומהיר עם ssd

2. מה הצורך בווינדוס 10? אין יתרון 1!

3. עובדים כבר שנים על 7 והכל פיקס.

4. התוכנה עובדת באינטרנט אקספלורר 10.

5. לא סובל שמכתיבים לי איזה .

6. בלוחות דור קודם יש תמיכה בווינדוס 7.

7. מה הקשר xp? 7 נתן לו תמורה.

8. גם אם אשים 10 ותהיה בעיה אז אפשר לחזור.

9. זה מחשב לעבודה לא למשחקים וצריך שריון להוצאה.

10. לא סובל את ווינדוס 10, ווינדוס שתלטני!

קיבלת 10 סיבות למה לא ווינדוס 10! ויש עוד...

נערך על-ידי assafiles
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמיכה ב- 7 הסתיימה לפני שנה וחצי. פירושו של דבר שהמערכת הגיעה לסוף חיי השירות שלה. זה לא אומר שהיא תפסיק לעבוד על חומרה קיימת (למרות שאין עדכוני אבטחה), אבל זה כן אומר שאין מנהלי התקן לחומרה שיצאה לאחר סיום התמיכה הרשמית ושלמערכת עצמה אין תמיכה ישר מהקופסה בחלק גדול מהשבבים החדשים.באמצעות מנהלי התקן גנריים.

אם אתה נעול על מערכת הפעלה מיושנת (ואין עדכוני , לעסק הייתי פחות ממליץ להריץ שתוקפה פג) אתה מגביל את עצמך לדור מסוים של חומרה.

אתה יכול לקחת הימור, לקנות חומרה חדשה ולראות מה עובד ומה לא, ואם הרוב הוא לא (וקח בחשבון שזה התרחיש הסביר יותר) לעבור ל- 10. חלק ממנגנוני _הריגול" של מיקרוסופט הוטמעו לאחור גם ב- 7, 8 באמצעות עדכונים בחמש השנים האחרונות, כך שאם זאת הדאגה 7 נותנת יותר תחושת ביטחון מזוייפת מאשר איזו הגנה. מעבר לכך המערכות דומות מאוד בעבודה שוטפת. אותו דסקטופ ואותה צורת עבודה. אתה גם תמיד יכול להתקין משהו כמו Classic Shell או Open Shell ולהחזיר עוד יותר את המראה הקלאסי.

אין כאן פתרון קסם. צריך לבחור ביו חומרה עדכנית ומערכת הפעלה עדכנית למערכת הפעלה מיושנת (וללא עדכוני אבטחה) וחומרה מיושנת יותר בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של assafiles

למה?

כי ווינדוס 7:

1. קליל ומהיר עם ssd

2. מה הצורך בווינדוס 10? אין יתרון 1!

3. עובדים כבר שנים על ווינדוס 7 והכל פיקס.

4. התוכנה עובדת באינטרנט אקספלורר 10.

5. לא סובל שמכתיבים לי איזה מערכת הפעלה.

6. בלוחות דור קודם יש תמיכה בווינדוס 7.

7. מה הקשר xp? ווינדוס 7 נתן לו תמורה.

8. גם אם אשים ווינדוס 10 ותהיה בעיה אז אפשר לחזור.

9. זה מחשב לעבודה לא למשחקים וצריך שריון להוצאה.

10. לא סובל את 10, שתלטני!

קיבלת 10 סיבות למה לא 10! ויש עוד...

1. למעשה, חלונות עשר מהירה יותר מאשר חלונות 7.. https://www.techspot.com/review/1042-windows-10-vs-windows-8-vs-windows-7/page4.html

2. תמיכה בחומרה ותוכנות עדכניות גם לעתיד. 

3. מעולה, אז יעבוד לך אותו דבר ב-10

4. אקספלורר קיים או ניתן להתקנה בחלונות עשר

5. אף אחד חוץ מהזמן לא מכתיב לך מערכת הפעלה. אבל קח לדוגמא את חלונות - ממש טובה אבל כבר מיושנת. אם תתקין אותה כיום (בין וירטואלית או פיסית), לא תוכל למשל לגלוש באינטרנט כי כל הסרטיפיקטים כבר פגו. יהיה לך צורך לחפור בסימטאות האינטרנט, למצוא סרטיפיקטים עדכניים ולהתקין אותם.

6. אז מה? אם הם תומכים בחלונות 7 אז גם 10 נתמכת.

9. דווקא בגלל שזה מחשב לעבודה עדיף לך להיות עדכני ומאובטח יותר. במחשבי עבודה יש עדכונים שוטפים (בין אם שרתים או תחנות עבודה) כדי לשמר רמת סבירה בעולם המרושת.

10. הסבר ונמק, איך הוא בדיוק שתלטני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10. אם ראית את אחד הפרקים בתיקים באפילה בחווה שהחברה שם מהפנטים את כל מי שמגיע אליהם לביקור, אז בדיוק מה שמיקרוסופט עושה מאז ווינדוס 10, משתלטת לך על המחשב והמידע האישי שלך באמצעות סיפורים ומעשיות של כשבפועל אתה שבוי לתכתיבים שלהם בלבד.

יש הרבה חילוקים על התשובות שלך מניסיוני,

אך מודה לך מאוד על שפרגנת על כל סעיף :)

ויש אקספלורר 11 מובנה בווינדוס 10 מסתבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...