מספר שאלות בנוגע לניידים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בנוגע לניידים

law89
 Share

Recommended Posts

1. מישהו יודע למה בחצי מהפעמים הוינדאוס לא נכבה / עושה ריסטרט? צירפתי צילום. המחשב אחרי התקנת וינדאוס, ואנטג' ופרגון וביצוע עדכונים של מערכת ההפעלה ושל ואנטג'.

כלומר אין איזה משהו שרץ ברקע ולא סגור (או לפחות לא אמור להיות)

2. הסרגל הזה שמופיע בתמונה השניה כל פעם סגור כלפי פנימה ואני צריך לשים עליו את ההעכבר כדי שיופיע. אני מניח שזה איזה פיצ'ר שנועד לחסוך מקום. יש אפשרות לבטל אותו?

3. בעדכונים האחרונים של וינדאוס הוסיפו איזה אייקון בשורת ההתחל של תחזית מזג האוויר. האם קיימת אפשרות להעלים אותה או לפחות למנוע ממנה להיפתח בכל פעם שאני שהעכבר עובר באזור שלה?

IMG_20210622_001911.jpg

1.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבעיה 2 מצאתי פתרון.

בנוגע לבעיה הראשונה- שוחחתי עם לנובו. הם אמרו לי בהתחלה להתקין את הואנטג' ולאחר מכן להתקין עדכונים דרכו ואז לעדכן דרך ה- update. שוחחתי איתם היום וההסברתי להם בנוגע לבעיה ונאמר לי שקודם הייתי צריך להתקין מהאתר שלהם:

https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/legion-series/legion-5-15arh05/downloads/driver-list

זה לא בדיוק הדגם שלי, אבל זה נועד לתת דוגמה למה הם התכוונו. קצת חבל לי להתקין מחדש את כל המחשב שוב אם זה לא חיוני. מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...